informacecopy
Potřebujete poradit?

Poradna a inspirace

Zděný dům nebo dřevostavba

Zděný dům nebo dřevostavba

Během života získáváme řadu cenných zkušeností a stále se učíme. Kdysi pro nás představu luxusního bydlení představoval starší domeček, který jsme si postupně přestavovali, k obrazu svému. Jestliže jste však někdy rekonstruovali starý dům, jistě si pamatujete, jak jste se mnozí zařekli, že starý dům už nikdy více. A tak, když se po určitých zkušenostech rozhodneme pro nový dům, zbývá vyřešit současnou aktuální otázku zděný dům nebo montovanou dřevostavbu?

Úklid na zahradě

Úklid na zahradě

Ať máme zahrádky či zahrady, víme, že péče o ně je nikdy nekončící proces. A jestliže nás má práce na zahradě bavit, je dobré najít si vhodné a účinné pomocníky, s nimiž si práci usnadníme.

Plánování zahradního posezení

Plánování zahradního posezení

Jestliže jste se začali zabývat plánováním zahradního posezení, je dobré nejprve zvážit účel posezení a také vlastní možnosti. Proto si nejprve odpovězme na otázku, co od posezení očekáváme. Chceme relaxovat s knihou, obklopeni pohledem na rozkvetlou zahradu, nebo chceme trávit příjemné chvilky s rodinou a dívat se na dovádějící děti v bazénu, nebo chceme zvát přátele k posezení u grilu?

Místo k relaxaci a odpočinku na zahradě

Místo k relaxaci a odpočinku na zahradě

Jednou si chceme posedět s přáteli u skleničky s vínem, pak zase sami se svou napínavou knihou a v jiné dny přijdou kamarádi na oslavu narozenin našeho dítěte. Každá příležitost vyžaduje své. Jestliže chceme vyjít vstříc požadavkům na různorodost aktivit a možností posezení, musíme být trochu kreativní.

Garáž pro bezpečnost i pohodlí

Garáž pro bezpečnost i pohodlí

Hlavní výhodou parkování automobilu v garáži je relativní zabezpečení auta i jeho příslušenství v garáži, což vede jistě k prodloužení celkové životnosti vozu.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Zimní zahrady se sklem sleva až 21%

13.4.2017

Zimní zahrada se sklem bez rámu série Openspace se skládá z hliníkové konstrukce a obvodových stěn z bezpečnostního skla bez rámu.

Zahradní dřevěné altány předsezónní slevy až 27%

12.4.2017

Právě teď můžete využít předsezonní slevy až 27% na zahradní dřevěné altány.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX