MagazínVchodové stříšky jsou praktické a elegantní zároveň

Přemýšlíte nad pořízením vchodové stříšky, která dá vchodu do vašeho domu novou tvář, ale ještě vás třeba ochrání před promoknutím zatímco za deště lovíte klíče z kapsy? Máme pro vás rychlý přehled typů vchodových stříšek a rad, na co se zaměřit při výběru.

Přemýšlíte nad pořízením vchodové stříšky, která dá vchodu do vašeho domu novou tvář, ale ještě vás třeba ochrání před promoknutím zatímco za deště lovíte klíče z kapsy? Máme pro vás rychlý přehled typů vchodových stříšek a rad, na co se zaměřit při výběru.Především byste měli styl vchodové stříšky přizpůsobit architektuře anebo i účelu samotné stavby. Jiný typ se hodí pro rodinný dům a jiný pro zastřešení vchodu do firmy…

Od toho by se tedy měl odvíjet rozměr a tvar, ale také materiál. Jednoznačně nejuniverzálnější jsou v tomto ohledu polykarbonátové vchodové stříšky. Vynikají totiž moderním designem a mimořádnou odolností, zároveň jsou bezúdržbové a cenově dostupné.

Jaké vchodové stříšky u nás najdete:

Levné

Přístřešky nad vchod s cenou začínající pod hranicí dvou tisíc, tedy cenově dostupné všem. s moderním, ale jednodušeji pojatým designem. Vhodné řešení především pokud hledáte nejlepší poměr ceny a užitné hodnoty.


Designové


V této kategorii nabízíme především polykarbonátové stříšky v různých cenových hladinách, jejichž hlavní předností je kromě vysoké kvality také mimořádně atraktivní design. Proto jsou vhodné nejen pro zastřešení vchodu do domu, ale také firem a mnoha dalších objektů, kterým dodávají reprezentativní vzhled.

K dostání i v provedení umožňujícím propojení několika stříšek do sestavy tvořící libovolně dlouhou zastřešenou plochu.

Velké

Opět téměř výhradně polykarbonátové vchodové stříšky s atraktivním designem, oproti ostatním modelům ale disponují výrazně většími rozměry a samonosnou konstrukcí, která je přímo předurčuje k zastřešení vchodů firemních sídel, nákupních středisek, restaurací anebo hotelů a jiných provozů. 


Video o vchodových stříškách na Hobbytec.cz: