Možnosti platby
  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP reference

Poradna a inspirace

Poptávka zimní zahrady

Poptávka zimní zahrady

Zimní zahrada je místem nejen pro pěstování zeleně a chov exotického ptactva, ale i místem pro relax a odpočinek. V vhodně zvolené zimní zahradě můžete odpočívat po celý rok. Ve vytápěné místnosti budete chráněni před nepříznivým počasím a přesto budete o krok blíže přírodě.

Zimní zahrada cena

Zimní zahrada cena

Mít zimní zahradu je sen mnoha lidí. Pokud se rozhodnete si ji pořídit a přemýšlíte nad finančními možnostmi, přinášíme vám přehled, kolik stojí stavba zimní zahrady.

Stavba mobilního domu

Stavba mobilního domu

Existuje spousta důvodů, proč se dřevostavby stávají mezi lidmi stále vyhledávanějšími. Mezi ty nejdůležitější patří samozřejmě rychlost umístění a tudíž i rychlost nastěhování do domu.Pořiďte si praktický a pohodlný mobilní dům. Do zahrady, zahrádkářské kolonie místo chatky, k rekreaci, jako firemní zázemí, k přechodnému i celoročnímu bydlení. Umístíte ho prakticky kamkoliv a nemusíte nic stavět.

Stavební zákon mobilní dům

Stavební zákon mobilní dům

Toužíte po mobilním domě, ale netušíte, jak je to se stavebním povolením? My vám poradíme. Mobilní domy jsou kombinací komfortního bydlení, nízkých pořizovacích nákladů. Vybavený příbytek si můžete postavit u řeky, na zahradě či na vesnici. Pořízení mobilního domu však vyvolává řadu otázek.

Jak zastřešit terasu pro letní posezení? Jedině hliníkovou pergolou!

Jak zastřešit terasu pro letní posezení? Jedině hliníkovou pergolou!

Trávit volný čas na terase je v létě je to, po čem po únavném dni nebo o dovolené, touží většina z nás. Pobyt na terase může být i tak velmi příjemně stráveným časem při grilování, posezení s přáteli či relaxaci s oblíbenou knížkou. Stačí mít terasu zastřešenou a nemusíte při rozmarném počasí z ní utíkat.