informacecopy
Potřebujete poradit?
FB TW

Jak postavit pergolu bez velkých investic?

Zajímá vás, jak postavit pergolu bez nutnosti najímat na její realizaci firmu za statisíce? Využijte stavebnicové řešení, s nímž je stavba pergoly svépomocí otázkou jednoho odpoledne.

Pergoly stavebnice jsou navržené tak, aby se daly smontovat jen ve 2 či 3 lidech, bez předchozích zkušeností a pouze se základní sadou nářadí, kterou máte doma nebo si ji můžete jednoduše kdykoliv vypůjčit.

Celý systém obdržíte zpravidla v jedné jediné krabici, která obsahuje všechny potřebné komponenty a přehledný návod. Postup je podobný jako při sestavování nábytku, stačí následovat jednotlivé kroky a během pár hodin vám na zahradě stojí vaše nová pergola v celé své kráse.

Některé stavebnicové pergoly, jako například levná hliníková pergola One Trade, se obejdou bez základů, k ukotvení stojin postačí libovolný, ale dostatečně pevný povrch. Modely jako  hliníková designová plochá pergola se stíněním PJF vyžadují betonování do výkopu nebo použití ocelových přírub, které se kotví na chemické kotvy do předem připraveného základu.

Podívejte se na video z montáže jedné ze stavebnicových pergol:
Chci zpracovat nabídku

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Váš formulář byl v pořádku odeslán.
Zpět na výpis článků

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX