informace
Potřebujete poradit?
FB TW

Mobilní domy ceník

Jaký je hlavní důvod, proč se stále více lidí rozhoduje pro montované domy? Cena. Ta se odvíjí od několika kritérií. Prohlédněte si ceník a zjistěte, kolik může váš vysněný dům stát.


Co vše ovlivňuje cenu?

Jedním z faktorů, který ovlivňuje výslednou cenu je to, jestli se jedná o montovaný mobilní dům pro celoroční nebo sezonní využití. Sezonní mobilní domy totiž zpravidla nedisponuje zateplením, takže jsou cenově dostupnější.

Dále také záleží na typu konstrukce zvolené stavby, která ovlivňuje to, jestli můžete dům smontovat svépomocí anebo je nutná profesionální montáž. Stavby z betonových modulů se profesionální montáže zpravidla neobejdou, takže je nutné s ní v nákladech předem počítat. U dřevěných montovaných staveb je ale situace jiná. Většinu modelů, které nabízíme pod privátní značkou OneTrade, je totiž standardně určena k montáži svépomocí a profesionální montáž naší firmou je volitelná.

Nepřímo pak s cenou mobilní stavby souvisí také to, jestli se na vybrané řešení vyžaduje nějakou formu základů a s tím související nutnost vyřizovat stavební povolení…

Představení mobilních domůMobilní domy - ceník bestsellerů
Zpět na výpis článků

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Předsezónní slevy právě startují

7.1.2017

Až 65% Zľavy na altánky, pergoly, prístrešky na auto, záhradné vybavenie a ďalší sortiment na Hobbytec. Využite príležitosť ušetriť aj desiatky tisíc.

Vchodové stříšky: bestsellery za akční ceny

31.12.2016

Potřebujete vchodovou stříšku a chcete ušetřit? Nejprodávanější modely nyní pořídíte se slevou.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX