RealizaceFotogalerie z realizací - přístřešky pro auta

Přístřešek pro auto je v nabídce ve třech různých materiálech. Nestárnoucí dřevo potěší svým vzhledem, hliník splní všechna vaše přání a luxusní ocel obohatí každé místo. Variabilita stavby je nekonečná a kromě dokonalé ochrany automobilu může sloužit i jako venkovní posezení nebo prostor pro uskladnění zahradního náčiní.

A jak si vybrat přístřešek pro autoPostup je snadný. Navštivte naše stránky či ukázkové centrum a prohlédněte si širokou nabídku různých typů ve variabilních rozměrech. O zbytek se následně postaráme. Výroba, doprava i finální montáž je zcela v naší režii. Stavíme na klíč!

Inspirujte se v našich realizacích!

Magazín
Pod pojmem přístřešek si můžeme představit cokoliv, co chrání před deštěm. Máme hned několik typů, které se liší svým zpracováním, rozměry a vzhledem. Vždy záleží na účelu jeho využití. Toužíme mít v suchu automobil, zahradní náčiní, dřevo či popelnice? Řešení se vždy najde.
Realizace
Hliníkové pergoly je možné provést i jako volně stojící variantu. Jedná se o elegantní řešení, které je možné umístit na jakékoliv místo. Zároveň vyniká svým multifunkčním využitím. Kromě posezení zde lze ukrýt automobil či zahradní náčiní.
Realizace
Hliníkový přístřešek pro dvě auta série KWC DOUBLE je luxusní záležitost, která svým vzhledem vtiskne okolí nezapomenutelný ráz. Jeho velká střecha ochrání vůz před silným deštěm i UV zářením. Nedojde tak k vyblednutí laku ani přehřívání interiéru.
Realizace
V průmyslovém areálu jsme vybudovali ocelový přístřešek v nadstandardní velikosti. Cílem bylo poskytnout dostatek místa pro větší automobily jako je dodávka, karavan či kamion. Kvalitní materiály odolají silnému dešti i sněhové přeháňce.
Vytvořili jsme spolehlivou ochranu automobilu i přístupové cesty k domu. Přístřešek pro auto ve variantě nazvaně MJOINT vyniká svým funkčním tvarem. Svojí výškou zajistí dostatek prostoru pro jakýkoliv typ vozu, zastřešení na bocích pak chrání před deštěm i slunečním zářením. Inspirujte se!