Doprava
zdarma
na všechny
produkty
nad 2000 Kč

Zůstává už jen
informacecopy
Potřebujete poradit?

Zahradní slunečníky

Když svítí slunce nad hlavou, je ji třeba chránit. A tím dokonalým pomocníkem je slunečník! Jeho kvalitu doceníte především v horkých letních dnech, kdy budete hledat příjemný stín. Ať už potřebujete malý, nebo velký slunečník, tak u nás si vyberete. Nabízíme mnoho moderních designových tvarů, materiálů, průměrů a také barev!
Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 5Následující
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Doplňte Vaše venkovní posezení, anebo terasu či balkón o stylový slunečník, jejichž obliba v posledních letech opět stoupá díky kvalitnímu provedení. Při výběru zvažte, zda potřebujete, aby se dal otáčet či naklápět. Pokud budete slunečník přesouvat, zohledněte i celkovou hmotnost slunečníku. Na závěr stačí už jen zvolit barvu a případné ozdobné prvky.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii