Doprava
zdarma
na všechny
produkty
nad 2000 Kč

Zůstává už jen
informacecopy
Potřebujete poradit?
FB TW

Pergola stavebnice

Možnost postavit si u svého domu originální přístřešek je stále jednodušší. Ideálním řešením je pergola stavebnice, která uspokojí potřeby i náročnějších uživatelů.

 

Jedná se o řešení, kdy lze v rámci jedné dodávky získat vše potřebné, co souvisí se samotnou stavbou pergoly. A to svépomocí, aby to zvládl i lehce zručný amatér. Zatímco klasické pergoly jsou obvykle stavěny ze dřeva v podobě trámů, pergola stavebnice je unikátní v tom, že její konstrukce využívá výhradně jenom hliník. Ten je kombinován s polykarbonátem či lexanem, což jsou materiály, které jsou určené na zastřešení celé této jednoduché, ale přitom pevné a dobře sloužící stavby.


Kdy a kam se hodí?

Jedná se o variantu, která nadchne především ty, kteří si touží postavit jednoduchou, levnou a spíše menší pergolu například u svého rodinného domu, nebo u své zahradní chatky. Je správnou volbou, jak zajistit pohodlné zastřešení, které lze v budoucnu využívat například jako:

  • Prostor pro relaxaci
  • Místo pro setkávání s přáteli
  • Oblast určenou pro letní stolování


Možné varianty rozšíření jsou hitem

Jak a kdy pergola stavebnice slouží primárně, to je více než jasné. Na co však nezapomínat, to jsou i možnosti budoucího rozšíření, nebo změny použití. Díky kompatibilitě s jinými sestavami je možnost budoucí spojování tak, že vznikne mnohem větší as variabilnější prostor. Stejně tak lze daný typ pergoly využít i alternativně, třeba ve formě praktického přístřešku, pod kterým lze mít po celý rok ukrytý třeba automobil nebo motocykl. Obojí bude chráněno před rozmary počasí.
Chci zpracovat nabídku

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Váš formulář byl v pořádku odeslán.
Zpět na výpis článků

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX