NovinkyFor Arch 2019 za námi

V minulých dnech jsme se zúčastnili největšího stavebního veletrhu na českém území. For Arch 2019 v pražských Letňanech patří k významným událostem a my jsme rádi, že jsme se mohli 30. ročníku zúčastnit. Děkujeme všem, že navštívili náš stánek a potkali se s našimi odborníky.

Letos jsme zaujmuli místo přímo v hale č.1, kde jsme měli možnost prezentovat naše produkty. Každý návštěvník si tak mohl přímo osahat například přístřešek pro auto série PJR, mobilní dům Corinne a populární zimní zahradu Zania. Během 5 dnů jsme některým z vás poradili, jak vylepšit vzhled vaší zahrady o další stavbu, případně přímo domluvili osobní schůzku s jedním z našich odborníků. 
 

Naši kompletní nabídku si kdykoliv můžete přijít prohlédnout do jednoho z našich showroomů v Praze, Brně nebo Hradci Králové. Ten v Říčanech je ojedinělý především svojí velikostí, jedná se totiž o vůbec ten největší svého druhu v České republice. Na jednom místě naleznete nejen klasické zahradní stavby, ale dostanete i možnost si prohlédnout několik druhů montovaných domu.

Fotografie z výstavy For Arch 2019