Doprava
zdarma
na všechny
produkty
nad 2000 Kč

Zůstává už jen
informacecopy
Potřebujete poradit?

Poradna a inspirace

Elektrické krby a jejich výhody

Elektrické krby a jejich výhody

Nepotřebujete komín, ani tuhé palivo. Jsou naprosto bezúdržbové. Takové jsou elektrické krby, které jsou stále oblíbenějším doplňkem v interiéru.

4 důležité faktory při výběru montovaného domu

4 důležité faktory při výběru montovaného domu

Chcete si koupit montovaný dům, ale stále se neumíte rozhodnout, zda je to pro vás to pravé? Rodina zastává klasické zděné domy. Na tom není nic špatného. Zkuste však něco nového, moderního, podstatně levnějšího a rychlejšího na výstavbu.

Je čas připravit skleník na novou sezonu

Je čas připravit skleník na novou sezonu

Odpočíval váš skleník v zimě nebo jste si do něj na podzim zaseli kořenovou zeleninu a pórek? Vyvezli jste na podzim hlínu a skleník řádně vyčistili? Blíží se sezóna a je potřeba mít skleník přichystán.

Jaké má být kvalitní zahradní posezení?

Jaké má být kvalitní zahradní posezení?

U záhradného nábytku tiež platí, že očarovať by nás mal nielen farbami, ale aj svojou praktickosťou. Pri nákupe je vhodné si nábytok, ak máme tú možnosť, vyskúšať. Zaujímať by vás mala výška stola, pohodlnosť stoličiek i lehátok.U záhradného nábytku tiež platí, že očarovať by nás mal nielen farbami, ale aj svojou praktickosťou. Pri nákupe je vhodné si nábytok, ak máme tú možnosť, vyskúšať. Zaujímať by vás mala výška stola, pohodlnosť stoličiek i lehátok.

7 tipů pro ideální terasu

7 tipů pro ideální terasu

Terasa je venkovní část stavby, která je určená k praktickým účelům. Můžete ji využívat pro posezení s přáteli nebo jako další obytný prostor navíc.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX