informacecopy
Potřebujete poradit?

Pergola ze dřeva otevřená bez zastřešení

Pergoly jsou otevřené dřevěné přístřešky, které si lidé staví k tomu, aby pod nimi strávili příjemné chvíle odpočinku a relaxace, nebo poseděli s přáteli. Bývají více či méně umístěny v zahradní části pozemku, a to podle toho, zda si uživatel přeje mít pergolu s posezením co nejvíc po ruce, nebo raději odchází relaxovat do lůna zahrady, kde najde potřebný klid. Tato dřevěná stavba pak může stát samostatně nebo u zdi, kdy využijete zeď domu, garáže nebo vysoký taras k ukotvení pergoly. 

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Dřevěné pergoly otevřené bez zastřešení

Pergola ze dřeva je sama o sobě krásným dekorativním prvkem zahrady. Pokud ji zastřešíme, přidáme jí navíc funkci ochrany před deštěm. Ale může fungovat i bez střechy, zejména pokud trámy necháme porůst popínavými rostlinami. Potom získáme prostor k stinnému posezení, a pokud nám stačí taková pergola, pod níž nebudeme trávit i deštivé dny, pak není třeba ji zastřešovat.

Vybavte pergolu ze dřeva dalšími doplňky

Pro Vaši pergolu si vyberte vhodný zahradní nábytek. Ten nemusí být nutně dřevěný, obzvláště pokud máte dřevěnou pergolu otevřenou bez zastřešení. Jestliže bude zůstávat nábytek na dešti, zvolte raději plastový nebo kovový. Hlavní je, aby byl pohodlný k sezení, dostatečných rozměrů a počtu židlí dle Vašich potřeb a aby korespondoval s ostatním vybavením zahrady a hodil se tam.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy s pozemkem

17.9.2017

Hobbytec Home exklusivně nabízí rodinné domy s pozemkem v okolí Říčan u Prahy. Přesvědčte se sami.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii