NovinkyStěhujeme se do větších prostor

V létě přesuneme naše kanceláře, skladovací prostory a výrobní závod do nových prostor ve Všechromech. Nový areál v hodnotě více než 350 mil. Kč se nachází pouze 5 kilometrů od Říčan. Tento krok úzce souvisí s našim růstem a plány do budoucna, kdy chceme výrazně rozšířit výrobu našich produktů. Showroom zůstává na svém místě v Tehovci u Říčan.

Stěhování začíná 1.7. a proběhne ve dvou etapách. Nejprve dojde k přemístění a sloučení administrativních prostor se skladem. Ve druhé fázi se přesune celý výrobní závod. Nové místo nabídne větší rozlohu a možnost dále expandovat. Průmyslový areál se nachází ve vesnici Všechromy, hned u sjezdu z dálnice D1.

Plány do následujících měsíců

V minulém roce jsme poprvé překonali obrat ve výši 300 milionů korun. Letošním cílem se stala meta 400 milionů Kč v rámci České republiky a 5 milionů euro na Slovensku, Maďarsku, Polsku a Rakousku. Přibližně se jedná o 1 000 zimních zahrad, 2 500 pergol a 500 bioklimatických pergol. Na zahraničních trzích dlouhodobě posilujeme naši pozici. Kromě Slovenska expandujeme do Polska, Maďarska či Rakouska. Zároveň rozšiřujeme výrobu o další produkty. Skupina společností Hobbytec si stanovila za cíl do tří let překročit hranici prodeje více než 1 miliardu Kč za rok. Brzy také uvedeme na trh vlastní bioklimatické pergoly. 

Od poloviny měsíce května jsme spustili dvousměnný provoz v našem výrobním závodě v Tehovci u Říčan. V novém areálu počítáme dokonce s třísměnným neptřetržitým provozem. 

Nové sídlo v hodnotě více než 350 mil. Kč se bude rozkládat na ploše více jak 8 000 m², na jednom prostoru se bude nacházet administrativa, sklad a výroba. V další etapě počítáme s rozšířením haly o dalších 5 000 m². Naší prioritou je uspokojit potřeby všech zákazníků, proto investujeme také do technologického zázemí. S novým prostorem pořizujeme velké množství kvalitních strojů, a to včetně nové výrobní linky v hodnotě více 25 milionů korun

Čekají nás významné investice do technického zázemí

Posílení pracovního týmu

S větší expanzí souvisí také posílení našeho týmu o další kolegy. Proto jsme otevřeli výběrové řízení do řady pracovních pozic. Jedná se především o šikovné pracovníky výroby a montážníky. V ukázkovém centru v Tehovci spouštíme víkendový provoz, do kterého hledáme obchodní zástupce na prezentaci kompletní nabídky koncovým zákazníkům.