informacecopy
Potřebujete poradit?
FB TW

Vchodové stříšky jsou praktické a elegantní zároveň

Přemýšlíte nad pořízením vchodové stříšky, která dá vchodu do vašeho domu novou tvář, ale ještě vás třeba ochrání před promoknutím zatímco za deště lovíte klíče z kapsy? Máme pro vás rychlý přehled typů vchodových stříšek a rad, na co se zaměřit při výběru.Především byste měli styl vchodové stříšky přizpůsobit architektuře anebo i účelu samotné stavby. Jiný typ se hodí pro rodinný dům a jiný pro zastřešení vchodu do firmy…

Od toho by se tedy měl odvíjet rozměr a tvar, ale také materiál. Jednoznačně nejuniverzálnější jsou v tomto ohledu polykarbonátové vchodové stříšky. Vynikají totiž moderním designem a mimořádnou odolností, zároveň jsou bezúdržbové a cenově dostupné.

Jaké vchodové stříšky u nás najdete:

Levné

Přístřešky nad vchod s cenou začínající pod hranicí dvou tisíc, tedy cenově dostupné všem. s moderním, ale jednodušeji pojatým designem. Vhodné řešení především pokud hledáte nejlepší poměr ceny a užitné hodnoty.


Designové


V této kategorii nabízíme především polykarbonátové stříšky v různých cenových hladinách, jejichž hlavní předností je kromě vysoké kvality také mimořádně atraktivní design. Proto jsou vhodné nejen pro zastřešení vchodu do domu, ale také firem a mnoha dalších objektů, kterým dodávají reprezentativní vzhled.

K dostání i v provedení umožňujícím propojení několika stříšek do sestavy tvořící libovolně dlouhou zastřešenou plochu.

Velké

Opět téměř výhradně polykarbonátové vchodové stříšky s atraktivním designem, oproti ostatním modelům ale disponují výrazně většími rozměry a samonosnou konstrukcí, která je přímo předurčuje k zastřešení vchodů firemních sídel, nákupních středisek, restaurací anebo hotelů a jiných provozů. 


Video o vchodových stříškách na Hobbytec.cz:
Chci zpracovat nabídku

Zpět na výpis článků

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Zimní zahrady se sklem sleva až 21%

13.4.2017

Zimní zahrada se sklem bez rámu série Openspace se skládá z hliníkové konstrukce a obvodových stěn z bezpečnostního skla bez rámu.

Zahradní dřevěné altány předsezónní slevy až 27%

12.4.2017

Právě teď můžete využít předsezonní slevy až 27% na zahradní dřevěné altány.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX