informacecopy
Potřebujete poradit?
FB TW

Jak postavit pergolu za jedno odpoledneStavba pergoly svépomocí
byla ještě nedávno úkolem výhradně pro zkušené kutily, který vyžadoval precizní plánování, shánění materiálu, povolení... Dnes už to neplatí.

Vlastní pergolu si totiž dokážete postavit i bez letitých zkušeností. A díky změně stavebního zákona také většinou bez stavebního povolení nebo přípravy základů. A to i za méně než 30 000 Kč.

Jak je to možné? Důvodem jsou pergoly stavebnice s jednoduchou, ale odolnou montovanou konstrukcí ze dřeva nebo hliníku, které najdete na HobbyTec.cz v sortimentu privátní značky OneTrade.

U levných hliníkových modelů máte na výběr z 16 rozměrů - od 3x3 až po 14,4x3 m. S použitím propojovacích prvků pak můžete spojit více pergol do jedné sestavy o libovolné ploše. To znamená, že pergola může růst spolu s tím, jak rostou vaše nároky na její prostor.

Pro zakrytí pergoly je použit prakticky nerozbitný polykarbonát - odolá i silnému krupobití, zajistí ideální poměr světla a stínu a zároveň vypadá elegantně.

Pro ještě větší zastínění a soukromí jde konstrukci doplnit o boční stínící panel, který funguje i jako ochrana proti větru.

V balení s pergolou obdržíte jednotlivé montážní díly, které ve 2 sestavíte s použitím přiloženého návodu už za jednoho odpoledne – pouze se základní sadou nářadí. Na rozdíl od klasického řešení se nemusíte zatěžovat přípravou základů, protože součástí dodávky je rovněž kotvící sada pro ukotvení pergoly do země (na libovolný pevný povrch) a napojení na fasádu.

Dřevěné pergoly stavebnice

Součástí sortimentu jsou také stavebnicové pergoly z lepeného dřeva. Sériová výroba pergol zároveň umožňuje uzpůsobení na míru vašim požadavkům. Sami si zvolíte rozměr, typ a zabarvení polykarbonátového zastřešení. Včetně kteréhokoli z až 24 dekorů dřevěné konstrukce.

Stavba pergoly z lepeného dřeva je na rozdíl od hliníkové stavebnice náročnou záležitostí, vyžadující profesionální montáž. Standardně ji proto dodáváme včetně montáže. Hlavní výhodou je tedy přizpůsobitelnost, odolnost použitých materiálů a rychlost montáže ve srovnání se stavbou pergoly shodných rozměrů svépomocí.

Chcete si postavit pergolu bez starostí a velkých investic? Vyberte si ze stavebnicových pergol na HobbyTec.cz.


Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Chci zpracovat nabídku

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Váš formulář byl v pořádku odeslán.
Zpět na výpis článků

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX