ReferenceZimní zahrady Hobbytec recenze

7.8.2020

Dobrý den pane Körneyi,

Chci tímto poděkovat za skvělou spolupráci při realizaci zimní zahrady a hlavně pochválit partu montážníků (doufám že nespletu jména z protokolu) ve složení: Votruba, Tichý a Bečka. Chlapi byli skromní a pracovití a s montáží si dali záležet. Ohledně celé zimní zahrady jsme spokojeni.
Ještě jednou moc děkuji za spolupráci a přeji krásný víkend
Jaromír Tačovský
 


26.3.2020

Dobrý den, pane Šafránku,
rádi bychom Vás informovali o tom, že je naše zimní zahrada hotová. Jsme moc spokojeni s montáží i přístupem Vašich kolegů. Děkujeme.

S pozdravem,
Stanislav a Zdeňka Kortanovi


4.3.2020

Dobrý den, chtěla jsem prostřednictvím tohoto e- mailu poděkovat všem pracovníkům, kteří u mě montovali zimní zahradu. Byli všichni velmi šikovní a ochotní, poradili si i s komplikovanou boční zdí, která nebyla rovná. Moc jim za vše děkuji! A přeji Vaší firmě hodně úspěchů a hodně spokojených zákazníků!
S přáním hezkého dne
Krátká


2.1.2020

Zdravím Vás, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za realizaci zimní zahrady. Až na delší dodací lhůtu jsme moc spokojeni. Montáž proběhla těsně před Vánocemi, montéři byli moc šikovní, problémy ( křivé zdi) řešili na místě. Takže krásný vánoční dárek. Zahrada má pěkný design, funkčnost, splnila naše představy, budu Vaši firmu dále doporučovat. Také bych Vám všem chtěla popřát do roku 2020 hodně dalších krásných realizací Vašich výrobků, kterými děláte lidem radost a zpříjemňujete bydlení třeba i ve starých domech.
Přeji krásný den
Jurová, Ježkovice

18.12.2019

Dobrý večer paní Lauberová,

ráda bych touto formou poděkovala za zpracovanou nabídku, profesionální přístup, časovou realizaci zimní zahrady a hlavně obrovsky šikovní, slušní byli tří technici, jmenovitě neumím pánové, kteří prováděli montáž zimní zahrady.Všechny moc chválím, děkuji a doporučuji v plné míře.Moc fajn je dárek v podobě lampy a montáž zdarma.

Budu ráda doporučovat dál a také mám zájem o další zakázku v podobě zajištění krytého stání na dvě auta.
Díky za vše, paní Lauberové, panu Šafránkovi a technikům.

Krásné vánoční svátky a zdravý rok 2020.
Lenka Nováková, Postřižín14.12.2019

Dobrý den paní Lauberová,

hlásím, že proběhla montáž obou zimních zahrad k naší plné spokojenosti. Všichni tři montážníci (nepamatuji si jména) si zaslouží obdiv a uznání, protože i přes nepřízeň počasí (jednu chvíli hustě sněžilo) to nevzdali a pracovali v plném nasazení až dlouho do tmy, aby stihli obě zimní zahrady. Byli též trpěliví k našim neodborným výhradám a požadovaným úpravám souvisejícím s našimi křivými zdmi apod. Jen silikon pro silné ochlazení nebylo možné aplikovat – ale to stačí až bude lepší počasí (na jaře).

Děkujeme i Vám za vyjednání ještě letošního termínu montáže a hlavně za úvodní rady a perfektní organizační zastřešení celé akce. Přijeďte se podívat jak to dopadlo, rádi Vás uvidíme.

Šimanovi11.8.2019

Zdravím pane Koláček.......:-)

Tak montáž včera proběhla, přijeli včas, práce šla od ruky a prozatím z této akce máme s manželkou dobrý dojem. Doufáme, že se něco neobjeví co by nám jej pokazilo. Takže touto cestou bych Vám chtěl poděkovat a prosím tlumočte i dík vedoucím této party, případně i samotné trojici, která u nás byla. Ona nám při jejich odchodu přišla návštěva známých, tak jsem jim stačil poděkovat takříkajíc jenom "letecky." Jen tak pro Vás přikládám dole momentku jak to u nás vypadá (ta skříň tam nemá co dělat, bude mimo.). Prostě vypadá to moc hezky .

Děkují a srdečně zdraví Vrtělkovi Vyškov.
4.6.2019

Dobrý den, pane Šafránku, posílám Vám pěkný pozdrav z Hradce Králové, z Černilova. Včera u nás skončili práci na zimní zahradě Vaši zaměstnanci pan Bečka, pan Tichý a pan Polidar. Chtěla bych alespoň touto cestou poděkovat za jejich přístup k našemu problému. Všichni byli velice vstřícní, pečliví, pracovití, důslední, srdeční - prostě super „ parta“, která si opravdu zaslouží pochvalu. Byla bych moc ráda, kdybyste se i Vy zmínil o naší velké spokojenosti a „chlapce“ alespoň pochvalou potěšil!!!!!!!!

  1. za ně děkuji.

S přáním příjemného dne Hana Jirásková10.5.2019

Pro stavbu zimní zahrady jsme zvolili fy Hobbytec zejména z toho důvodu, že byla možnost předem si prohlédnout jejich vybrané produkty v ukázkovém a prodejním centru ( v našem případě v Holubicích u Brna ).Zaujalo nás vhodné spojení vkusného designu a funkčnosti, včetně možnosti provedení námi požadované konstrukční úpravy zastřešení zimní zahrady.

Veškerá jednání s pracovníky prodejního centra v Holubicích probíhala vždy kvalifikovaně s potřebnou odbornou znalostí doloženou praktickou ukázkou. Montáž zimní zahrady pracovníky z Říčan u Prahy byla provedena kvalitně a na vysoké profesní úrovni. Po celou dobu realizace zakázky přistupovali pracovníci fy Hobbytec k řešení našich požadavků vždy maximálně vstřícně, se snahou o rychlé a oboustranně přijatelné řešení.

Pro stavbu zimní zahrady doporučuji fy Hobbytec.

květen, 2019, M. A. , Vyškov28.11.2018

Dobrý deň.

V júni tohto rolu som si u Vás objednal zimnú záhradu a následne som ju aj svojpomocne nainštaloval.Veľmi som nedôveroval takémuto spôsobu nákupu zimnej záhrady, ale moje omedzené finančné prostriedky a absencia iných alternatív mi nedávala na výber. Čas ukázal, že som urobil správne rozhodnutie a som maximálne spokojný.Chcem Vám poďakovať za Váš profesionálny prístup a prajem Vám aj firme Hobbytec veľa úspechov a mnoho spokojných zákazníkov.

S pozdravom

Róbert Olšavský -  Liptovský Hrádok18.10. 2018
Vážený pane Krečmere,

před chvílí odjeli zaměstnanci Vaší firmy. Zahrada je postavená, byla nám vzorně předána vyleštěná, s různými doporučeními a radami k jejímu používání. Vypadá perfektně a mám pocit, že domku velmi prospěla. Montáž proběhla bez problémů, pánové byli velmi příjemní a ochotní. V příloze posílám pro představu několik fotografií.

Ještě jednou Vám, pane Krečmere, děkujeme za vstřícnost a pochopení, když jsme se potýkali s počátečními problémy. Právě Vaše jednání nám je pomohlo překonávat. Pokud byste někdy měl cestu do Chomutova, rádi Vás přivítáme.

S přáním příjemných dnů

Čížkovi, Chomutov

P.S. Manžel ještě ze zahrady nevyšel, hned se pustil do smontování nábytku - a to jsem mu ani nemusela nic říkat :-) Doufám, že si v ní ještě užijeme pohodové chvíle.29.7. 2017
Mít zimní zahradu byl odjakživa můj sen. Díky hobbytec.cz nutno říci, že již splněný. V reklamě na jejich web jsem si začal prohlížet nabídku těchto produktů. Nebyl jsem si jist, zda by šlo hliníkové zastřešení realizovat i u mne doma, proto jsem zaslal poptávku na kterou reagoval p. Kovář. Ten mi nejen poradil s výběrem, ale našel i nejlepší řešení. Firma nabízí několik typů zastřešení. Hobbytec reference jsou plné díků a pochval, ani ta moje není jiná. Profesionálové na pravém místě, vědí o sortimentu skutečně vše. Posuvné zastřešení mi bylo dopraveno až domů v předem stanoveném termínu. Posuvné zastřešení One Trade Ideal vypadá velmi elegantně a tuto zimní zahradu využíváme prakticky po celý rok. Má silnou hliníkovou konstrukci, kterou nemusím složitě natírat, což je obrovská časová úspora. Jednoduše stačí čistá voda. Zastřešení změnilo vzhled domu a musím říci, že k lepšímu. Všichni chválí, jaký teď máme luxusní dům.

Evžen Khol - Děčín


21.6.2017
Koupi zimní zahrady jsem odkládal několik měsíců, hlavním důvodem byla řada negativních zkušeností mých známých s dodavateli. Pečlivě jsem pročítal nabídky všemožných hobby prodejen či dodavatelů zimních zahrad. Nakonec jsem prošel několik recenzí od zákazníků, kteří zde již v minulosti nějaký nákup realizovali. Vzhledem k převažujícím kladným referencím jsem se rozhodl tuto společnost oslovit a zimní zahradu u nich pořídit. Pan Kovář mi nabídl celou řadu alternativ a různých modelů, radil mi s výběrem, také co je potřeba zařídit. Samotnou montáž této zimní zahrady jsem zvládl svépomocí s kamarádem. Osobní přístup a solidní jednání mne skutečně přesvědčily o spolehlivosti této firmy.

Bohumil Novotný - Kutná Hora24.8.2017
Když jsme se doma rozhodovali o pořízení zimní zahrady, která nám vydrží i na důchod, studovala jsem řadu všemožných nabídek. Sbírala jsem užitečné informace na internetu, ale i od známých, kteří již zimní zahradu mají. Kontaktovala jsem několik firem, nakonec jsem se zaměřila na nabídku firmy Hobbytec, která prodává zimní zahradu Vindema, kterou je možné sestavit si doma svépomocí. Pan Krečmer, který měl mou zakázku na starosti, mi vše podrobně vysvětlil. Pořízení zimní zahrady se pro mne začalo stávat realitou. Hledala jsem kvalitní zimní zahradu, kterou lze využívat od jara do podzimu pro různé aktivity a musím říci, že se mi přání splnilo. S rodinou využíváme zimní zahradu velice často. Existuje hned několik důvodů, proč všem doporučuji HOBBYTEC – rychlost dodání, skvělá domluva, pevně stanovené ceny bez skrytých poplatků, maximální ochota a vstřícnost.

Vlaďka Novotná - Olomouc21.8.2017
Toužil jsem mít zimní zahradu, ale nejsem architekt, ani stavař a tak by byla její realizace svépomocí od základů poměrně náročná a nejspíše plná problémů. Firma Hobbytec nabízí hotové „stavebnice“, kdy vám konkrétní model doveze až domů a vy si jej dle návodu složíte. Jednotlivé díly konstrukce jsou již z výroby připraveny pro montáž. Po zaslání objednávky mne kontaktoval pan Kovář, se kterým jsme doplnili určité parametry a vypracoval mi konečnou cenovou nabídku. Zimní zahrada mi poskytla mnohem více místa pro relaxaci a příjemné chvíle. Na výběr jsem měl bílou či šedou variantu, materiál je kvalitní hliník. Uplynulo už několik týdnů od dodání zimní zahrady, její montáž jsem zvládl s kamarádem ve dvou lidech. Ani po těchto několika týdnech nepozoruji žádné vady na výrobku, které by zabránily jeho použití. Naopak mám svou zimní zahradu čím dál raději. Díky zvolenému materiálu je bezúdržbová, není potřeba ji pravidelně natírat. Prosklení bočních stěn je vyrobeno z plexiskla, které je čiré a dobře propouští sluneční paprsky. Provedení je skutečně kvalitní a vyhovuje naprosto mým potřebám. Děkuji panu Kovářovi, že mi s výběrem pomohl.

Jiří Pelech - Dobříš21.8.2017
Zaujala mne nabídka zimních zahrad na webu hobbytec.cz a chtěl jsem vidět, jak vypadá ve skutečnosti. Domluvil jsem se s panem Zítkou, který byl mým prodejcem a ten mi poskytl více informací, fotografie z realizací u zákazníků. Byl jsem zvědavý především na to, jak mám zimní zahradu sestavit. Ve skutečnosti to bylo velmi jednoduché, asi jako byste stavěli stavebnici, kterou znáte z dětství. Tato moderní zimní zahrada má robustní posuvné trojité dveře, také ventilaci, nerozbitné střešní panely z polykarbonátu, které navíc nepropouští UV záření. Musím pana Zítku pochválit za výbornou spolupráci. Věnoval mi maximum svého času, poradil mi a musím říci, že velice dobře. Rád doporučuji tuto společnost dalším zákazníkům, uvidíte, že budete také spokojení.

Vlček - Týniště nad Orlicí26.6.2017
Chtěla bych poděkovat firmě Hobbytec a především panu Zelenému, který mi zprostředkoval prodej zimní zahrady Vindema. Zimní zahradu jsem hledala již delší dobu a plánovala její realizaci. Díky Hobbytec.cz jsem to urychlila. Pořidíla jsem si hotovou stavebnici, kterou smontovali dva muži velice jednoduše a doslova za pár hodin. Pan Zelený byl velmi ochotný a dokázal mi poradit, navíc vždy rychle reagoval na mé dotazy, komunikace probíhala na špičkové úrovni. Zimní zahrada mi byla dodána dle domluvy, nemusela jsem nikoho shánět a čekat, vše probíhalo jak mělo. Zimní zahradu Vindema jsem si vybrala právě po konzultaci s panem Zeleným, který mi ji navrhl jako nejlepší možnou variantu. Zimní zahrada vypadá mnohem lépe než na fotkách, vyrobena je z hliníku, střecha je nerozbitná, z polykarbonátu. Tyto materiály tvoří dohromady úžasnou kompozici a zimní zahrada má nadčasový vzhled. Doporučila jsem firmu Hobbytec všem svým známým. Jsem skutečně maximálně spokojená.

Jana Šlejmorová - Tursko - Holubice21.6.2017
Zimní zahrada Vindema mě nadchla na první pohled a to nejen provedením a cenou , ale také nadčasovým a elegantním vzhledem. Tato moderní zimní zahrada je splněným snem pro všechny, kdo chtějí rychle a přesně realizovat zimní zahradu u svého domu. U nás je zimní zahrada jako druhý obývací pokoj, kde se scházíme ve volném čase všichni. Nákup proběhl naprosto bezproblémově, za což jsem vděčná panu Zítkovi, který se o vše postaral, o jednotlivých krocích mne informoval. Zimní zahradu jsme postavili svépomocí za pár hodin. Je to ideální řešení nejen pro návštěvy, rádi zde trávíme volný čas. Naše zimní zahrada stojí už pár týdnů a zatím je vše v naprostém pořádku. Vřele doporučuji hobbytec.cz, kde pracují skutečně příjemní zaměstnanci a komunikace se zákazníky probíhá na skvělé úrovni.

Jana Radkovičová - Dolní Dunajovice28.4.2017
Hliníkovou zimní zahradu Openspace jsem si vybral pro její elegantní vzhled a nízkou cenu. Rovněž mne zaujalo bezrámové řešení, což ji dodává na luxusu. Pan Šafránek z firmy Hobbytec pro mne zajistil kompletní servis od výběru vhodného řešení a přeměření až po montáž u mého domu. Robustní hliníkovou konstrukci jsem si vybral ve svém oblíbeném barevném odstínu a zahradu jsem nechal doplnit také osvětlením. Sklo je silné, kvalitní a bezpečné, na střeše je polykarbonát. Celkově je zahrada nenáročná na údržbu. Při zastínění jsou v ní ideální podmínky i v parném létě. Jsem rád, že jsem zvolil zrovna tuto hliníkovou zimní zahradu. Firma Hobbytec s.r.o. A její pracovníci mají u mne velkou pochvalu za skutečně profi a lidský přístup.

Jan Sikora - Praha 4 - Kunratice
3.1.2017
Chtěla bych poděkovat všem pracovníkům firmy Hobbytec, kteří se podíleli na mém nákupu a montáži posuvného zastřešení One Trade Ideal, především p. Petru Krečmerovi, který byl mým průvodcem od začátku do konce. Ještě jednou vřelé díky a všem vás jen doporučuji.

Simona Štěpánková - Vestec​​​​5.5.2017

S posuvným zastřešením terasy jsem chtěl udělat zastřešit terasu. Po dlouhém váhání a konzultaci s p. Zítkou jsme vybrali model One Trade Ideal. Domluvil jsem si prohlídku v showroomu v Tehovci u Říčan, kde je vybraný kus vystaven a musím říci, že se mi moc líbila ochota pracovníků, především p. Zítky. Potřeboval jsem pár doplňujících informací, které mi byly k mé spokojenosti poskytnuty v plném rozsahu. Domluvil jsem si den dodání a montáž. Zastřešení samotné vypadá velmi nadčasově, elegantně a především nevyžaduje složitou údržbu. Jsem s touto firmou i nabízeným sortimentem nadmíru spokojený. Zastřešením terasy vznikl velmi příjemnou koutek, kde se rádi scházíme, lze tam v ní i grilovat, nemusíme se bát, že by se nevydařilo počasí.

Jan Porsch - Doubravčice10.4.2017
Jsem rád, že jsem si vybral pro nákup a montáž posuvného zastřešení právě firmu Hobbytec. Již od prvního setkání s p. Šafránkem jsem měl dobrý pocit. O zastřešení mi podal vyčerpávající informace, poradil mi jak správně vybrat, co je k realizaci potřeba. Posuvné hliníkové zastřešení One Trade Ideal se mi líbí pro robustní konstrukci, která je nenáročná na údržbu, dá se snadno umýt. Oproti dřevu ji nemusím ničím natírat. Pan Šafránek mi sdělil vše potřebné k nákupu zastřešení, domluvili jsme konkrétní datum, které bylo navíc dodrženo dle dohody. Posuvné zastřešení nám umožňuje trávit na terase více času než dříve. Firma Hobbytec mi vyšla ve všem stříc, proto ji mohu jen doporučit. I montáž byla provedena kvalitně, za což mohu jen a jen poděkovat.

Pavel Prošek - Mukařov22.2.2017
Zimní zahradu jsem si u domu vždy přála, proto mne zaujala nabídka zimních zahrad od Hobbytec s.r.o. Nejenže mají bohatou nabídku, ale i schopné prodejce. Pan Kašpar umí zodpovědět každý dotaz. Hliníková zimní zahrada Openspace na mě působí velice luxusně, díky tomu, že nemá sklo rámy, je elegantní a nadčasová. Zimní zahrada se mi zalíbila na první pohled. Má pevnou a stabilní konstrukci, líbí se mi její nenáročnost, nemusíme ji ničím natírat, stačí mi ji umýt vodou. Zimní zahrada je místem, kde skutečně trávíme svůj volný čas a já děkuji firmě Hobbytec za profesionální přístup k zákazníkům. S průběhem nákupu jsem byla naprosto spokojená, zaměstnance p. Kašpar byl velmi příjemný a vždy ochotný pomoci a poradit. Jsem ráda, že jsem zvolila tuto zimní zahradu, která je nadčasová, každý kdo k nám přijde ji obdivuje.

Miroslava Průchová - Rokycany22.3.2017
Zakoupil jsem hliníkové zastřešení One Trade Ideal, které prodává firma Hobbytec a musím říci, že jsem nadmíru spokojený. Prohlížel jsem si nabídku různých typů zastřešení, nicméně na hobbytec.cz mě zaujala cena, také možnost dodání a montáž až domů. Toho jsem velmi rád využil. Hliníkové zastřešení je pro mě velmi schůdnou a spolehlivou variantou jak zastřešit terasu, kterou tak často a rádi využíváme třeba na rodinné oslavy. Díky tomuto novému prostoru máme ideální místo pro relaxaci bez ohledu na počasí. Posuvné hliníkové zastřešení má pro mne celou řadu výhod. Firma Hobbytec splnila do puntíku to, co slíbila.

Jiří Brodský - Bavorov16.11.2016
Pro zastřešení terasy jsem potřebovala posuvné hliníkové zastřešení, které bude odolné, pevné, s minimálními nároky na údržbu. Na internetu jsem našla nabídku eshopu Hobbytec.cz, kde jsem narazila také různé druhy zastřešení. Vzhledem k tomu, že nejde o nákup za pár stovek, konzultovala jsem výběr se zaměstnancem firmy P. Krečmerem, který mi se vším skutečně poradil. Nevěděla jsem, jak správně zvolit potřebný rozměr zastřešení, který materiál bude nejlepší. Široký výběr mi rozhodování příliš neulehčil. Zvolila jsem nakonec řešení One Trade Ideal. Toto zastřešení působí velmi elegantně, nijak nenarušuje vzhled zahrady, navíc se teď terasa stala nejoblíbenějším místem v domě. Dodání zastřešení proběhlo pracovníky společnosti až k nám domů, stejně tak profesionálně provedli montáž. Musím říct, že si dali na montáži zastřešení skutečně záležet. Vše provedli pečlivě, přitom docela rychle.

Drahoslava Němečková - Plzeň