Možnosti platby
  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP reference
Navštívené produkty

Poradna a inspirace

Výroba autobusových zastávek

Výroba autobusových zastávek

Autobusové zastávky jsou velmi důležitou součástí městského mobiliáře. Označují místa určená pro nastupování a vystupování z dopravních prostředků veřejné dopravy. Aby měli cestující při čekání komfort, je vhodné pořídit nejen samotné autobusové zastávky, ale také přístřešky, kam se lze uchýlit před deštěm, sněhem a dalšími povětrnostními vlivy.

Hliníkové ploty cena/ceník

Hliníkové ploty cena/ceník

Pořídit si okolo domu nebo zahrady hliníkový plot rozhodně není žádné vyhazování peněz. Nejen, že se jedná o investici do kvalitního zabezpečení vašeho pozemku, ale také o zabezpečení cenově velmi výhodné.

Stavební povolení na přístřešek pro auto

Stavební povolení na přístřešek pro auto

Přístřešky na auto začínají být více populární než tradiční garáže. Nejenže také dokáží ochránit vůz před nepříjemnostmi počasí, ale také vypadají dobře a nejsou vůbec drahé. Je ale možné si takový přístřešek postavit kdekoliv, kdykoliv a bez stavebního povolení?

Výroba pergoly

Výroba pergoly

Pergoly do každé zahradyKaždá zahrada by měla mít, krom dobře střiženého trávníku, také venkovní posezení. Nemusí se rovnou jednat o žádné složité altány, bohatě postačí, když si zvolíte jednodušší pergolu.

Pergola cena

Pergola cena

Pergoly na dvorek i zahraduUžít si slunného dne na své zahrádce může být mnohem příjemnější, kdy si pořídíte kvalitní zastřešení. To může mít podobu nejen klasického altánu, ale také například pergoly.