Doprava
zdarma
na všechny
produkty
nad 2000 Kč

Zůstává už jen
informacecopy
Potřebujete poradit?
FB TW

Vchodové stříšky jsou praktické a elegantní zároveň

Přemýšlíte nad pořízením vchodové stříšky, která dá vchodu do vašeho domu novou tvář, ale ještě vás třeba ochrání před promoknutím zatímco za deště lovíte klíče z kapsy? Máme pro vás rychlý přehled typů vchodových stříšek a rad, na co se zaměřit při výběru.Především byste měli styl vchodové stříšky přizpůsobit architektuře anebo i účelu samotné stavby. Jiný typ se hodí pro rodinný dům a jiný pro zastřešení vchodu do firmy…

Od toho by se tedy měl odvíjet rozměr a tvar, ale také materiál. Jednoznačně nejuniverzálnější jsou v tomto ohledu polykarbonátové vchodové stříšky. Vynikají totiž moderním designem a mimořádnou odolností, zároveň jsou bezúdržbové a cenově dostupné.

Jaké vchodové stříšky u nás najdete:

Levné

Přístřešky nad vchod s cenou začínající pod hranicí dvou tisíc, tedy cenově dostupné všem. s moderním, ale jednodušeji pojatým designem. Vhodné řešení především pokud hledáte nejlepší poměr ceny a užitné hodnoty.


Designové


V této kategorii nabízíme především polykarbonátové stříšky v různých cenových hladinách, jejichž hlavní předností je kromě vysoké kvality také mimořádně atraktivní design. Proto jsou vhodné nejen pro zastřešení vchodu do domu, ale také firem a mnoha dalších objektů, kterým dodávají reprezentativní vzhled.

K dostání i v provedení umožňujícím propojení několika stříšek do sestavy tvořící libovolně dlouhou zastřešenou plochu.

Velké

Opět téměř výhradně polykarbonátové vchodové stříšky s atraktivním designem, oproti ostatním modelům ale disponují výrazně většími rozměry a samonosnou konstrukcí, která je přímo předurčuje k zastřešení vchodů firemních sídel, nákupních středisek, restaurací anebo hotelů a jiných provozů. 


Video o vchodových stříškách na Hobbytec.cz:
Chci zpracovat nabídku

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Váš formulář byl v pořádku odeslán.
Zpět na výpis článků

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX