Doprava
zdarma
na všechny
produkty
nad 2000 Kč

Zůstává už jen
informace
Potřebujete poradit?
FB TW

Stavba dřevěné garáže svépomocí

Stavba dřevěné garáže svépomocí nemusí být úkolem pro zkušeného profesionála, dřevěné garáže s montovanou konstrukcí postavíte snadno i bez zkušeností.

 

Dřevěné garáže k montáži svépomocí dodáváme v různých rozměrech a provedeních jak pro jeden, tak i dva automobily. V případě dvojgaráží je na výběr mezi modely se společným nebo odděleným parkovacím prostorem. Stejně tak v sortimentu najdete dnes stále populárnější kombinaci garáže s přístřeškem.

Zakoupenou garáž od nás obdržíte v rozloženém stavu v kartonech.
Součástí balení je vše potřebné včetně návodu, který vás celou montáží provede od začátku až do úspěšného konce. Jediné, co k jejímu sestavení budete potřebovat, jsou ochotní spolupracovníci, členové rodiny či přátelé, kteří vám s montáží pomohou. A samozřejmě základní sadu nářadí, kterou najdete doma anebo si ji jednoduše zapůjčíte v půjčovně.

Celá montáž je tak otázkou hodin či pouhých dní.


Podívejte se, jak vypadá stavba dřevěné garáže svépomocí na videuDalší prezentační video dřevěné garáže


Zpět na výpis článků

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Předsezónní slevy právě startují

7.1.2017

Až 65% Zľavy na altánky, pergoly, prístrešky na auto, záhradné vybavenie a ďalší sortiment na Hobbytec. Využite príležitosť ušetriť aj desiatky tisíc.

Vchodové stříšky: bestsellery za akční ceny

31.12.2016

Potřebujete vchodovou stříšku a chcete ušetřit? Nejprodávanější modely nyní pořídíte se slevou.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX