Doprava
zdarma
na všechny
produkty
nad 2000 Kč

Zůstává už jen
informacecopy
Potřebujete poradit?
FB TW

Střešní krytina na pergolu

Je to právě střešní krytina na pergolu, která rozhoduje o výsledných parametrech a výhodách, které bude tato stavba mít. Podívejte se s námi na to, jaké materiály lze použít, a proč to udělat.


Jaká střešní krytina na pergolu patří mezi nejvíce využívané možnosti?

Jedná se přirozeně o polykarbonát, konkrétně komůrkový, jeden z typů mimořádně odolného plastu, který je charakteristický tím, že uvnitř každé desky jsou unikátní komůrky, které dokážou výrazně přispět především k tepelné izolaci. Mezi jeho další přednosti patří:

  • Nízká pořizovací cena
  • Dlouhá životnost
  • Vysoká odolnost, tuhost a únosnost


Druhým hitem je trapézový polykarbonát

Ani tato střešní krytina na pergolu rozhodně nezklame svou kvalitou. Od komůrkového polykarbonátu se liší zpracováním. Pro lepší pochopení rozdílu si můžete trapézový polykarbonát představit jako zvlněnou stříšku.

Zajímavé řešení nabídne také plexisklo

Výše uvedené střešní krytiny pro pergoly však mají potenciálně nevýhodu v tom, že jsou méně transparentní. Pokud tedy chcete, aby střecha vaší pergoly propouštěla co nejvíce světla, je pro vás lepší volbou plexisklo (lexan). I to si zachovává svou charakteristickou kvalitu, stejně jako nadchne možností využití několika barevných odstínů. Ideální v případě, kdy má střešní krytina na pergolu celkově ladit s dalšími prvky.


Polyesterové a pěnové desky

Podobné řešení, jako nabízí polykarbonát, nabízí také polyesterové desky. Jejich pozitivem je především příznivá cena. Z hlediska atraktivity, odolnosti a životnosti však za polykarbonátem a plexisklem mírně zaostávají. Přesto, pokud nejsou desky použity pro zastřešení pergoly či jiné stavby dlouhodobě vystavené extrémním klimatickým podmínkám, jako krytina plně dostačují.

Podobnou možností jsou PVC pěnové desky. Ty se jako forma zastřešení hodí především ve chvílích, kdy nepotřebujete čirou střechu, ale hledáte řešení, které naopak světlo nepropouští vůbec.


Kompozitní panely a Plexiglas bloky

Kompozitní panely a Plexiglas bloky patří k moderním materiálům, které zajmou jedinečným designem a vynikají kvalitou, s tím však souvisí vyšší pořizovací cena.






Chci zpracovat nabídku

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Váš formulář byl v pořádku odeslán.
Zpět na výpis článků

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX