informacecopy
Potřebujete poradit?
FB TW

Hliníkové pergoly ceník

Zamýšlíte se nad pořízením hliníkové pergoly? Prohlédněte si ceník s nejžádanějšími modely a zjistěte, čím se od sebe jednotlivé hliníkové pergoly z ceníku liší.

Na e-shopu Hobbytec najdete hliníkové pergoly různých cenových kategorií.

 

Hotové řešení versus pergola na míru

Mezi cenově dostupnější modely patří takzvané hotové pergoly, jejichž typizované provedení a dostupnost pouze v pár základních rozměrech umožňuje výrobcům poskytnout zákazníkům pergolu za mimořádně atraktivní ceny. Vybrané modely některých výrobců jsou dokonce navrženy k snadné montáži svépomocí, takže jsou cenově ještě výhodnější - pořídíte je i za třetinu toho, co pergolu na míru.

Přesto, že právě hotové pergoly patří dlouhodobě k nejžádanějším, pro náročnější zákazníky máme v nabídce připraveny také moderní hliníkové zahrady na míru. Největší výhodou je jejich dokonalá přizpůsobitelnost specifickým potřebám anebo nestandardním prostorovým možnostem, které nedokáže stavebnicová alternativa splnit. Stavbu pergoly za vás navíc provádí zkušení profesionálové. Na druhou stranu trvá celý návrh a montáž pergoly na míru déle než u stavebnice, kterou zvládnete postavit sami už za odpoledne.

Hliníkové pergoly - ceník bestsellerů
Chci zpracovat nabídku

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Váš formulář byl v pořádku odeslán.
Zpět na výpis článků

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX