Mobilní domy ceník

Jaký je hlavní důvod, proč se stále více lidí rozhoduje pro montované domy? Cena. Ta se odvíjí od několika kritérií. Prohlédněte si ceník a zjistěte, kolik může váš vysněný dům stát.


Co vše ovlivňuje cenu?

Jedním z faktorů, který ovlivňuje výslednou cenu je to, jestli se jedná o montovaný mobilní dům pro celoroční nebo sezonní využití. Sezonní mobilní domy totiž zpravidla nedisponuje zateplením, takže jsou cenově dostupnější.

Dále také záleží na typu konstrukce zvolené stavby, která ovlivňuje to, jestli můžete dům smontovat svépomocí anebo je nutná profesionální montáž. Stavby z betonových modulů se profesionální montáže zpravidla neobejdou, takže je nutné s ní v nákladech předem počítat. U dřevěných montovaných staveb je ale situace jiná. Většinu modelů, které nabízíme pod privátní značkou OneTrade, je totiž standardně určena k montáži svépomocí a profesionální montáž naší firmou je volitelná.

Nepřímo pak s cenou mobilní stavby souvisí také to, jestli se na vybrané řešení vyžaduje nějakou formu základů a s tím související nutnost vyřizovat stavební povolení…

Představení mobilních domůMobilní domy - ceník bestsellerů
Zpět na výpis článků