Možnosti platby
  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP reference

Poradna a inspirace

Hliníkové ploty cena/ceník

Hliníkové ploty cena/ceník

Pořídit si okolo domu nebo zahrady hliníkový plot rozhodně není žádné vyhazování peněz. Nejen, že se jedná o investici do kvalitního zabezpečení vašeho pozemku, ale také o zabezpečení cenově velmi výhodné.

Stavební povolení na přístřešek pro auto

Stavební povolení na přístřešek pro auto

Přístřešky na auto začínají být více populární než tradiční garáže. Nejenže také dokáží ochránit vůz před nepříjemnostmi počasí, ale také vypadají dobře a nejsou vůbec drahé. Je ale možné si takový přístřešek postavit kdekoliv, kdykoliv a bez stavebního povolení?

Výroba pergoly

Výroba pergoly

Pergoly do každé zahradyKaždá zahrada by měla mít, krom dobře střiženého trávníku, také venkovní posezení. Nemusí se rovnou jednat o žádné složité altány, bohatě postačí, když si zvolíte jednodušší pergolu.

Pergola cena

Pergola cena

Pergoly na dvorek i zahraduUžít si slunného dne na své zahrádce může být mnohem příjemnější, kdy si pořídíte kvalitní zastřešení. To může mít podobu nejen klasického altánu, ale také například pergoly.

Pergoly inspirace

Pergoly inspirace

Inspirace na zahraduZahrada je místem, které by mělo sloužit nejen k úmorné práci na záhonech nebo zastřihávání travnatého porostu, ale také k relaxaci. K tomu bohatě postačí si vybudovat pár metrů před domem stinný plácek tvořený například pergolou.