informacecopy
Potřebujete poradit?

Poradna a inspirace

Robotická sekačka na trávu

Robotická sekačka na trávu

Člověk je známý tím, že si svou práci hledí, co nejvíce zjednodušit a ne jinak tomu je i u sekání trávy. Pro někoho je sekání trávy relaxace a odpočinek, pro jiného úprava trávníku představuje nikdy nekončící nudu. Jedni si pořídí pro radost nejnovější typ výkonné benzínové sekačky nebo traktoru. Jiní s radostí ze svého lehátka pozorují robotickou sekačku, kterak odvádí perfektní výkon.

Pořizujeme novou travní sekačku

Pořizujeme novou travní sekačku

Novou sekačku na trávu si nepořizujeme často. Navíc se nabídka zahradních strojů se značně rozšířila, jak si tedy vybrat ten pravý pro svou zahradu. Před nákupem si dobře promysleme účel využití rotační sekačky. Je dobré vycházet z velikosti travní plochy, o kterou chceme pečovat. Jaké máme možnosti či preference pohonu motoru sekačky a v neposlední řadě si stanovme vlastní rozpočet.

Péče o travnatou plochu

Péče o travnatou plochu

Jestliže chceme, aby trávník prospíval, je nutné se mu čas od času věnovat. Tato péče však nepředstavuje pouze pravidelný sestřih travních stébel. Jejich zavlažování a hnojení. Trávník je hezký pouze v případě, že není udusaný mechy a plevelem. Kvalitní trávník totiž nepoznáme pohledem, ale tím, jak se po něm projdeme bosou nohou.

I sekání trávy může být zábava

I sekání trávy může být zábava

Sekání trávy si mnozí spojují s nudou, avšak i sekání trávy může být zábava. Stačí zvolit si správného pomocníka, který by nám usnadnil práci. I mezi sekačkami lze nalézt opravdové skvosty.

Akumulátorové sekačky na trávu

Akumulátorové sekačky na trávu

Sekačky elektrické i sekačky na benzín známe již velmi dlouho. Víme, jaké jsou jejich výhody i nevýhody, avšak akumulátorové sekačky jsou pro mnohé velkou neznámou. A věřte, že nemusí platit předsudek, že zařízení, které je na akumulátorový pohon nestojí za nic.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Zimní zahrady se sklem sleva až 21%

13.4.2017

Zimní zahrada se sklem bez rámu série Openspace se skládá z hliníkové konstrukce a obvodových stěn z bezpečnostního skla bez rámu.

Zahradní dřevěné altány předsezónní slevy až 27%

12.4.2017

Právě teď můžete využít předsezonní slevy až 27% na zahradní dřevěné altány.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX