informacecopy
Potřebujete poradit?
FB TW

Oprava betonové podlahy v garáži

Chcete mít jistotu, že do své garáže pohodlně zajedete a vozu nehrozí jakýkoliv problém? Oprava betonové podlahy v garáži je možností, jak toho docílit jednoduše, ale i levně.


Jsou to především různé díry, do kterých může zapadnout kolo vašeho vozu nebo prohlubně, kde se drží voda. Mohou objevit i nebezpečné praskliny, beton se může začít drolit... To vše jsou případy, kdy je oprava betonové podlahy v garáži nezbytnýá.


Oprava betonové podlahy v garáži svépomocí

Možností je několik. Prvním je použití samonivelační stěrky. Jedná se o postup, kdy je důležité podlahu nejprve dobře zbrousit a následně na ni rovnoměrně nalít speciální směs, která se postará jak o opravu stávajících vad, tak také o to, že bude podlaha garáže dokonale rovná. Tato cesta je pro začátečníky jednou z nejjednodušších.

Druhým možným řešením, pokud se do opravy pouštíme svépomocí, je využití epoxidového tmelu. Zde je třeba vybrousit jenom místa poškozená, kam se následně tmel nalije a srovná do roviny. Tento postup je využíván hlavně u menších, tedy lokálních vad, které se na podlaze garáže objeví. Pro její celou renovaci není ideální.

Oslovení specializované firmy

V případě, že se nehodláte pouštět do opravy podlahy garáže svépomocí, je nejlepším krokem přenechat vše na profesionálech. Celá oprava tak může být časově méně náročná, ale na druhou stranu je nezbytné počítat s vyššími náklady na realizaci. Oslovit firmu je proto vhodné spíše u náročnějších oprav, kde výše zmíněné postupy nepomohou. V takových případech se zpravidla neprovádí lokální opravy, ale je kompletně nahrazena celá betonová vrstva. Odborníci také sami dokáží navrhnout nejvhodnější postup.


Chci zpracovat nabídku

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Váš formulář byl v pořádku odeslán.
Zpět na výpis článků

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX