informacecopy
Potřebujete poradit?

Poradna a inspirace

Mulčování trávníku

Mulčování trávníku

Co znamená mulčování? Metoda mulčování představuje jeden ze způsobů péče o trávník. A spočívá v ekologické likvidaci posečené trávy a plevele. Rotační sekačka pomocí speciálního nože rozseká stébla trávy na drobné kousky a ty zůstávají po posečení ležet na trávníku, kde se postupně rozpadnou, zetlí a jako hnojivo zlepšují kvalitu trávníku.

Mobilní dům jako zajímavá příležitost

Mobilní dům jako zajímavá příležitost

Zajímavou příležitost bydlet rychle ve vlastním představuje mobilní dům. Nejde sice o bydlení tradiční, ale vzhledem k pořizovací hodnotě domu, představuje mobilní dům velmi neotřelé řešení bydlení. A i když mobilní domy představovaly dříve spíše možnost rekreačního nebo sezonního bydlení. Dnes je tomu jinak.

Konstrukce zimní zahrady

Konstrukce zimní zahrady

Materiál nosné konstrukce zimní zahrady hraje velmi důležitou roli. Ať už se jedná o dřevo, hliník nebo plast, každý z těchto materiálů má svá specifika, výhody i nevýhody. Kombinace vhodného materiálu i tvar konstrukce ovlivňuje podmínky následného využití zimní zahrady.

Infrasauna patří k zdravému životnímu stylu

Infrasauna patří k zdravému životnímu stylu

Péče o tělo i mysl je dnes trendy. A to je dobře. Mnozí v dnešní uspěchané době umí vydělat peníze, avšak málokdo si je umí ve zdraví užít. Proto, abychom si kvalitně odpočinuli, už není nutné navštěvovat vzdálená wellnes centra. Saunu si lze zřídit i doma a není to nic složitého.

Čistá voda v bazénu bez chloru

Čistá voda v bazénu bez chloru

Ten, kdo se koupal v moři, ví, jaký má slaná mořská voda účinek na pokožku těla. Samozřejmě blahodárně účinkuje zejména kombinace slunce, slané mořské vody a relaxace. Ale jestliže nemáme možnost odjet k moři a máme zahradní bazén, proč si neužít psychickou i fyzickou pohodu doma na zahradě. A slané mořské vodě se můžeme alespoň částečně přiblížit i v zahradním bazénu pomocí salinace.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Letní sleva 35% na pergoly a přístřešky

22.6.2017

Nejprodávanější typy pergol série PJF a přístřešků PJR ve velikosti 5x3 jen za necelých 55 tis. Kč. Přesvědčte se sami.

Výprodej výstavních vzorků

13.6.2017

Z důvodu změny dispozic máte jedinečnou možnost pořízení výstavních vzorků za bezkonkurenční ceny.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX