informacecopy
Potřebujete poradit?
FB TW

Pergola stavebnice

Možnost postavit si u svého domu originální přístřešek je stále jednodušší. Ideálním řešením je pergola stavebnice, která uspokojí potřeby i náročnějších uživatelů.

 

Jedná se o řešení, kdy lze v rámci jedné dodávky získat vše potřebné, co souvisí se samotnou stavbou pergoly. A to svépomocí, aby to zvládl i lehce zručný amatér. Zatímco klasické pergoly jsou obvykle stavěny ze dřeva v podobě trámů, pergola stavebnice je unikátní v tom, že její konstrukce využívá výhradně jenom hliník. Ten je kombinován s polykarbonátem či lexanem, což jsou materiály, které jsou určené na zastřešení celé této jednoduché, ale přitom pevné a dobře sloužící stavby.


Kdy a kam se hodí?

Jedná se o variantu, která nadchne především ty, kteří si touží postavit jednoduchou, levnou a spíše menší pergolu například u svého rodinného domu, nebo u své zahradní chatky. Je správnou volbou, jak zajistit pohodlné zastřešení, které lze v budoucnu využívat například jako:

  • Prostor pro relaxaci
  • Místo pro setkávání s přáteli
  • Oblast určenou pro letní stolování


Možné varianty rozšíření jsou hitem

Jak a kdy pergola stavebnice slouží primárně, to je více než jasné. Na co však nezapomínat, to jsou i možnosti budoucího rozšíření, nebo změny použití. Díky kompatibilitě s jinými sestavami je možnost budoucí spojování tak, že vznikne mnohem větší as variabilnější prostor. Stejně tak lze daný typ pergoly využít i alternativně, třeba ve formě praktického přístřešku, pod kterým lze mít po celý rok ukrytý třeba automobil nebo motocykl. Obojí bude chráněno před rozmary počasí.
Chci zpracovat nabídku

Zpět na výpis článků

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Zimní zahrady se sklem sleva až 21%

13.4.2017

Zimní zahrada se sklem bez rámu série Openspace se skládá z hliníkové konstrukce a obvodových stěn z bezpečnostního skla bez rámu.

Zahradní dřevěné altány předsezónní slevy až 27%

12.4.2017

Právě teď můžete využít předsezonní slevy až 27% na zahradní dřevěné altány.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX