RealizaceFotogalerie z realizací - pergoly

Pergola dokonale kombinuje funkční vlastnosti s estetičností. Její variabilita je nekonečná a umožní vytvořit řešení přesně na míru. V nabídce je hned několik variant zpracování. Od levného řešení, které je možné instalovat svépomocí, přes originální design až po moderní zpracování s otočnými lamelami. 

A jak si vybrat pergolu? Vše je maximálně jednoduché. Na našich stránkách či v ukázkovém centru naleznete širokou nabídku různých typů. Stačí si zvolit správnou variantu a o zbytek se již postaráme. Výroba, doprava i finální montáž je zcela v naší režii. Stavíme na klíč!

Inspirujte se v našich realizacích!

Hnědá pergola s boční roletou
Realizace
Boční roleta je zajímavým prvkem, který bude chránit před bočním větrem, deštěm a zajistí dostatek soukromí ze strany souseda. Ojedinělá je také barevný odstín hliníkové konstrukce. Hnědá dodává celé stavbě nádech luxusu. Inspirujte se!
Hliníkové zádveří na míru
Realizace
Elegantní i praktický prvek. Takové vlastnosti má hliníkové zádveří z naší produkce. Jednotlivé profily jsme vytvořili zcela na míru prostorovým požadavkům místa. Konstrukci jsme doplnili o zastřešení z odolného polykarbonátu. Inspirujte se!
Pergola a zimní zahrada v jednom
Realizace
Kombinace zimní zahrady a pergoly je velmi oblíbené řešení. Jedna část zůstává otevřená, zatímco druhou uzavírají posuvné skleněné stěny. Stavbu zdobí zastřešení z čirého skla, které celý prostor opticky zvětšuje. Inspirujte se!
Solární pergola v našem ukázkovém centru
Realizace
Stejně jako naše nabídka i ukázkové centrum se neustále rozrůstá o nové produkty. Tentokrát si budete moci prohlédnout solární pergolu naší výroby. Celý fotovoltaický systém vám podrobně vysvětlíme. Navštivte nás!
Pergola jako kryté parkovací stání
Realizace
Rozměr 12,4 x 6,5 metru, zastřešení z polykarbonátu a elegantní design. Takové jsou parametry realizace naší hliníkové pergoly která bude sloužit jako přístřešek pro auto. Konstrukci jsme vytvořili zcela na míru ve velmi nadstandardním rozměru. Inspirujte se!