informacecopy
Potřebujete poradit?

Poradna a inspirace

Montované domy Exklusiv

Montované domy Exklusiv

Montované domy série Exklusiv představují chytré řešení moderního bydlení či rekreace. Domy série Exklusiv lze využívat celoročně a díky použitým technologiím je lze směle označit za nízkoenergetické.

Mobilní domy Superior

Mobilní domy Superior

Už dávno neplatí, že zděný dům představuje to nejlepší, co můžeme od domu očekávat. Do popředí se derou montované i mobilní stavby a jejich oblíbenost stále stoupá. To platí také o mobilních domech série Superior.

Montovaný dům Langon třikrát jinak

Montovaný dům Langon třikrát jinak

Dřevěný montovaný jednopodlažní dům Langon s balkónem je výbornou volbou pro rekreační i celoroční využití. Je však potřeba umět si správně vybrat. Se správnou volbou se montovaný dům Langon stane stylovým i funkčním bydlením pro celou rodinu, za velmi příznivou cenu.

Proč montovaný dům? A proč ne?

Proč montovaný dům? A proč ne?

Možná je to tím, že vnímání prefabrikované architektury je v Česku velmi ovlivněno unifikovanými panelovými zástavbami nebo nekvalitními prefabrikovanými dřevostavbami. V severských zemích jsou montované domy velmi oblíbené, tak proč by nemohli být také u nás, v Česku. Kvalita montovaného domu bungalov Studio A vás o tom přesvědčí.

Montovaný dům Domino

Montovaný dům Domino

Rozhodli jste se pro montáž montovaného domu? Montovaný dům Domino je velmi dobrou volbou. Patrový dům je díky použité stavební technologii a nízkým provozním nákladům možné zařadit mezi nízkoenergetické bydlení.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy s pozemkem

17.9.2017

Hobbytec Home exklusivně nabízí rodinné domy s pozemkem v okolí Říčan u Prahy. Přesvědčte se sami.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX