Volná pracovní místa v HOBBYTEC

Jsme ryze česká společnost se stabilním a rodinným zázemím. Soustředíme se na výrobu a prodej hliníkových pergol, zimních zahrad a přístřešků pro auto. Pro naše klienty jsme otevřeli největší ukázkové centrum svého druhu v ČR. Zároveň provozujeme e-shop se zaměřením na prodej sortimentu pro dům a zahradu. 

Poslední roky jsou ve znamení dynamického růstu. Postupně rozšiřujeme naší nabídku, výrobu a další aktivity. Vydali jsme se také mimo území České republiky. Proto jsme se rozhodli posílit náš tým o další spolupracovníky. 

V současné době hledáme tyto pozice: 

Jste od přírody vůdce se silnou osobností? Jste loajální osoba a máte bohaté pracovní zkušenosti? Pojďte řídit českou společnost Hobbytec, předního výrobce zahradních staveb s ročním obratem více než 300 mil. Kč.
Milujete práci na počítači? Chcete se aktivně zapojit do výrobního procesu zajímavých produktů? Připojte se do našeho týmu jako technik přípravy výroby.
Rád komunikujete a zvládáte řešit stresové situace v klidu? Toužíte po práci ve společnosti s rodinným zázemím? Připojte se k týmu Hobbytec jako reklamační technik.
Máte rád pořádek a věci na svém místě? Toužíte po čistém pracovním prostředí a zázemí rodinné firmy? Pak je pozice skladníka v české společnosti Hobbytec vaší ideální volbou.
Rádi vyhledáváte nové obchodní příležitosti a nevadí vám překonávat překážky? Ovládáte perfektně německý jazyk? Nová pozice manažera velkoobchodního prodeje pro Německo a Rakousko je přesně pro vás.
Pokud se cítíte nabídkou osloveni zasílejte strukturované životopisy a aktuální fotografii na adresu: info@hobbytec.cz

Do předmětu zprávy prosím uveďte: Pozice - Příjmení a Jméno.

Pozn.: zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Hobbytec CZ s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.