Volná pracovní místa v HOBBYTEC

Jsme společnost HOBBYTEC. Dynamicky rostoucí rodinná firma se stabilním zázemím a největším showroomem v ČR. Zabýváme se výrobou a prodejem hliníkových pergol, zimních zahrad a přístřešků pro auta. Zároveň s tím provozujeme e-shop se zaměřením na prodej sortimentu spojeného se zahradou a bydlením. Daří se nám a máme čím dál tím víc práce, a proto jsme se rozhodli rozšířit tým našich zaměstnanců o níže uvedené pracovní pozice.

V současné době hledáme tyto pozice: 

Baví vás být neustále v kontaktu s lidmi a vynikáte aktivním přístupem k práci? Připojte se na plný úvazek k příjemnému kolektivu rozvíjející se společnosti. Na místě obchodníka na vás čeká zajímavé platové ohodnocení.
Toužíte pracovat v ryze české společnosti a disponujete nadprůměrnými pracovními dovednostmi? Jste pracovití a zruční? Připojte se k našemu týmu a získejte časovou flexibilitu s vynikajícím pracovním ohodnocením.
 
Pokud se cítíte touto nabídkou osloveni zasílejte strukturované životopisy a aktuální fotografii na e-mailovou adresu info@hobbytec.cz.
Do předmětu zprávy uveďte: Pozice - Příjmení a Jméno. 

Pozn.: zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Hobbytec CZ s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.