VIP reference

Volná pracovní místa v HOBBYTEC

Jsme společnost HOBBYTEC. Dynamicky rostoucí rodinná firma se stabilním zázemím a největším showroomem v ČR. Zabýváme se výrobou a prodejem hliníkových pergol, zimních zahrad a přístřešků pro auta. Zároveň s tím provozujeme e-shop se zaměřením na prodej sortimentu spojeného se zahradou a bydlením. Daří se nám a máme čím dál tím víc práce, a proto jsme se rozhodli rozšířit tým našich zaměstnanců o níže uvedené pracovní pozice.

Montážní pracovník

Toužíte pracovat v ryze české společnosti a disponujete nadprůměrnými pracovními dovednostmi? Jste pracovití a zruční? Připojte se k našemu týmu a získejte časovou flexibilitu s vynikajícím pracovním ohodnocením.

Pracovník výroby

Jste manuální zruční a může se na vás spolehnout při práci? Připojte se k přednímu českému výrobci zahradního vybavení a pracujte kousek od hlavního města. Jako pracovníka výroby na vás čeká různorodá práce v rodinném zázemí.

Výstupní kontrolór

Připojte se k dynamicky rostoucí společnosti a staňte se součástí příjemného kolektivu lidí. Pokud jste zruční a máte smysl pro pečlivě odvedenou práci, je pro vás nabízená pozice výstupního kontrolora ideální příležitostí.

Koordinátor zakázek

Baví vás mít vše pod kontrolou? Vynikáte spolehlivostí a organizovaností vaší práce? Koordinátor zakázek je pozice přesně pro vás. Připojte se k rodinné firmě, která se dynamicky rozvíjí ve všech směrech. Čeká vás zajímavé ohodnocení 30 000 Kč měsíčně čistého. 

Obchodník

Baví vás být neustále v kontaktu s lidmi a vynikáte aktivním přístupem k práci? Připojte se na plný úvazek k příjemnému kolektivu rozvíjející se společnosti. Na místě obchodníka na vás čeká zajímavé platové ohodnocení.

 

Pokud se cítíte touto nabídkou osloveni zasílejte strukturované životopisy a aktuální fotografii na e-mailovou adresu info@hobbytec.cz. Do předmětu zprávy uveďte: Pozice - Příjmení a Jméno.
Pozn.: zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Hobbytec CZ s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.