Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Oblouková pergola z lepeného dřeva WOODY ARC
 • Oblouková pergola z lepeného dřeva WOODY ARC
 • Oblouková pergola z lepeného dřeva WOODY ARC
 • Oblouková pergola z lepeného dřeva WOODY ARC

Oblouková pergola z lepeného dřeva WOODY ARC

Výrobce:CarportPlanet
Dostupnost:30 dní
Záruka:2 roky
Atraktivní dřevěné pergoly z přírodních materiálů mají moc vytvořit příjemné prostředí pro pohodově strávený čas. Jsou ideální pro zastřešení vaší terasy, předzahrádky restaurace, pizzerie či kavárny. Pergoly z lepeného dřeva prodáváme v několika základních provedeních, ale můžete si je i sami navrhnout v našem 3D programu pro navrhování pergol. Vaše návrhy rádi zkonzultujeme a zrealizujeme. 
 
Lepené dřevo je více odolné vůči vzniku trhlin než řezané dřevo. Je to materiál, z kterého lze vyrábět prakticky libovolné geometrické tvary prutů a dílce i velkých průřezových rozměrů a délek. Vše je přesně opracováno na CNC strojích. Montáž konstrukce je suchá, provádí se bez nutnosti zatvrdnutí, a tak je možná v jakémkoli ročním období. Konstrukce z lepeného dřeva odolávají vodě, ohni i nejrůznějším agresivním látkám. Barvu konstrukce si můžete vybrat z 12 odstínů dřeva.
 
Zastřešení pergoly z lepeného dřeva je možné buď komůrkovým polykarbonátem nebo vlnitým lexanem s “FAST lock” systémem. Výhody těchto materiálů jsou především: stálobarevnost a odolnost. Zastřešení z obou materiálů je prakticky nerozbitné, odolává krupobití i úderům kladiva. Materiály na zastřešení pergol jsou dostupné ve variantě: mléčná, čirá (průhledná) a kouřová. 
 
Rozměry dřevěných pergol jsou na přání. Cena za m2 je po odečtení slev 4 331,- Kč bez DPH. Pro sestavení individuální cenové nabídky nás kontaktujte. Osobní konzultace i vypracování nabídky je zdarma.
 
Naše dřevěné pergoly je možné postavit svépomocí. Cena za případnou montáž je stanovena individuálně podle náročnosti.
 
Stáhněte si program a naplánujte si pergolu nebo carport podle vlastních představ ještě dnes.

 Pro přesnou cenu nás kontaktujte. Vypracování nabídky je ZDARMA

Více informací na tel.: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

Výhody lepeného dřeva:

 • vyšší odolnost proti vzniku trhlin než u řezaného dřeva
 • tvarová stálost
 • možnost vyrábět prakticky libovolné geometrické tvary prutů a dílce velkých průřezových rozměrů a délek - přesné opracování na CNC strojích
 • přírodní materiál - vytvářející příjemné prostředí a recyklovatelný
 • suchá montáž - nezáleží na ročním období
 • výborné tepelné vlastnosti
 • vyšší požární odolnost než u ocelových konstrukcí
 • odolné agresivním látkám - chemicky, teplotně a tvarově stálé

Sestavte si originálnípergolu podle své vlastní představy prostřednitvím našeho 3D plánovače pergol níže.

CarportVis

Stáhnout 3D plánovač


Výběr střešní krytiny: komůrkový polykarbonát nebo fast lock systém (vlnitý lexan bez komůrek).


Více také na www.hotove-pergoly.cz / www.carportplanet.cz / www.hotove-drevenepergoly.cz
 
Napsat dotaz na prodejce
 • Oblouková pergola z lepeného dřeva WOODY ARC
 • Oblouková pergola z lepeného dřeva WOODY ARC
 • Oblouková pergola z lepeného dřeva WOODY ARC
Celkové hodnocení
100 %
1 zákazník hodnotil
 • 1 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
28. 7. 2016

Dobrá volba, obchodník v ukázkovém centru v Tehovci nám doporučil tento přístřešek ke kterému jsme navíc dostaly báječný zahradní ohřívač který nás při chladných večerech s přáteli na zahradě příjemně ohřeje.Vřele doporučuji.

Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

KS, pergolaKS, pergola
54 254 Kč 42 859 Kč
TF, se sklemTF, se sklem
68 427 Kč 37 636 Kč
FERI, stavebniceFERI, stavebnice
47 414 Kč 23 990 Kč
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Hobbytec.cz - Vybavení pro Váš dům a zahradu

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Lednové akce v Hobbytecu

17.1.2020

Zimní zahrady, přístřešky pro auto a pergoly v mnoha provedeních. V novém roce 2020 jsme si pro vás připravili speciální akce na tyto zahradní stavby. Pořiďte si nové posezení nebo chraňte svůj vůz před nástrahami počasí. Dnes se slevou až 50 %.

Novinky pro rok 2020

14.1.2020

Nový rok bude ve znamení rozšíření výroby a posílení pozice na slovenském trhu. Našim cílem je vytvořit prostředí, ve kterém nebudou přání našich zákazníků svázány žádnými omezeními. Zakázková výroba se stane ústředním tématem u většiny produktů společnosti. Můžete se tak těšit na větší variabilitu naší nabídky.

Zobrazit všechny aktuality
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.