ReferencePergoly Hobbytec recenze

10.8.2020

Dobrý den, v pátek proběhla úspěšně montáž altánku a k naší plné spokojenosti. Pánové, kteří altán stavěli, byli

šikovní a pečliví. My jsme si altánek již zabydleli.

PS - pokud by tento altán chtěl někdo vidět než si jej objedná, můžete jej odkázat na nás. Nemáme s tím problém.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Libor Cejnar30.7.2020

Dobrý den,dovolte, abychom vyjádřili plnou spokojenost s kvalitou zahradní pergoly Hobbytec, která se stala příjemným a elegantním doplňkem našeho domu. Ocenili jsme též výkon vašich pracovníků, vedených panem Středou. Zaujetí a pečlivost při realizaci zakázky byly příkladné, stejně jako jejich vystupování. Těší nás, že jsme dobře investovali peníze.

S přátelským pozdravem

Mašíkovi

7.7.2020

Josef Burian


15.6.2020

Vážený pane Zelený,

touto cestou by jsme rádi poděkovali za realizaci zastřešení terasy. Pánové, kteří u nás včera prováděli montáž, se nezalekli bojových podmínek na naší rozestavěné zahradě a během jednoho dne vše zvládli i s úsměvem na tváři. Instalace čtyřmetrových skleněných výplní byl skutečně nadlidský výkon. Také jsem od začátku vděčná za profesionální přístup paní Lauberové, které jsem nesčetněkrát volala se všetečnými otázkami a vždy se mi ochotně věnovala. Dům rekonstruujeme už 6 let, ale s takto profesionálním a lidským přístupem jsme se setkali jen málo. Ještě jednou moc děkujeme.

S pozdravem

Ing. Alice Suchá12.5.2020

Dobrý den,
Ještě jednou jsem Vam chtěl moc podekovat za opravdu uzasnou pergolu, kterou mame od Vas. Ac na zacatku byla ne uplne idealni komunikace, jelikož toho mate asi hodne, tak výsledek je naprosto perfektni a ještě jednou bych chtěl podekovat.Moc
dekuji a zravim

Vlastimil Homola - vinný sklep TOSCA6.3.2020

Dobrý den,
chtěl bych touto cestou poděkovat montážní partě ve složení p. Paluška, p. Pařízek a p. Mrazík, kteří včera u mého domu montovali poměrně velkou hliníkovou pergolu (6 x 3,5 m). Přestože nám nepřálo počasí (foukal silný vítr, bylo kolem nuly a chvílemi pršelo a sněžilo), zvládli montáž perfektně, pracovali bez zastávky až do setmění a stihli celou stavbu dokončit. S jejich prací, přístupem a komunikací s nimi jsem byl velmi spokojen.

Předejte prosím tento e-mail vedoucím montážních týmů.

Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem!

Boris Machytka, Praha - Křeslice6.3.2020

Dobrý den,
v pátek 6.3.2020 proběhla montáž pergoly, kterou jsem objednala u vaší společnosti. Ráda bych tímto vyjádřila naprostou spokojenosti s Vašimi službami. Obchodní zástupce pí. Lauberová, která se mnou uzavřela objednávku měla na prosto profesionální přístup. Vše mi vysvětlila, doporučila některé úpravy a podala naprosto všechny informace. Již od první chvíle jsem měla pocit, že jednám s profesionálem. Navíc jsem byla mile překvapená z termínu montáže, která proběhla o dva měsíce dříve, než bylo přislíbeno. Montážní tým odvedl skvělou práci a měl skvělé vystupování ( Hanák, Lukáš, Ondra). Montáž proběhla velmi rychle.Mnohokrát děkuji a jsem moc ráda, že mohu všem ve svém okolí dát kladnou recenzi.
S pozdravem

Ivana Dratvová4.3.2020

Ráda bych poděkovala celému týmu firmy HOBBYTEC.cz za výrobu a stavbu hliníkové pergoly, jmenovitě pak pánům Lukáši Gruberovi, Davidu Vobořilovi, Petru Krečmerovi, Lukáši Novotnému, Martinu Pařízkovi a Ondřeji Černému.
Nejdříve jsme s manželem navštívili Showroom v Tehovci, kde nám bylo umožněno si pergolu prohlédnout. Jelikož vizuálně splňovala naše požadavky, vstoupili jsme v jednání s panem Gruberem, který se nás ochotně ujal i bez předchozího objednání schůzky. Naše jednání bylo časově krátké, pouze jsme zadali rozměry a barvu a domluvili se s panem Gruberem na vypracování cenové nabídky. Nabídka přišla druhý den mailem a moc nás potěšila. Ihned jsme podepsali objednávku. Domluvili jsme si termín na zaměření pergoly, které bylo v kompetenci pánů Grubera a Vobořila. Poté nás kontaktoval pan Krečmer, s kterým jsme si domluvili termín samotné realizace stavby. Pan Novotný, Pařízek a Černý nám pergolu přivezli a profesionálně a pečlivě provedli montáž. Svěřením montáže pergoly do rukou odborníků se tak ukázalo jako velmi dobré rozhodnutí. Vážíme si vstřícného a příjemného vystupování všech výše jmenovaných pánů.

Firmě HOBBYTEC.cz přejeme mnoho spokojených zákazníků stejně jako jsme spokojeni my.

Martina Slívková26.2.2020

Dobrý den paní Lauberová,
chtěla bych Vám moc poděkovat za rychlé zajištění výroby a montáže pergoly na mé zahradě. Od pondělí se již můžu těšit z její přítomnosti, je to tedy cca 10 dní od našeho setkání!
Bezvadná práce, je vidět, že Vás tato práce baví a že ji skvělě odvádíte!
V budoucnu budu chtít i postupné zasklení bočních stěn, ráda se na Vás opět obrátím a budu Vás doporučovat svým známým.
Ještě jednou za vše děkuji a přeji Vám příjemné a úspěšné jaro!

Sobotková Martina


22.1.2020

Dobrý den, dle dohody nám byla ve dnech 20.-21.1.2020 provedena montáž hliníkové pergoly v Sedlčanech. Dovoluji si poděkovat montérům, kteří prováděli montáž. Byli to pánové Paluska, Mrazík a Chytil, práci prováděli zodpovědně a velice profesionálně. Ještě jednou mnohokrád děkuji sdělte prosím jmenovaným ještě jednou naše poděkování.

Miroslav Stejskal


4.11.2019

Moje zkušenost s firmou HOBBYTEC.cz a je pouze a jen pozitivní. Komunikace fungovala od prvotní nabídky až po konečnou realizaci skvěle. Během realizace vznikl problém (chyba zaměřovačů pergoly), se kterým si tým profesionální montérů hravě poradil a vyřešil na místě. Zakázka tak mohla být dokončena v termínu. Jsem naprosto spokojená a společnost HOBBYTEC.cz mohu s klidným svědomím doporučit dál, což se v dnešní době nedá jen tak o nějaké společnosti říct. Děkuji celému týmu za realizaci, pergola vypadá úžasně. Přeji společnosti plno dalších a spokojených zákazníků.

Hana Kubíčková Občov


11.6.2019

Vážení,

velmi chci ocenit profesionální přístup pracovníků Vaší firmy, kteří dnes 11. 6. 2019 montovali v Liberci hliníkovou pergolu Pollard. Jsem spokojen s jejich přístupem k práci, s tím, jak o provedení přemýšleli a jak se mnou jednali. Oceňuji i fakt, že ačkoli se můj požadavek práce ne zcela kryl s dokumentací, kterou měli po zaměření Vaším pracovníkem k dispozici, upravili již hotové dílo podle toho, jak jsem si přál. Tímto chci pánům Paluskovi a Pařízkovi ještě jednou poděkovat.

S pozdravem Váš spojený

Miloslav Kůta22.5.2019

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat všem zaměstnancům vaší firmy, především montážní skupině, která odvedla profesionální práci i když byly ztížené povětrnostní podmínky. Od počátku našeho záměru stavby pergoly a oslovení pracovníků fa. Hobbytec, bylo jednání velice vstřícné a rychlé. Věříme, že nám bude pergola dlouho sloužit a budeme se jen těšit z krásného posezení uvnitř stavby. Ještě jednou všem děkujeme a budeme doporučovat vaše nabízené služby.

Manželé Vašákovi Mirošov u Rokycan.7.5.2019

Ráda bych tímto sdělila, že máme novou pergolu od firmy Hobbytec, která se nám líbí a doufáme, že nám bude dělat jen radost.Chci také vyslovit díky především paní Kristině Lauberové za profesionální, milé a vstřícné jednání.Rovněž s přípravnými a montážními pracemi jsme byli spokojeni.Můžeme tedy všem firmu Hobbytec vřele doporučit.

I. Stojáková


27.9.2017

Chtěl jsem kvalitní pergolu ke zdi domu. V nabídce eshopu Hobbytec.cz jsem si mohl vybrat hned z několika druhů, mě zaujal model pergoly ke zdi Castor. Pergola má hliníkovou konstrukci v bílém provedení, střešní krytina v podobě polykarbonátu  je odolná vůči UV záření. Jednotlivé díly pergoly byly už z výroby předvrtané, celá pergola vypadá jako obrovská stavebnice. Tuto pergolu měli skladem, dodání tak bylo skutečně velmi rychlé, stejně tak montáž. Pergolu jsme zvládli postavit ve dvojici za pár hodin, bez použití složitého nářadí. Nová pergola nám už u domu stojí, těšíme se, až ji budeme moci na jaře plně využívat. S nákupem u společnosti Hobbytec s.r.o. Jsem byl nadmíru spokojený. Od samého počátku se mnou komunikoval pan Janák, který je velmi trpělivý a odpovídal na všechny mé otázky v průběhu nákupu.

Bohumil Kopejsko - Pardubice


28.9. 2017
Zakoupila jsem u společnosti Hobbytec hliníkovou pergolu série Super Solar roof XS a musím říci, že díky kvalitnímu provedení jsme si ji užili až do začátku zimy. Na výběr jsem měla dvacet různých provedení a věřte mi, nebylo to lehké.  Pergola mi byla vyrobena na zakázku, s hliníkovou konstrukcí, která je eloxovaná. Je tak zajištěno, že nepodlehne korozi ani za pár let. Bylo možné si vybrat z více než 200 barev podle vzorníku RAL.  Měla jsem tak jistotu, že se mi pergola bude k domu skvěle hodit.
Zastřešení pergoly chrání proti UV záření, také nevadí sníh či kroupy. Na pergolu jsem se byla podívat ve výstavním centru, kde se mi věnoval pan Kovář a s výběrem mi dosti pomohl. Ráda dávám přednost kvalitním věcem, proto jsem ráda, že jsem zvolila právě tuto pergolu. Splnila mé očekávání nad míru, stejně tak jsem byla potěšena přístupem pracovníků společnosti.

Sellová Zuzana - Jevany


24.11.2017
Chtěla bych pochválit a poděkovat panu Milanovi Šafránkovi, který se o nás jako o zákazníky ukázkově staral a měl s námi velkou trpělivost při výběru nejlepší pergoly pro náš dům. S tak skvělým přístupem jsme se již dlouho nesetkali. Pan Šafránek nám pomohl s vhodnou velikostí pergoly, ale i s výběrem vhodné barvy.

Je pro nás důležité mít vše sladěné v jeden celek. Tato pergola se nesmírně povedla. Má elegantní design, není potřeba ji natírat, protože je opatřena nátěrem odolným vůči korozi. Provedení na klíč měli na starosti zaměstnanci firmy Hobbytec a tohoto úkolu se zhostili skutečně odborně.  Naše nová pergola zaujala každého, kdo nás navštívil a my moc rádi doporučujeme tohoto prodejce.

Renata a Václav Bednářovi - Louňovice


24.6.2017
Hliníková pergolas Pollard s polykarbonátem pro nás byla jasná volba. Hledali jsme hezkou pergolu s vysokou odolností vůči korozi. Pan Kovář, který nám pergolu prodával, byl odborník na svém místě. Poradil nám, co je vše potřeba pro stavbu pergoly, jaké zvolit ukotvení a také jaký vybrat typ pergoly. Komunikace s panem Kovářem probíhala na jedničku. Pod novou pergolou jsme strávili velmi příjemné chvíle v každém počasí. Před nákupem pergoly jsme se zajímali o to, zda má Hobbytec kladné reference,  jakou má dobu dodání zboží a zda jsou ceny vždy takové, jak slíbí. Za mě musím říci, že rozhodně ano.

pí. Čáslavová, p. Lacina - Borek


12.10.2017
Jako velmi spokojený zákazník bych velmi rád vyjádřil poděkování za realizaci samonosné hliníkové pergoly. Od samého počátku se mi věnoval p. Janák, který vše připravil dle mých představ, poradil mi při výběru.  Pan Janák byl skutečně ochotný a vstřícný, měl přehled o daném produktu. Byl jsem spokojen s dodržením termínu, rychlosti i cenou. Oceňuji široký výběr typů pergoly i samotné barvy hliníkové konstrukce. Už se nemůžu dočkat, až začneme na jaře pergolu opět plně využívat. Díky tomu, že pergolu není potřeba kotvit, nebyla její montáž nijak náročná. Zainteresovaní pracovníci firmy Hobbytec to provedli rychle, kvalitně a v dohodnutém termínu.

Pavel König - Pardubice


19.7.2017
Pergola Pollard je velice zajímavá už na první pohled a mě se zalíbila téměř okamžitě. Prodejce pan Milan Šafránek mi popsal její vlastnosti, zodpověděl každou otázku, doporučil vhodný model pro tento konkrétní nákup. Bylo na něm vidět, že skutečně ví, o čem mluví. Jsem rád za tuto milou zkušenost s firmou Hobbytec. Vřele doporučuji všem, kdo hledají nejen pergoly pro svůj dům nebo zahradu. Budete stejně spokojeni jako já a moje rodina.

Martin Havel - Mirošovice


8.9.2017
Zimní zahrada Pollard je nádherné řešení pro každý dům. Byla jsem si ji prohlédnout v showroomu, kde mě uchvátila ještě více, než na obrázku. Pan Šafránek byl velmi ochotný prodejce, který mi ukázal jednotlivé modely, vše pečlivě vysvětlil a staral se o celou mou objednávku od A do Z.  Byla jsem velmi spokojena s odborným poradenstvím, sama se příliš v těchto věcech nevyznám. Nákup proběhl na jedničku.

Samotná zimní zahrada je vyrobena z hliníku, je odolná a pevná, velmi nenáročná na údržbu. To při svém pracovním vytížení oceňuji.  Zimní zahradu využíváme celá rodina, prakticky je to náš další obývací pokoj, kde se rádi sejdeme.

Alexandra Kopolovičová - Praha 12 - Cholupice


4.8.2017
Firmě Hobbytec patří mé velké díky za dodávku pergoly Pollux. Tato vkusná a moderní pergola je pro místem, kde si mohu v klidu a pohodě dopřát šálek kávy nebo si přečíst dobrou knihu. Pergola mi byla dodána v termínu, o kterém mne s předtihem prodejce p. Kovář informoval. Moderní pergolu jsem si přála již dlouho. Díky výhodné ceně, kterou firma Hobbytec nabízí u těchto modelů, jsem neváhala ani minutu. Byla jsem velice ráda, že mi pan Kovář pomohl dobrými radami a ujistil mne, že jsem si zvolila vhodný model zimní zahrady. 

JUDr. Zora Antonyová, Ph.D. - Kamenice


5.10.2017

Hledal jsem firmu, která mi dodá kvalitní hliníkovou pergolu a dostal jsem tip na společnost Hobbytec. Musím říct, že jsem byl velice spokojen s průběhem celého nákupu. Při nákupu se mi věnoval p. Zítka, který mi radil při výběru, zodpovídal na doplňující dotazy, měl přehled o každém kroku nákupu.  Důvodů, proč jsem zvolil právě tuto pergolu bylo hned několik:

především jsem chtěl nadčasový design, aby pergola dobře vypadala i za pár let. Dále mě zajímala cena, stanovil jsem si strop, přes který jsem nechtěl jít a také je pro mě důležitá minimální údržba. Pod pergolou bych chtěl trávit čas s přáteli, užívat si klid a pohodu i rodinné oslavy. Hliníková pergola Pollard mi umožní využívat ji mnoha způsoby. Jsem rád, že jsem svůj nákup svěřil do rukou odborníkům ze společnosti Hobbytec. Vyšli mi maximálně vstříc s mými požadavky včetně termínu dodání a za to jim velmi děkuji.

Kamil Dörfler - Most


16.6.2017
Hledali jsme řešení, jak relativně levně a efektivně zastřešit naši terasu. Firma Hobbytec nám nabídla řešení v podobě moderní pergoly Pollard, která je zastřešena polykarbonátem, má hliníkovou konstrukci poměrně robustní a je odolná vůči počasí. Jsem rád za tento výběr.  Zaměstnanec p. Zítka mne provázel jednotlivými kroky při nákupu, staral se o jeho bezproblémový průběh, proto mu patří mé poděkování.  Pergolu jsme využili po celé léto , nemohu si ji vynachválit.  Při nákupu mě zajímalo zpracování, možnost dovozu na místo stavby a především konečná cena, která mě příjemně překvapila.  Proč doporučuji tuto firmu:
rychlé jednání

  • profesionální přístup
  • splnili vše, na čem jsme se domluvili
  • cena, kterou mi při nákupu uvedli byla konečná a jasně daná
  • kvalitní výrobek za rozumnou cenu
  • velmi slušné jednání a příjemné vystupování všech pracovníků, se kterými jsem se setkal


Tomáš Niederle - Praha východ


8.8.2017
Přála jsem si zimní zahradu, ale její vybudování svépomocí by bylo náročné i velmi nákladné. Naštěstí existuje firma Hobbytec, která nabízí zimní zahrady, které si můžete smontovat svépomocí. Nevěděla jsem, jak to jde všechno lehce zařídit, dokud jsem nenašla nabídku společnosti na zimní zahradu Vindema XXL,  se zvýhodněnou cenou.

Rychlost dodání zimní zahrady byla až k neuvěření. Při nákupu zimní zahrady jsem měla mnoho otázek, které mi zodpověděli pracovníci společnosti k mé spokojenosti vždy. Na základě zjištěných referencí jsem se předsvědčila o spolehlivosti dodavatele, ale také o ochotě a solidním jednání zaměstnanců, konkrétně pana Zítky.  Vzhledem k jeho zkušenostem mi předal i pár dobrých rad co se týče zimních zahrad. S jeho přístupem jsem byla naprosto spokojená.  Co se týče zimní zahrady, prozatím k ní nemám žádné výhrady, vše funguje jak má. Vybrala jsem si model, který je typickou stavebnicí, tudíž složení bylo rychlé a snadné. Hliníková konstrukce se nemusí nijak složitě udržovat, což mi šetří čas. Stačí jednou za čas pergolu umýt proudem vody.

Jaroslava Trhlíková - Babice


23.8.2017

Když jsem si chtěl pořídit pergolu, neměl jsem představu o tom, jakou si vybrat, rovněž jsem neměl jasno ani v tom, jaký zvolit materiál. Začal jsem pátrat mezi známými a hledal uspokojivé reference, navštěvoval všechny z rodiny, kdo mají pergolu. Poté, co jsme dostali doporučení a prohlídli si nabídku na hobbytec.cz, byl jsem si jist, že originální pergola Palram Sierra je to pravé. Recenzi jsem napsal několik měsíců po nákupu záměrně, chtěl jsem se nejprve ujistit, že při používání pergoly nevzniknou žádné problémy.  K mé spokojenosti jsem nemusel nic reklamovat, ani složitě vracet či řešit. Pergola se do naší zahrady hodí perfektně, plní dokonale svou funkci. Mohu říci, že jsem s pergolou maximálně spokojen, stejně tak s hladkým průběhem nákupu i dodání pergoly.  Kvalita, rychlost a rozumné ceny jsou prioritou snad pro všechny zákazníky, proto rád doporučím firmu Hobbytec dále

Stanislav Salajka - Břeclav


27.4.2017
Na naší terásce trávíme v létě prakticky všechen volný čas. Bylo potřeba ji tedy přizpůsobit a proto jsme se rozhodli zastřešit ji. Vybrali jsme po dlouhém hledání rolovací pergolu ze série Pergolino. Pergola má robustní konstrukci, potah se napíná pomocí motoru. S pergolou jsme celá rodina nesmírně spokojení.

Barbora Hromková - Česká


2.9.2017

Rolovací pergola ze série Pergolino mne zaujala především skvělou robustní konstukcí a kvalitním potahem, který je z akrylu. Tato úžasná markýza s motorovým pohonem je pro nás nepostradatelným pomocníkem. Na terase rádi snídáme či večeříme a krásně nás ochrání před slunečními paprsky. S výběrem vhodného modelu pergoly nám pomáhal p. Kašpar, kterému patří velké díky, opravdu umí poradit a doporučit nejlepší variantu. Firma Hobbytec nám vyšla v mnohém stříc, určitě zde ještě nakoupíme.

Stanislav Rokos - Olešky, Praha východ


24.2.2017

Hleal jsem vhodné řešení pro zastřešení terasy. Při hledání různých způsobů zastínění terasy jsem navštívil eshop firmy hobbytec.cz, kde mne zaujala pestrá nabídka pergol. Jednou z nich byla i rolovací pergola Pergolino. Zajímaly mne také recenze, Hobbytec jich má desítky, mohl jsem si tak udělat obrázek. Zprostřekování prodeje měl na starosti p. Tomáš Zítka. Je to profesionál každým coulem, neboť přesně věděl co potřebuji a jaké řešení zvolit. Samotná rolovací pergola má hezký a elegantní design, s robustní konstrukcí. Měl jsem požadavek na výrobek, který není náročný na údržbu, odolá vlivům počasí a bude působit v zahradě hezky. Pergola Pergolino je vyrobena z robustního hliníku, s velice kvalitním potahem a je poháněna motorkem, což mi ušetří čas i práci. Potěšila mne také super cena. Akrylový potah je voděodolný, takže nás nepřekvapí ani drobná letní přeháňka.

Jaroslav Tuček - Jenštejn


10.10.2017
Potřebovali jsme zastřešit skutečně velkou terasu. Při hledání vhodné markýzy padla naše volba na vellkoplošnou markýzu Jumbo, kterou má v nabídce hobbytec.cz. Díky dosahu až 5 m je to ideální řešení. Výhodou jsou teleskopická ramena s pružinou, která zabezpečí skutečně dokonalé napnutí látky. Markýza se ovládá elektromotorem, stačí tak stisknout tlačítko a markýza se zasune nebo vysune. Díky akrylové látce snese i drobný déšť. Pan Kašpar jakožto zprostředkovatel byl velice ochotný a pečlivý, vše s námi konzultoval, včetně konkrétního termínu dodání pergoly, které bylo dodrženo. Velkoplošná markýza Jumbo není jen obrovská, ale také má velmi elegantní vzhled a zaujala každého na první pohled. Tento nákup měl pro nás pouze samá pozitiva.

BV studio – interiéry s.r.o. - Všenory


16.3.2017
Při hledání terasy jsme hledali nejen různé typy a vhodné řešení, ale také nás zajímaly reference. V eshopu hobbytec.cz jsem si vybíral z několika typů pergol a nebyl jsem si jist výběrem, po zadání poptávky mne kontaktoval p. Kašpar, který mi pomohl zvolit optimální variantu. Nakonec zvítězila hliníková pergola ze série Terrado. Firma Hobbytec nám slíbila velmi rychlý dovoz pergoly a skutečně to splnila. Naše nová zasklená pergola nám slouží prakticky po celý rok, kdy jsme chráněni před deštěm i větrem. Hliníková pergola z této série mne ohromila svým luxusním vzhledem, firma Hobbytec.cz také skvělou spoluprací. P. Kašpar mi vyšel vstříc s požadavky, pomohl s výběrem. Dodávka a předání zboží proběhla naprosto bez problémů.

Pavel Baštář - Příbram


25.8, 2016
Mám rád originální a hezké věci a stejné požadavky jsem měl také na pergolu k domu. Zaujala mne hliníková pergola se sklem Pollux, kterou jsem našel na hobbytec.cz. Prodejce p. Kašpar mi k ní podal vyčerpávající informace, sdělil mi termín dodání a dohodli jsme podrobnosti. V dohodnutý den mi byla pergola skutečně doručena. Slouží nám naprosto skvěle. Díky pergole se nám podařilo vytvořit velice útulné a přijemné místo pro posezení s přáteli. Velice moderní design obdivují všichni. Je opatřena bezpečnostním sklem Pollux a tak je skutečně velice odolná i když venku řádí bouřka a padají kroupy. Jsem skutečně rád za tuto volbu.

Stavební práce J. Dlouhý


10.12.2016
Pergolu Pergolino jsem si v eshopu hobbytec.cz vybral kvůli vzhledu, ceně. Po vytvoření objednávky jsem byl osloven p. Kašparem, který ve mně zanechal velmi dobrý dojem. Odpověděl mi na řadu doplňujících otázek, dohodl se mnou způsob a termín dodání zboží. Pergola Pergolino se ovládá elektromotorem, což zajistí, že se nemusíte při jejím natahování namáhat. Pergola z hliníku je pro mě skvělé řešení, nabízí moderní design a je naprosto bezúdržbová, což bylo pro mne stěžejní. Pod pergolou jsme chráněni před drobným deštíkem i slunečními paprsky. Díky akční ceně jsem udělal skutečně výhodný a naprosto bezproblémový nákup.

Václav Suchánek - Sobotovice


28.9.2015

Do eshopu firmy Hobbytec.cz mne přivedla nabídka na screenové rolety Zip s boxem. Zaujala mne nízká cena, přitom jde o vysoce kvalitní produkt. Mé díky patří p. Šafránkovi, který se postaral o naprosto bezproblémový průběh celého našeho obchodu. Screenové rolety jsou velice funkční a praktické řešení.

Jana Lehká -  Unhošť


7.7.2015
Dobrý den pane Kašpare, chceme Vám poděkovat za parádní pergolu. Jsme z ní úplně nadšení a užíváme si jí:-). Vážíme si Vašeho přístupu i jednání a práci vaší společnosti. Kéž by to tak fungovalo vždy a všude. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho úspěchů.

Tomáš Sýba


15.6.2015
Paní Zelená, pane Reitinger. Chtěl bych Vám a zároveň celé firmě Hobbytec CZ poděkovat za dodávku pergoly. Komunikace s Vámi byla na výbornou. Podané informace vyčerpávající. Termín dodání se Vám oproti původnímu termínu podařilo ještě urychlit. A samotná pergola je skvělá. Již je instalovaná a k spokojenosti celé rodiny. Moc děkuji a pokud budu mít příležitost, určitě Vás doporučím.

Josef Filip, Malá Skála