informacecopy
Potřebujete poradit?
FB TW

Jak se dá postavit zimní zahrada svépomocí?


Možnosti jsou dvě - jedna levnější, ale náročná a druhá rychlá a snadná.

Buďto si celou zimní zahradu navrhnete a postavíte od základů sami, což je náročné jak na přípravu, tak i samotnou realizaci. Stavbou zimní zahrady vlastními silami tak můžete ztratit dlouhé týdny drahocenného času, který byste jinak mohli trávit příjemnějšími činnostmi. Zároveň se nemusí výsledek podařit podle  vašich představ.

Anebo se rozhodnete pro variantu v podobě stavebnicové zimní zahrady, tedy řešení, s nímž se dá postavit zimní zahrada svépomocí už za jediný den. Bez složitého plánování, shánění materiálů, jen se základní sadou nářadí. Ideální volba pro každého kutila, který však nechce ztrácet čas, ale naopak začít využívat výhody a pohodlí vlastní zimní zahrady prakticky okamžitě.

Na Hobbytec.cz najdete tyto stavebnicové zimní zahrady:


Zimní zahrada Omaha

   

Moderní zimní zahrada naší vlastní značky One Trade, dodávaná v 6 rozměrech. Má hliníkovou konstrukci, stěnové panely z transparentního akrylátu praktické otočné dveře. Více informací v popisu produktu.

Zimní zahrady San Francisco/Phoenix

 

Dvě série zimních zahrad značky OneTrade, rovněž s kvalitní hliníkovou konstrukcí, otočnými dveřmi a průsvitnými akrylátovými panely. Model Phoenix nabízíme v 6 a San Fracisco rovnou v 8 rozměrech. Oba modely disponují většími rozměry než Omaha.Více informací v popisu produktu.


Zimní zahrada Happina

  

Hliníková zimní zahrada se sklem Happina vyniká poutavým designem. Boční steny umístěné v hliníkovém rámu jsou posuvné/otvíratelné. Prostor zimní zahrady si tak můžete jednoduše otevírat a uzavírat podle toho, jak vám to zrovna vyhovuje.  Na výběr je z 5 rozměrů a  několika barevných variant konstrukce, střešní krytiny a lamina.
Více informací v popisu produktu.


Zimní zahrada Vindema

  

Elegantní stavebnicová zimní zahrada s robustní konstrukcí z eloxovaného hliníku a pozinkované oceli zaujme jednoduchým, moderně laděným designem a překvapí jednoduchostí celé montáže i možností volitelného sklonu střechy. Je vybavena akrylátovými panely a posuvnými dveřmi, dostupná v šedém a bílém barevném provedení.
Více informací v popisu produktu.


Chci zpracovat nabídku

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Váš formulář byl v pořádku odeslán.
Zpět na výpis článků

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX