RealizaceFotogalerie z realizací - zimní zahrady

Nekonečně mnoho zpracování a variant ještě podporuje možnost vytvořit stavbu zcela na míru vašim požadavkům. Na nich závisí nejvíce a je čistě na vás, jaký typ materiálu, otevírání a zastřešení zvolíte. Zimní zahrada odolá nástrahám počasí a prodlouží vaše chvíle v blízkosti okolní přírody.

A jak si zvolit ideální zimní zahraduPostup je snadný. Vyberte si na našich stránkách či v ukázkovém centru variantu, která vás zaujme svým zpracováním. Po celou dobu jsme vám plně k dispozici. Následně je již vše na nás. Výroba, doprava i finální montáž je zcela v naší režii. Stavíme na klíč!

Inspirujte se v našich realizacích!

Realizace
Vyvýšené terasy jsou jedním z našich nejoblíbenějších míst pro realizace zimní zahrady. Atypická konstrukce a z ní krásný výhled do okolí. Proto se v posledních letech soustředíme na zakázkovou výrobu, abychom jednotlivé stavby mohli vytvářet zcela na přání zákazníka.
Realizace
Stříbrná konstrukce, posuvné stěny a přímý výhled do zahrady. Zimní zahrada série Zania v klasickém provedení je připravena vytvořit dokonalou idylu pro celou rodinu. Svým vzhledem obohatila dům a architektonicky zvýšila jeho hodnotu.
Realizace
Jídelní stůl, houpací síť a dokonalý výhled do okolí. Zimní zahrada této realizace vyniká velkými skleněnými plochami bez rámů. Manipulace s nimi je velmi snadná a kdykoliv je lze otevřít dokořán. Kontakt s přírodou bude ještě bližší.
Realizace
Pergola se zimní zahradou. Stále oblíbenější řešení. Jedna část slouží při chladných večerech, druhá vytvoří příjemné posezení za nedělního odpoledne. Stavba byla umístěna na vyvýšenou terasu a poskytuje tak příjemný výhled do okolí.
Realizace
Tahle realizace zimní zahrady se zařadí mezi ty neobvyklé. Přáním majitele bylo, aby vstup do interiéru stavby byl zastřešený. Z toho důvodu se konstrukce zimní zahrady mírně protáhla a vytvořila se menší stříška.