Novinky10% sleva pro každého návštěvníka našeho showroomu

Desítky pergol, zimních zahrad, přístřešků pro auto a mnoho dalšího. Naše ukázková centra v Praze a Brně jsme vybudovali přímo pro vás. Pro každého zákazníka jsme navíc připravili slevu 10 % na nákup v našem e-shopu

Desítky pergol, zimních zahrad, přístřešků pro auto a mnoho dalšího. Naše ukázková centra v Praze a Brně jsme vybudovali přímo pro vás, se zkušenými odborníky zde můžete probrat vaše požadavky při pořízení některého z našich produktů.

Showroom v Říčanech je ojedinělý především svojí velikostí, jedná se totiž o vůbec ten největší svého druhu v České republice. Na jednom místě naleznete nejen klasické zahradní stavby, ale dostanete i možnost si prohlédnout několik druhů montovaných domu.

Dřevostavby neustále získávají na popularitě. Díky svým vlastnostem se jedná o produkt moderní doby, což vychází z jejich šetrnosti k přírodě i vašemu rozpočtu. Vynikají jednoduchostí a svojí variabilitou. Objekt si tak můžete přizpůsobit zcela na míru vašim požadavkům. Rozhodli jsme se ještě více představit tento typ stavby běžnému spotřebiteli. V našem showroomu si tak můžete přímo prohlédnout jeho dispozice.

10% sleva do našeho e-shopu platí pro každého zákazníka, který navštíví showroom v Praze nebo Brně

*akce se nevztahuje na zakázkové zboží


Neomezená nabídka hliníku za skvělou cenu

Hliník představuje nadčasový materiál s neocenitelnými estetickými a funkčními vlastnostmi. Díky tomu se dá použít prakticky na jakoukoliv stavbu. Mezi nimi zimní zahrady, pergoly i přístřešky všech typů. Objekty vyrobené z tohoto materiálu doplní celkový vzhled domu a zvýší jeho architektonickou hodnotu. Nabídku naleznete v našem ukázkovém centru, nyní s 10% slevou. 

Prohlédnout více z kategorie Hliníkových staveb