Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
výstavní dům CORINNE 41m² - SLEVA 205.574,-
 • výstavní dům CORINNE 41m² - SLEVA 205.574,-
 • výstavní dům CORINNE 41m² - SLEVA 205.574,-
 • výstavní dům CORINNE 41m² - SLEVA 205.574,-

výstavní dům CORINNE 41m² - SLEVA 205.574,-

Výrobce:Hobbytec Mobile
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:prodloužená 10 let

Výstavní mobilní dům CORINNE 41 m² - SLEVA 205.574 Kč bez DPH

Nové stylové provedení oblíbeného mobilního domu CORINNE + rozšíření.  Dům se nachází v ukázkovém centru v Holubicích u Brna. Dům je v provedení na klíč.

Nová řada luxusních mobilních domů vyráběných v nejvyšší standartě s moderním designem a dřevěným exteriérem, který podle požadavku klienta sladíme na míru. Úplně nový koncept ekologického moderního bydlení navržený, vyprojektovaný a vyrobený přímo naší společností Hobbytec.
Více o problematice stavebního povolení se dozvíte zde .

Půdorys domu:Hlavní přednosti:
 • Jednoznačně největší výhodou mobilních staveb je rychlá možnost jejich přemístění, instalace.
 • Díky tomu, že stavby je možné v budoucnu přemístit je možné se v určitých případech vyhnout nutnosti vyřizování stavebního povolení.
 • Jednotlivé panely sestávají ze dvou desek OSB, včetně vrstvy z expandovaného polystyrenu, který slouží jako nosič desek a zejména jako izolace. 
 • Je to materiál, který výrazně izoluje teplo, zvuk a odolává ohni a vlhkosti.
 • Konstrukce je sestavena ze systému SIP panelů, který je recyklovatelný.
 • Jednotlivé moduly je možné spojovat do celků.
 
 
 
Další přednosti:
Vyrábíme výhradně mobilní domy pro celoroční využití. Vnitřní dispozici místností, včetně počtu a umístění oken a dveří můžeme upravit na přání zákazníka. Dům je možné dodat v provedení s plochou (pultovou) nebo sedlovou střechou. V tomto případě je dodávka střechy z důvodu velikosti resp. průjezdnostnosti po silnici až po osazení domů na místo určení. 
Domy jsou členěné tak, aby se v ní pohodlně mohli bydlet jak mladé rodiny, tak i senioři. Stavba mobilního domu je možná kdykoli během roku, při výstavbě se používají  výhradně suché procesy. Navíc lze dům snadno převézt na místo, kde ho zrovna potřebujete na přívěsném voze.
Konstrukce mobilních domů Hobbytec Mobile je sestavena ze systému SIP panelů, který je recyklovatelný. Jednotlivé panely sestávají ze dvou desek OSB, včetně vrstvy z expandovaného polystyrenu, který slouží jako nosič desek a zejména jako izolace. Je to materiál, který výrazně izoluje teplo, zvuk a odolává ohni a vlhkosti. Mobilní domy jsou určeny svou konstrukcí k celoroční použití. Přesto je možné využití i sezónní. Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

Napsat dotaz na prodejce
 • výstavní dům CORINNE 41m² - SLEVA 205.574,-
 • výstavní dům CORINNE 41m² - SLEVA 205.574,-
 • výstavní dům CORINNE 41m² - SLEVA 205.574,-
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

MARCELLE 49m2MARCELLE 49m2
795 887 Kč 506 587 Kč
FLORENCE 37m2FLORENCE 37m2
691 122 Kč 439 903 Kč
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

O společnosti Hobbytec

Stanovili jsme si skromný cíl. Poskytnout klientům plnou škálu všech dostupných produktů pro dům a zahradu. Za více než 5 let působení se nám podařilo vytvořit ucelenou nabídku, která zahrnuje zahradní stavby a vybavení napříč celým segmentem. I přes expanzi na zahraniční trhy si stále udržujeme status ryze české a rodinné společnosti.

Dnes vytváříme obrat více než 500 milionů ročně a kromě tuzemského trhu působíme také na území celého Slovenska. Náš úspěch jsme postavili na vlastní výrobě hliníkových zimních zahrad a hliníkových pergol.

Kontakt se zákazníkem je pro nás důležitý. Proto jsme se rozhodli vybudovat největší ukázková centra svého druhu v České republice, a to konkrétně v Říčanech u Prahy a Brně. Společně s našimi odborníky zde vždy naleznete to nejvhodnější řešení. Zároveň získáváte možnost si všechny produkty prohlédnout na vlastní oči a vyzkoušet si jejich funkčnost.
Navštivte také náš e-shop, kde naleznete vše potřebné pro váš dům a zahradu.

450 realizací ročně specializujeme se na zakázkovou výrobu
3000 m2 montážních prostor máme vše pod jednou střechou
50+ zaměstnanců týmový duch je pro nás základ

Aktuality

Lednové akce v Hobbytecu

17.1.2020

Zimní zahrady, přístřešky pro auto a pergoly v mnoha provedeních. V novém roce 2020 jsme si pro vás připravili speciální akce na tyto zahradní stavby. Pořiďte si nové posezení nebo chraňte svůj vůz před nástrahami počasí. Dnes se slevou až 50 %.

Novinky pro rok 2020

14.1.2020

Nový rok bude ve znamení rozšíření výroby a posílení pozice na slovenském trhu. Našim cílem je vytvořit prostředí, ve kterém nebudou přání našich zákazníků svázány žádnými omezeními. Zakázková výroba se stane ústředním tématem u většiny produktů společnosti. Můžete se tak těšit na větší variabilitu naší nabídky.

Zobrazit všechny aktuality