RealizaceFotogalerie z realizací - zimní zahrady

Nekonečně mnoho zpracování a variant ještě podporuje možnost vytvořit stavbu zcela na míru vašim požadavkům. Na nich závisí nejvíce a je čistě na vás, jaký typ materiálu, otevírání a zastřešení zvolíte. Zimní zahrada odolá nástrahám počasí a prodlouží vaše chvíle v blízkosti okolní přírody.

A jak si zvolit ideální zimní zahraduPostup je snadný. Vyberte si na našich stránkách či v ukázkovém centru variantu, která vás zaujme svým zpracováním. Po celou dobu jsme vám plně k dispozici. Následně je již vše na nás. Výroba, doprava i finální montáž je zcela v naší režii. Stavíme na klíč!

Inspirujte se v našich realizacích!

Realizace
Pergola se zimní zahradou. Stále oblíbenější řešení. Jedna část slouží při chladných večerech, druhá vytvoří příjemné posezení za nedělního odpoledne. Stavba byla umístěna na vyvýšenou terasu a poskytuje tak příjemný výhled do okolí.
Realizace
Tahle realizace zimní zahrady se zařadí mezi ty neobvyklé. Přáním majitele bylo, aby vstup do interiéru stavby byl zastřešený. Z toho důvodu se konstrukce zimní zahrady mírně protáhla a vytvořila se menší stříška.
Realizace
Žlutá a hnědá k sobě ladí. Barva konstrukce hliníkové zimní zahrady byla vybrána s ohledem na povahu fasády novostavby. Velké rozměry stavby pak zaručí maximální pohodlí pro celou rodinu. Každý člen si zde najde své místo.
Realizace
Otevírací skleněné plochy, hliníkový rám a hnědá konstrukce. Zimní zahrada ve Vyškově byla vybudována, aby plnila funkci letní jídelny. Výrazně tak zvětšila plochu interiéru domu, a přitom ji lze využívat i za špatného počasí.
Realizace
Netradiční realizace se nám povedla na Vltavě. Na menší hausbót jsme umístili hliníkovou zimní zahradu série Zania. Důležité bylo, aby stavba zcela pokryla terasu a bezpečně sedla na konstrukci plovoucího domu.