VIP reference

Zahradní slunečníky

Když svítí slunce nad hlavou, je ji třeba chránit. A tím dokonalým pomocníkem je slunečník! Jeho kvalitu doceníte především v horkých letních dnech, kdy budete hledat příjemný stín. Ať už potřebujete malý, nebo velký slunečník, u nás si vyberete. Nabízíme mnoho moderních designových tvarů, materiálů, průměrů a také barev!
Stránka 1 z 1

Slunečníky na terasu i zahradu

Doplňte svoje venkovní posezení, anebo terasu či balkón o stylový slunečník, jejichž obliba v posledních letech opět stoupá díky kvalitnímu provedení. Při výběru zvažte, zda potřebujete, aby se dal otáčet či naklápět. Pokud jej budete přesouvat, zohledněte i jeho celkovou hmotnost. S příliš velkým slunečníkem se bude hůře manipulovat. Na závěr stačí už jen zvolit barvu a případné ozdobné prvky. Slunečník na terasu se stane vaším každodenním společníkem v horkých dnech, proto si na výběru dejte záležet. 
 

Výhody zahradního slunečníku s boční nohou

Zahradní slunečníky s boční nohou jsou velmi praktickým zahradním doplňkem. Díky tomu, že stojan není umístěn uprostřed stínicí plochy, veškerý zastíněný prostor lze maximálně využít. Slunečník s boční nohou tak postavíte za zahradní lavici nebo nad houpací síť a stojan nikde nezavazí. Skvělým nápadem je také postavit jej vedle dětského pískoviště a vašim potomkům nebude hrozit spálení.
 

Slunečníky v akci

Nepřehlédněte zvýhodněnou nabídku slunečníků v akci, vybírejte z výprodeje nebo zlevněného zboží.