informacecopy
Potřebujete poradit?
FB TW

Stavba dřevěné garáže svépomocí

Stavba dřevěné garáže svépomocí nemusí být úkolem pro zkušeného profesionála, dřevěné garáže s montovanou konstrukcí postavíte snadno i bez zkušeností.

 

Dřevěné garáže k montáži svépomocí dodáváme v různých rozměrech a provedeních jak pro jeden, tak i dva automobily. V případě dvojgaráží je na výběr mezi modely se společným nebo odděleným parkovacím prostorem. Stejně tak v sortimentu najdete dnes stále populárnější kombinaci garáže s přístřeškem.

Zakoupenou garáž od nás obdržíte v rozloženém stavu v kartonech.
Součástí balení je vše potřebné včetně návodu, který vás celou montáží provede od začátku až do úspěšného konce. Jediné, co k jejímu sestavení budete potřebovat, jsou ochotní spolupracovníci, členové rodiny či přátelé, kteří vám s montáží pomohou. A samozřejmě základní sadu nářadí, kterou najdete doma anebo si ji jednoduše zapůjčíte v půjčovně.

Celá montáž je tak otázkou hodin či pouhých dní.


Podívejte se, jak vypadá stavba dřevěné garáže svépomocí na videuDalší prezentační video dřevěné garáže
Chci zpracovat nabídku

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Váš formulář byl v pořádku odeslán.
Zpět na výpis článků

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX