Doprava
zdarma
na všechny
produkty
nad 2000 Kč

Zůstává už jen
informacecopy
Potřebujete poradit?
FB TW

Zateplení plechové garáže

Zateplit nebo nezateplit, to je to, oč tu běží - nevíte si rady s otázkou zateplení (nejen) plechové garáže? Poradíme vám.

Pokud je garáž napojena na dům, je její zateplení prakticky nutností, protože v takovém případě nízké teploty v garáži negativně ovlivňují tepelnou pohodu v domě. Kam proniká přes stěny. A je-li vstup garáže průchozí s některou místností, dochází k únikům také následkem větrání při každém průchodu do garáže. Následkem toho se zvyšují nároky a zároveň i náklady na vytápění.

Zateplení plechové garáže vám tedy může značné finanční prostředky a celkově zpříjemnit bydlení, ale i samotný pobyt v garáži. Nejen automobil, ale zároveň také mnoho věcí, které´v garáži skladujete, může dlouhodobý chlad špatně snášet.

Chytrá pěna nebo vata?

V závislosti na vašich potřebách a finančních možnostech pak můžete zateplit jak celou garáž, tak třeba jen jednotlivé stěny, strop či vrata. K zateplení se standardně používá skelná vata nebo chytrá izolační pěna tzv. foukaná izolace, kdy aplikace nástřikem umožňuje dokonale zateplit každičký milimetr plochy, čím prakticky sníží tepelné úniky na nulu. Více o zateplení chytrou peněou na našich stránkách Hotovedomy.cz

Vybrali jste si montovanou plechovou garáž na HobbyTec.cz a chcete ji mít zateplenou? Provedeme izolaci za vás..


Chci zpracovat nabídku

Zpět na výpis článků

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Zimní zahrady se sklem sleva až 21%

13.4.2017

Zimní zahrada se sklem bez rámu série Openspace se skládá z hliníkové konstrukce a obvodových stěn z bezpečnostního skla bez rámu.

Zahradní dřevěné altány předsezónní slevy až 27%

12.4.2017

Právě teď můžete využít předsezonní slevy až 27% na zahradní dřevěné altány.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX