Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Hliníková designová pergola se stíněním série PJR
 • Hliníková designová pergola se stíněním série PJR
 • Hliníková designová pergola se stíněním série PJR
 • Hliníková designová pergola se stíněním série PJR

Hliníková designová pergola se stíněním série PJR

Výrobce:SankyoAlumi
Dostupnost:30 dní
Záruka:prodloužená 10 let

 K tomuto produktu získáte dárek zdarma

Originální japonská hliníková pergola se stíněním série PJR je skvělá i jako altán. Díky tomu, že nevyžaduje kotvení do stavby, můžete ji postavit kdekoli se vám bude hodit. V nabídce máme k dispozici pergoly různých rozměrů, nejčastěji se dvěma a třemi nosnými sloupy. Ty nejprodávanější provedení máme skladem k dispozici ihned k odběru.
 
Moderní japonské hliníkové pergoly jsou certifikované světový lídrem v oblasti certifikace TÜV SÜD. Konstrukce pergoly je z tvz. eloxovaného hliníku, který prošel úpravou povrchu, při které se vznikla ochranná vrstva oxidu hliníku, která dále neoxiduje, čímž chrání povrch proti rzi. Ani plísně ani mechy nemají šanci. Dlouhotrvající krásný vzhled zaručen.
 
Střešní krytina je z plného lexanu, akrylátového skla, které 100% chrání proti UVA záření a díky 75% podílu složky IR také proti UVB. Přesto má materiál vysokou propustnost světla. Díky stínění si můžete kdykoli intenzitu světla upravit. Akrylátové sklo je velmi odolné a pevné a nedochází na něm ke kondenzaci vody. I díky kvalitnímu zastřešení zvládá pergola zatížení od 60 až po 150 kg/m2. Hliníkové pergoly zvládají i silné větry rychlosti vichřice i orkánu.


 
Hliníkovou designovou pergolu série PJR vám dodáme bez montáže, nebo s montáží na klíč a to jak v ČR tak i na Slovensku. Montáž provádíme podle situace dvěma způsoby:
 
 1. Přímé betonování do výkopu
 2. Použití ocelových přírub, kotvených na chemické kotvy, které jsou připravené do předem připraveného základu
 
Máte otázky? Chcete podrobnější informace? Neváhejte nás kontaktovat.
 
Originální návod na montáž pergoly se stíněním PJR ke stažení ZDE

Nejoblíbenější plánky stavební přípravy velikostí přístřešků/pergol ke stažení na odkazech níže.

Rez, plísně ani mechy nemají žádnou šanci. Dlouhotrvající krásný vzhled je zaručen.  Zastřešení je navíc vybavené efektivním UV filtrem s téměř 100% UVA a 75% UVB ochranou. Velkým plusem je i vysoká světelná propustnost materiálu. Hliníkové pergoly mají nosnost (dle typu) 60 až 150 Kg/m2 a odolají větru o rychlosti vichřice i orkánu. 

Více informací na www.hotove-pergoly.cz nebo také www.alu-pergoly.cz
Napsat dotaz na prodejce
 • Hliníková designová pergola se stíněním série PJR
 • Hliníková designová pergola se stíněním série PJR
 • Hliníková designová pergola se stíněním série PJR
 • Hliníková designová pergola se stíněním série PJR
 • Hliníková designová pergola se stíněním série PJR
 • Hliníková designová pergola se stíněním série PJR
 • Hliníková designová pergola se stíněním série PJR
Celkové hodnocení
100 %
2 zákazníci hodnotili
 • 2 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
31. 7. 2016

Dobrý den,montáž pergoly jsem včera dokončil. Vypadá lépe nežli na obrázku. Perfektní design a elegance. Doporučuji.Svoboda

20. 9. 2016

Telefonicky jsem se domluvil s obchodním zástupcem na schůzce kde mi poradil možné varianty a tipy pergol a tahle u mne zvítězila na prvním místě.Děkuji za vstřícnou a milou komunikaci.S pozdravem Roman Kličko.

Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

KS, pergolaKS, pergola
54 254 Kč 42 859 Kč
TF, se sklemTF, se sklem
68 427 Kč 37 636 Kč
FERI, stavebniceFERI, stavebnice
47 414 Kč 23 990 Kč
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

O společnosti Hobbytec

Stanovili jsme si skromný cíl. Poskytnout klientům plnou škálu všech dostupných produktů pro dům a zahradu. Za více než 5 let působení se nám podařilo vytvořit ucelenou nabídku, která zahrnuje zahradní stavby a vybavení napříč celým segmentem. I přes expanzi na zahraniční trhy si stále udržujeme status ryze české a rodinné společnosti.

Dnes vytváříme obrat více než 500 milionů ročně a kromě tuzemského trhu působíme také na území celého Slovenska. Náš úspěch jsme postavili na vlastní výrobě hliníkových zimních zahrad a hliníkových pergol.

Kontakt se zákazníkem je pro nás důležitý. Proto jsme se rozhodli vybudovat největší ukázková centra svého druhu v České republice, a to konkrétně v Říčanech u Prahy a Brně. Společně s našimi odborníky zde vždy naleznete to nejvhodnější řešení. Zároveň získáváte možnost si všechny produkty prohlédnout na vlastní oči a vyzkoušet si jejich funkčnost.
Navštivte také náš e-shop, kde naleznete vše potřebné pro váš dům a zahradu.

1000+ realizací ročně specializujeme se na zakázkovou výrobu
3000+ m2 výrobních prostor. Máme vše pod jednou střechou
50+ zaměstnanců týmový duch je pro nás základ

Aktuality

Montáž zdarma na všechny produkty naší nabídky

20.3.2020

Ušetřete až 20 % z pořizovací ceny produktu. Připravili jsme pro vás speciální akci. Montáž zdarma se vztahuje na zimní zahrady, přístřešky pro auto, moderní pergoly, garáže a spoustu dalšího. Zajistíme vám kompletní servis od prvotních plánů až po finální realizaci. Přijďte si vybrat.

Soutěž o zimní zahradu v hodnotě 350 000 Kč

2.3.2020

Až do půlky dubna jsme ve spolupráci s populárním webem o bydlení Living.cz spustili speciální soutěž o zimní zahradu v hodnotě až 350 000 Kč. Zadání je jednoduché. Na stránku Living.cz stačí nahrát fotografii vaší krásné zahrady a připojit příběh jejího vzniku. Soutěžit lze do 12.4.  

Zobrazit všechny aktuality