Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Zimní zahrada temperovaná ZARINA, zakázková výroba
 • Zimní zahrada temperovaná ZARINA, zakázková výroba
 • Zimní zahrada temperovaná ZARINA, zakázková výroba
 • Zimní zahrada temperovaná ZARINA, zakázková výroba

Zimní zahrada temperovaná ZARINA, zakázková výroba

Výrobce:Hobbytec Aluminium
Dostupnost:30 dní
Záruka:2 roky
Hliníkové zimní zahrady naší vlastní výroby Hobbytec Aluminium série Zarina mají řešeny tepelné mosty, přesto nejsou svou konstrukcí primárně určené pro celoroční využití.  Cena zimní zahrady je součet cen zastřešení + obvodové stěny. O přesné zaměření se zdarma postará náš zkušený technik. Tím, že se jedná o zakázkovou výrobu, je každá hliníková zimní zahrada ideálně přizpůsobena domu, u kterého bude stát. Každá je originál!
 
Tento unikátní systém sestávající z několika obvodových rámů s možností spojení křídla na tupo. Nabízí estetické možnosti rovných a zaoblených křídel. Ve své verzi rovných křídel spojených na tupo obsahuje posuvné řešení, které umožnění úplného otevření okna způsobem zasunutí křídel přímo do stěny ve stavebním pouzdře, čímž se dosáhne plocha otevření na 100%. Naše řešení nabízí provedení jedno i dvoj kolejového rámu umožňujíc tak balkony 1, 2 a 4 ukrytých křídel.Také umožňuje začlenit paralelně skryté křídlo ze systému protisluneční ochrany. 
 
Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

Napsat dotaz na prodejce
 • Zimní zahrada temperovaná ZARINA, zakázková výroba
 • Zimní zahrada temperovaná ZARINA, zakázková výroba
 • Zimní zahrada temperovaná ZARINA, zakázková výroba
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

ZOE, zimní zahrada teplá pro celoroční využitíNejprodávanějšíDárek ZDARMAZOE, zimní zahrada teplá pro celoroční využití
759 780 Kč 416 226 Kč
ZANIA, zimní zahrada sezónníNejprodávanějšíShowroomDárek ZDARMAZANIA, zimní zahrada sezónní
330 339 Kč 208 113 Kč
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Hobbytec.cz - Vybavení pro Váš dům a zahradu

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Hliníkové pergoly sleva 37%

9.7.2019

Populární hliníková pergola v dostání již s 37%. Vytvořte pro vaší rodinu a přátele nezapomenutelné chvíle za jakéhokoliv počasí. Tato stavba je stále populárnějším řešením, jak propojit své aktivity s okolní přírodou.

Hliníkové pergoly se sklem sleva 50%

9.7.2019

Oživte si svoji zahradu neobvyklým a designovým řešením. Hliníková pergola se sklem zaujme každého na první pohled, navíc má neocenitelné funkční vlastnosti. Využijte akčních slev a pořiďte si ji se slevou až 50 %.

Zobrazit všechny aktuality
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.