informacecopy
Potřebujete poradit?
FB TW

Zateplení plechové garáže

Zateplit nebo nezateplit, to je to, oč tu běží - nevíte si rady s otázkou zateplení (nejen) plechové garáže? Poradíme vám.

Pokud je garáž napojena na dům, je její zateplení prakticky nutností, protože v takovém případě nízké teploty v garáži negativně ovlivňují tepelnou pohodu v domě. Kam proniká přes stěny. A je-li vstup garáže průchozí s některou místností, dochází k únikům také následkem větrání při každém průchodu do garáže. Následkem toho se zvyšují nároky a zároveň i náklady na vytápění.

Zateplení plechové garáže vám tedy může značné finanční prostředky a celkově zpříjemnit bydlení, ale i samotný pobyt v garáži. Nejen automobil, ale zároveň také mnoho věcí, které´v garáži skladujete, může dlouhodobý chlad špatně snášet.

Chytrá pěna nebo vata?

V závislosti na vašich potřebách a finančních možnostech pak můžete zateplit jak celou garáž, tak třeba jen jednotlivé stěny, strop či vrata. K zateplení se standardně používá skelná vata nebo chytrá izolační pěna tzv. foukaná izolace, kdy aplikace nástřikem umožňuje dokonale zateplit každičký milimetr plochy, čím prakticky sníží tepelné úniky na nulu. Více o zateplení chytrou peněou na našich stránkách Hotovedomy.cz

Vybrali jste si montovanou plechovou garáž na HobbyTec.cz a chcete ji mít zateplenou? Provedeme izolaci za vás..


Chci zpracovat nabídku

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Váš formulář byl v pořádku odeslán.
Zpět na výpis článků

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX