Pergoly a přístřešky ke zdi domu

Toužíte po ničím nerušeném relaxu na vaší terase? Řešení se nabízí v podobě pergoly k domu. A neslouží pouze k vašemu odpočinku, najde nejrůznější využití. Jedná se například o energeticky nenáročnou zimní zahrada, designové zastřešení terasy, ochrannou stříšku nebo carport odolný vůči povětrnostním vlivům. Moderní hliníková pergola představuje také architektonický prvek, který designově nenaruší žádný objekt, dům či chalupu. U nás si vyberete.

Díky vlastní výrobě jsme schopni vytvořit řešení zcela na míru. Rozměry, barevný odstín i celkové provedení je zcela variabilní a nabízí široké možnosti. Vždy záleží na vašich preferencích a požadavcích okolního místa. Výsledná stavba musí zcela zapadnout k povaze domu, ke kterému bude připojena. Při výběru té správné varianty vám budeme plně k dispozici. 

 

ModelyVyberte model
 

POLLARD rohová hliníková pergola s polykarbonátemPOLLARD rohová hliníková pergola s polykarbonátemHliníková pergola s polykarbonátem, kvalitní konstrukce, účinný UV filtrCena od:197 345 Kč347 327 KčPOLLUX rohová hliníková pergola se sklem model 2022POLLUX rohová hliníková pergola se sklem model 2022Zastřešení z bezpečnostního skla, hliníková konstrukce, elegantní vzhledCena od:267 229 Kč470 322 Kč
POLLARD zastřešení zádveří s polykarbonátemPOLLARD zastřešení zádveří s polykarbonátemHliníková pergola s polykarbonátem, kvalitní konstrukce a účinný UV filtr Cena od:28 719 Kč50 545 KčPOLLUX zastřešení zádveří se sklem model 2022POLLUX zastřešení zádveří se sklem model 2022Zastřešení z bezpečnostního skla, vlastní výroba, řešení zcela na míru Cena od:61 267 Kč105 632 KčPOLLARD zastřešení balkonuPOLLARD zastřešení balkonuHliníková pergola s polykarbonátem, kvalitní konstrukce a účinný UV filtr Cena od:66 963 Kč117 855 KčPOLLARD přístřešek k domu model 2022POLLARD přístřešek k domu model 2022Hliníková konstrukce, kotvení k domu, zastřešení z polykarbonátu, dlouhá životnostCena od:61 267 Kč105 632 KčPOLLEX přístřešek samostatně stojící model 2022POLLEX přístřešek samostatně stojící model 2022Volně stojící pergola s polykarbonátem, kvalitní konstrukce a účinný UV filtr Cena od:107 328 Kč188 897 KčPOLLARD hliníková pergolaPOLLARD hliníková pergolaHliníková pergola s polykarbonátem, kvalitní konstrukce a účinný UV filtr Cena od:66 895 Kč110 662 KčPOLLARD zastřešení terasy bytuPOLLARD zastřešení terasy bytuHliníková pergola, kvalitní a lehká konstrukce, účinný UV filtr Cena od:58 229 Kč100 394 KčPOLLARD boční stěna k pergolePOLLARD boční stěna k pergoleDoplněk k hliníkové pergole POLLARD, polykarbonát, vysoká odolnost vůči nárazuCena od:38 715 Kč66 975 KčSKC hliníková pergolaSKC hliníková pergolaKonstrukce z eloxovaného hliníku, dvě varianty zastřešení, záruka 10 letCena od:659 878 Kč835 291 Kč

Právě teď Nenechte si utéct

slevy
až 50%

Slevy až 50 % a GARANCE nejlepší ceny na trhu!

Tato akce platí pouze u vybraných produktů a platí za speciálních podmínek.

ShowroomNejvětší ukázkové centrum v ČR

Přesvědčte se na vlastní oči

Navštivte největší ukázkové centrum v České republice - Tehovec, Říčany u Prahy a vyberte si z desítek vystavených produktů ten svůj.

Čeká na vás:

 • Celková plocha ukázkových center 10 500 m2
 • Tým vyškolených prodejců, kteří Vám poradí
 • 58 vystavených produktů
Střecha pergoly má výborné termoizolační vlastnosti, takže na vaší terase bude i v horkých dnech udržovat příjemné klima. Rozdíl mezi markýzou a pergolou je ve sloupech a stálé konstrukci. Díky opěrným sloupům jsou pergoly mnohem stabilnější a vy tak můžete dál zůstat na terase se svou rodinou a přáteli. Nenechte se vyvést z míry náhlou letní přeháňkou. Vhodně zvolenou pergolou budete nejlépe vyzbrojeni proti slunci, dešti a dokonce i sněhu. Získáte tak optimální ochranu.

Přijďte si vyzkoušet pergolu do ukázkového centra

Tak neváhejte a přijeďtě načerpat inspirace do našeho ukázkového centra nedaleko Prahy, v Tehovci u Říčan. Na místě se vám budou věnovat odborníci, se kterými vždy naleznete to správné řešení. Při výběru pak závisí i na vašich rozpočtových možnostech. Proto jsme rozšířili nabídku také o levné varianty. Ty je dokonce možné vybudovat zcela svépomocí. 
Výhody pergoly umístěné ke zdi domu
 • Odolnost vůči nepříznivému počasí 
 • Dlouhá životnost
 • Kvalitní zpracování 
 • Stabilita
 • Elegantní design 

VýhodyProč pergoly u nás?

 • Vše na míru - aby přesně seděla k vašemu domu
 • Česká výroba - vše se rodí v naší režii
 • Hliníková konstrukce - kvalita a stálost po dlouhá léta
 • Zákaznický servis - vaše přání stojí na prvním místě
 • Šíře sortimentu - u nás si vybere každý

HobbytecRodinná firma

 • Na první místě je pro nás spokojený zákazník a kvalitní produkty, které mu přinesou radost a užitek.
 • Profesionální montáže

  Zajišťujeme montáže našich výrobků po celé Evropě.
 • Design, kvalita, cena

  Naše produkty v sobě kombinují nadčasové zpracování, kvalitní materiály a bezkonkurenční cenu na trhu.
 • Největší showroomy

  Stavíme ukázková centra abyste mohli vidět kvalitu našich hliníkových staveb naživo.
 • Vlastní výroba

  Při naší práci se opíráme o vlastní výrobu. Ta nám umožňuje vytvořit zakázky zcela na míru.
 • Nejširší nabídka v Evropě

  Klientům nabízíme ucelenou nabídku všech dostupných produktů pro dům a zahradu.