informacecopy
Potřebujete poradit?

Poradna a inspirace

Zásady v práci s řetězovou pilou

Zásady v práci s řetězovou pilou

Kdo si sám připravuje dřevo na zimu, pro toho platí, že se zahřeje hned několikrát. Není to jen o tom vzít usušené poleno ze stojanu na dřevo a vhodit jej do krbu. Práce s motorovou pilou jednoznačně usnadňuje práci se dřevem, ale není ji radno podceňovat. Rychlost řetězu je velmi vysoká, jen u hobby pily se pohybuje cca 15 – 20 m/sec.

Mořská sůl a její využití ve wellnes

Mořská sůl a její využití ve wellnes

Jak známe z pohádky sůl je nad zlato a to nejen ve stravě. Stále častěji se setkáváme s širokými možnostmi využití soli při péči o tělo. A jak souvisí mořská sůl s užíváním sauny?

Přímočará pila

Přímočará pila

Přímočará pila je velmi užitečným pomocníkem i v případě, že nepatříte mezi zapálené kutily. Pomocí přímočaré pily je možné řezat různé druhy dřeva, překližky, dřevotřísky, plech, plast, podlahovou, ale i střešní krytinu, stačí jen vyměnit pilový plátek.

Jak vybrat dobrou kotoučovou pilu

Jak vybrat dobrou kotoučovou pilu

Ten, kdo pracuje se dřevem, ví, jak umí kotoučová pila usnadnit práci. Pokud však zvažujeme pořízení pily, je možné, že tápeme v jejich nepřeberné nabídce. Mezi jednotlivými modely bývají však značné rozdíly, které se netýkají pouze ceny.

Úložné prostory v zahradě

Úložné prostory v zahradě

U mnoha rodinných domů se řeší nerudovská otázka „Kam s ním?“ Ano, kam s ním, s nářadím, zahradní technikou, grilem, příslušenstvím k bazénu, zahradním nábytkem? Kam je uklidit či uskladnit, aby nepřekáželo, ale aby bylo k nalezení, když jej potřebujeme. To znamená, že bychom jim měli najít nějaké stálé místo, kde má vše řád. Nejen, že bude lopata opřená o gril v rohu zahrady. Máme pro Vás jednoduché řešení! A tím je, zahradní domek.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Až 32% sleva na montované domy

3.3.2017

Bydlete ještě levněji! Nyní si můžete pořídit montovaný dům se slevou až 32%

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX