Informacecopy
Potřebujete poradit?

Zahradní bazény a příslušenství

Už je čas! Léto čeká za dveřmi a je potřeba se na něj řádně vybavit. Pokud nemáte ještě svůj bazén a bazénové příslušenství, tak jste na správném místě! V naší nabídce si můžete vybrat nejen bazény, ale i další potřebné vybavení jako jsou filtrace, čištění, solární ohřevy nebo jen hračky do vody.

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 2Následující
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Vyberte si u nás vše nezbytné pro Váš vlastní bazén, abyste si ho během horkých dnů mohli užívat s celou rodinou i přáteli a nemuseli se mačkat na přeplněných koupalištích. U nás najdete vše potřebné na jednom místě, abyste si svůj bazén zprovoznili a mohli si ho užívat po celou letní sezonu!

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Podzimní slevy pokračují

25.10.2017

Využijte akční nabídku slevy až 35% na designové přístřešky. Skladem poslední kusy !

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii