Novinky10 % sleva na e-shopové zboží s Nákupy OnaDnes

Obohaťte svůj oblíbený prostor o vybavení značky Hobbytec. Široká nabídka zahrnuje zahradní domky a nábytek, grily, hliníkové altány a další. Využijte exkluzivní slevy 10 % na zmíněné produkty. Akce vznikla ve spolupráci s populárním časopisem Ona Dnes a vztahuje se na nákup v našem internetovém obchodě. Kupón platí od 14.10. do 30.11.

10 % sleva na e-shopové zboží se vztahuje na zahradní domky a nábytek, grily či hliníkové altány. Akce byla vytvořena s Nákupy Ona Dne, všechny informace, včetně slevového kupónu lze získat mimojiné v časopisu OnaDnes, Dnes+TV, Cosmopolitan nebo Žena a Život. Nákup je možný pouze v internetovém obchodě zadáním kódu "NAKUPYONADNES2019". Sleva se nevztahuje na zakázkové produkty a výrobky vlastní výroby. 

Akce probíhá od 14.10. do 30.11. 

Široká nabídka zahradního vybavení

Hobbytec vychází vstříc požadavkům svých zákazníků a svojí nabídku neustále rozšiřuje o další produkty. Segment pro vybavení zahrady zahrnuje kromě široké nabídky nábytku také zahradní domky, skleníky, populární hliníkové altány, grily, dřevníky nebo i chovatelské potřeby. Vyberte si výrobek dle vlastních potřeb. 

Atraktivní místo s altánem

Obohaťte svoji zahradu o další oblíbené místo. Zahradní altán získává na popularitě, a to především díky svému designu a špičkovému zpracování. Jestliže zvolíte hliníkovou variantu, vytvoříte dokonalé místo pro posezení či vaše další aktivity. Nepostradatelný pomocník si vás získá snadnou montáží a variabilitou. 

Podívejte se na nabídku zahradních altánů značky Hobbytec