RealizaceFotogalerie z realizací - mobilní domy Hobbytec Mobile

Již dávno neplatí, že nejsou mobilní domy vhodné k celoročnímu bydlení. Díky použitým materiálům je tomu právě naopak. Jak název napovídá, jejich hlavní výhody tkví v jejich mobilita, tedy schopnosti je kdykoliv přesunout z místa na místa. Jejich montáž je navíc zcela jednoduchá a zabere pouze několik týdnů. Inspirujte se!

A jak si vybrat mobilní dům? Navštivte nás v našem ukázkovém centru, kde se vašich přání ujmou zkušení odborníci. Společně s nimi vytvoříte ideální variantu vašeho budoucího bydlení. Následně je vše již na nás. Stavíme na klíč!

Inspirujte se u našich typových domů!

Mobilní dům se zimní zahradou a pergolou
Realizace
Tento mobilní dům série ALEX nabídne 60 m², součástí je velký obývací pokoj s kuchyní a tři samostatné pokoje. Domácnost se dá rozšířit o další prostor. Zimní zahrada s pergolou se dá obývat i za chladnějšího počasí. Inspirujte se!
Elegantní mobilní dům ve Velké Chuchli
Realizace
Dřevěné obložení, zastřešená terasa, sklep a velké skleněné plochy. Mobilní dům ve Velké Chuchli je moderní variantou celoročního bydlení, které snese i ty nejpřísnější kritéria. Díky své povaze zcela zapadne do zeleného okolí. Interiér nabídne tři místnosti.
Atypický mobilní dům Hobbytec
Realizace
Mobilní domy mají nespornou výhodu. Jejich dispozice, rozměry a celkové provedení závisí čistě na potřebách nového majitele. V Kácově vyrostla stavba, která nabízí celoroční bydlení pro menší rodinu. Prostorné místnosti a pergola zcela naplňují moderní trendy.
Rodinný dům Nathalie s bazénem
Realizace
Obklopen bohatou zahradou nabízí mobilní dům v Dolních Počernicích ideální bydlení pro mladý pár či menší rodinu. Dispozice maximálně využívají nabídnuté místo. Interiér se může pochlubit obývacím pokojem s kuchyní, ložnicí a pracovnou. Konstrukci vládnou přírodní prvky.
Fyzioterapeutické centrum z mobilního domu
Realizace
Mobilní dům je ideální také pro komerční využití. Rychlost výstavby, nízké pořizovací náklady a velká roční úspora z této stavby dělají ideální řešení pro podnikatelské záměry. Mezi ně se zařadí také fyzioterapeutické centrum v Bezděčíně.