Volná pracovní místa v HOBBYTEC

Jsme ryze česká společnost se stabilním a rodinným zázemím. Soustředíme se na výrobu a prodej hliníkových pergol, zimních zahrad a přístřešků pro auto. Pro naše klienty jsme otevřeli největší ukázkové centrum svého druhu v ČR. Zároveň provozujeme e-shop se zaměřením na prodej sortimentu pro dům a zahradu. 

Poslední roky jsou ve znamení dynamického růstu. Postupně rozšiřujeme naší nabídku, výrobu a další aktivity. Vydali jsme se také mimo území České republiky. Proto jsme se rozhodli posílit náš tým o další spolupracovníky. 

V současné době hledáme tyto pozice: 

Máte bohaté zkušenosti s výrobou a jste vůdčí typ? Toužíte po práci ve stabilně rostoucí společnosti? Pozice mistra výroby je pro vás ideální příležitostí.
Jste manuálně zruční a je na vás spolehnutí? Toužíte po zajímavé a různorodé práci ve společnosti s rodinným zázemím? Pozice pracovníka výroby je přímo pro vás.
Jste pracovití, samostatní a velmi manuálně zruční? Toužíte se připojit do stabilního týmu ryze české společnosti? Pozice montér/montážník je přesně pro vás.
Milujete práci na počítači? Chcete se aktivně zapojit do výrobního procesu zajímavých produktů? Připojte se do našeho týmu jako technik přípravy výroby.
Je na vás spolehnutí a máte rádi maximální pořádek? Je tedy pro vás ideální pozice kvalitáře naší vlastní výroby hliníkových zahradních staveb.
Pokud se cítíte nabídkou osloveni zasílejte strukturované životopisy a aktuální fotografii na adresu: info@hobbytec.cz

Do předmětu zprávy prosím uveďte: Pozice - Příjmení a Jméno.

Pozn.: zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Hobbytec CZ s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.