informacecopy
Potřebujete poradit?

Poradna a inspirace

Elektrická tlaková myčka

Elektrická tlaková myčka

Prázdniny neprázdniny, na zahradě se uklízí i navzdory letnímu období. Je potřeba umýt bazén, zahradní nábytek, dlažbu na terase, fasádu, auto nebo kolo? S elektrickou tlakovou myčkou to půjde hravě.

Altán na zahradě?

Altán na zahradě?

V dobách minulých byl altán součástí každé lepší zahrady. A je dobře, že se v dnešní době tento trend vrací.

Vhodná stínící technika nejen na zahradu

Vhodná stínící technika nejen na zahradu

Stínící techniku využijeme během celého roku, nejen v létě, jak by se mnohým mohlo zdát. Dokonce i v noci je pro ty, kteří bydlí ve městské zástavbě stínící technika žádoucí. Vždyť pouliční osvětlení svítící přímo do postele dokáže pěkně otravovat a co teprve, když ranní slunce budí sedmispáče.

Účelný zahradní domek

Účelný zahradní domek

Máte velkou zahradu a zvažujete její využití? Co takhle pořídit si zahradní domek. Zahradní domek, který bude sloužit k uskladnění nářadí, zahradní techniky, i nábytku. Nebo zahradní domek, který využijeme pro vytvoření stylového venkovního posezení. Nebo libo obojí zároveň. Sklad i zahradní posezení?

Teplá voda v bazénu se solární pyramidou

Teplá voda v bazénu se solární pyramidou

Slunce a voda to je to, co k létu neodmyslitelně patří. Aby však bylo koupání ve vodě příjemné, je dobré počkat, až slunce vodu trochu prohřeje. A co tak tento proces trochu urychlit?

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX