Doprava
zdarma
na všechny
produkty
nad 2000 Kč

Zůstává už jen
informace
Potřebujete poradit?
FB TW

Oprava betonové podlahy v garáži

Chcete mít jistotu, že do své garáže pohodlně zajedete a vozu nehrozí jakýkoliv problém? Oprava betonové podlahy v garáži je možností, jak toho docílit jednoduše, ale i levně.


Jsou to především různé díry, do kterých může zapadnout kolo vašeho vozu nebo prohlubně, kde se drží voda. Mohou objevit i nebezpečné praskliny, beton se může začít drolit... To vše jsou případy, kdy je oprava betonové podlahy v garáži nezbytnýá.


Oprava betonové podlahy v garáži svépomocí

Možností je několik. Prvním je použití samonivelační stěrky. Jedná se o postup, kdy je důležité podlahu nejprve dobře zbrousit a následně na ni rovnoměrně nalít speciální směs, která se postará jak o opravu stávajících vad, tak také o to, že bude podlaha garáže dokonale rovná. Tato cesta je pro začátečníky jednou z nejjednodušších.

Druhým možným řešením, pokud se do opravy pouštíme svépomocí, je využití epoxidového tmelu. Zde je třeba vybrousit jenom místa poškozená, kam se následně tmel nalije a srovná do roviny. Tento postup je využíván hlavně u menších, tedy lokálních vad, které se na podlaze garáže objeví. Pro její celou renovaci není ideální.

Oslovení specializované firmy

V případě, že se nehodláte pouštět do opravy podlahy garáže svépomocí, je nejlepším krokem přenechat vše na profesionálech. Celá oprava tak může být časově méně náročná, ale na druhou stranu je nezbytné počítat s vyššími náklady na realizaci. Oslovit firmu je proto vhodné spíše u náročnějších oprav, kde výše zmíněné postupy nepomohou. V takových případech se zpravidla neprovádí lokální opravy, ale je kompletně nahrazena celá betonová vrstva. Odborníci také sami dokáží navrhnout nejvhodnější postup.
Zpět na výpis článků

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Předsezónní slevy právě startují

7.1.2017

Až 65% Zľavy na altánky, pergoly, prístrešky na auto, záhradné vybavenie a ďalší sortiment na Hobbytec. Využite príležitosť ušetriť aj desiatky tisíc.

Vchodové stříšky: bestsellery za akční ceny

31.12.2016

Potřebujete vchodovou stříšku a chcete ušetřit? Nejprodávanější modely nyní pořídíte se slevou.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX