informacecopy
Potřebujete poradit?

Zimní zahrady připojené k domu

Nejlepší efekt zimní zahrady se vytvoří tehdy, když se její konstrukce připojí přímo k domu. Vznikne tím pádem možnost bezprostředního kontaktu člověka s přírodou, aniž by musel vycházet ven. Může to být jakýsi přechod mezi domácností a zahradou.

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Různé typy zimních zahrad k domu

V kategorii zimních zahrad, které lze připojit k domu, se nachází několik druhů produktů. Nabízíme zimní zahrady levné, stavebnicové i na zakázku, které Vám pomůžeme zpracovat přímo na míru. Hliníkové konstrukce mohou mít různé barvy, aby zimní zahrada ladila k Vašemu domu a jeho okolí. Střechu je možné řešit různými způsoby: skleněná či polykarbonátová, případně je možné odnímatelné přidat zastínění.

Zimní zahrada u domu tak zvětší jeho obytnou část a kromě pěstování květin zde můžete relaxovat u kávy i knihy, případně posedět s přáteli. Vyberte si vhodnou velikost, která jednak bude pasovat k Vašemu domu, a jednak také bude stačit Vašim potřebám podle toho, k čemu ji hodláte využívat. Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodné zimní zahrady, přečtěte si článek Jak postavit zimní zahradu

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy s pozemkem

17.9.2017

Hobbytec Home exklusivně nabízí rodinné domy s pozemkem v okolí Říčan u Prahy. Přesvědčte se sami.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii