Volná pracovní místa v HOBBYTEC

Jsme ryze česká společnost se stabilním a rodinným zázemím. Soustředíme se na výrobu a prodej hliníkových pergol, zimních zahrad a přístřešků pro auto. Pro naše klienty jsme otevřeli největší ukázkové centrum svého druhu v ČR. Zároveň provozujeme e-shop se zaměřením na prodej sortimentu pro dům a zahradu. 

Poslední roky jsou ve znamení dynamického růstu. Postupně rozšiřujeme naší nabídku, výrobu a další aktivity. Vydali jsme se také mimo území České republiky. Proto jsme se rozhodli posílit náš tým o další spolupracovníky. 

V současné době hledáme tyto pozice: 

Máte bohaté zkušenosti s výrobou a jste vůdčí typ? Toužíte po práci ve stabilně rostoucí společnosti? Pozice mistra výroby je pro vás ideální příležitostí.
Jste manuálně zruční a je na vás spolehnutí? Toužíte po zajímavé a různorodé práci ve společnosti s rodinným zázemím? Pozice pracovníka výroby je přímo pro vás.
Jste pracovití, samostatní a velmi manuálně zruční? Toužíte se připojit do stabilního týmu ryze české společnosti? Pozice montér/montážník je přesně pro vás.
Milujete práci na počítači? Chcete se aktivně zapojit do výrobního procesu zajímavých produktů? Připojte se do našeho týmu jako technik přípravy výroby.
Rádi komunikujete, vyjednáváte a máte vše pod kontrolou? Pro vás otevíráme pozici nákupčího pro naši výrobu i přímý prodej hotových produktů.
Pokud se cítíte nabídkou osloveni zasílejte strukturované životopisy a aktuální fotografii na adresu: info@hobbytec.cz

Do předmětu zprávy prosím uveďte: Pozice - Příjmení a Jméno.

Pozn.: zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Hobbytec CZ s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.