RealizaceFotogalerie z realizací - pergoly

Pergola dokonale kombinuje funkční vlastnosti s estetičností. Její variabilita je nekonečná a umožní vytvořit řešení přesně na míru. V nabídce je hned několik variant zpracování. Od levného řešení, které je možné instalovat svépomocí, přes originální design až po moderní zpracování s otočnými lamelami. 

A jak si vybrat pergolu? Vše je maximálně jednoduché. Na našich stránkách či v ukázkovém centru naleznete širokou nabídku různých typů. Stačí si zvolit správnou variantu a o zbytek se již postaráme. Výroba, doprava i finální montáž je zcela v naší režii. Stavíme na klíč!

Inspirujte se v našich realizacích!

Realizace
Pergola se zimní zahradou. Stále oblíbenější řešení. Jedna část slouží při chladných večerech, druhá vytvoří příjemné posezení za nedělního odpoledne. Stavba byla umístěna na vyvýšenou terasu a poskytuje tak příjemný výhled do okolí.
Realizace
V nové zástavbě vyrostl zajímavý dům, který zcela přiznává materiál použitý na stavbu. Na zadní straně nalezneme terasu a velké dveře. Ty vedou přímo z obývacího pokoje. Tento prostor se majitel rozhodl zastřešit hliníkovou pergolou značky Hobbytec.
Realizace
Moderní dům bylo třeba doplnit o zahradní stavby v podobném vzhledu. Nabízel se bílý odstín a přímé linie. Výsledek se opravdu povedl. Zároveň bylo nutné myslet na funkčnost. Řešením se stala zimní zahrada ve spojení s velkou pergolou.
Realizace
Každý profilový sloup jiné délky. I tak lze přizpůsobit provedení hliníkové pergola série Pollux. Cílem bylo zakrýt nejen terasu ale i celé schodiště, a tím tak ještě zvětšit plochu pro posezení. Konstrukce pergoly přechází v elegantní zábradlí.
Realizace
Úzké hliníkové profily, zastřešení z polykarbonátu a odstín antracit. Pergola Pollard je zcela variabilní ve svém provedení a vzhledu. Díky těmto vlastnostem zapadne do jakéhokoliv prostředí. S fasádou v jasně žlutém provedení vytvořila zajímavou kombinaci.