informacecopy
Potřebujete poradit?
FB TW

Pojištění garáže

Chcete být chráněni proti škodám, které vzniknou v souvislosti s vaší garáží? Pojištění garáže je jednou z cest, jak mít klidný spánek. Jaké jsou možnosti, cesty a ceny dané ochrany?


Kdy je třeba pojištění garáže zřídit?


Jde o pojištění dobrovolné a tak je třeba v první řadě zmínit, že je dobré ho sjednat vždy, kdy chceme mít ochranu proti rizikům, která mohou nastat. Dále je třeba podotknout, že pokud je garáž přímou součástí rodinného domu, nemusíte samostatné pojištění garáže řešit, protože je zahrnuta v pojištění domácnosti. Samostatnou pojistku je třeba sjednat ve chvíli, kdy už stojí samostatně, nebo třeba na jiné adrese.
 Před jakými riziky pojištění chrání?

Pokud jde o komplexní pojištění garáže, je možné danou ochranu rozdělit do dvou hlavních skupin. První je spojena se stavbou jako takovou. Jsou tak hrazeny škody, které by na ní vznikly třeba v souvislosti s přírodním živlem, nebo jiným poškozením. Druhá oblast pojistky se již vztahuje na vnitřní prostor garáže jako takové. To znamená, že pod ochranou může být třeba:

  • automobil
  • jízdní kola a jakékoliv další uložené vybavení a materiály

Správná pojistka zahrnuje jak rizika, jako jsou krádeže, tak i možná poškození požárem, povodní...


Kde pojistku sjednat?

Není to nic složitého. Pojišťoven je na trhu celá řada a pojištění garáže nabízí většina. Pojištění můžete sjednat například online, na konkrétní pobočce pojišťovny, stejně tak je možné pozvat si obchodního zástupce domů a sepsat s ním smlouvu osobně. Záleží tedy na tom, jaké možnosti z hlediska jednoduchosti a rychlosti dáte přednost.

 

Chci zpracovat nabídku

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Váš formulář byl v pořádku odeslán.
Zpět na výpis článků

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX