Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Rodinný dům DANIELLE 75 m2
 • Rodinný dům DANIELLE 75 m2
 • Rodinný dům DANIELLE 75 m2
 • Rodinný dům DANIELLE 75 m2

Rodinný dům DANIELLE 75 m2

Výrobce:Hobbytec Mobile
Dostupnost:30 dní
Záruka:prodloužená 10 let

 K tomuto produktu získáte dárek zdarma

Přízemní rodinný dům Hobbytec Home DANIELLE může postaven v různých rozměrech. V tomto případě jde o dům určený pro 2-4 členou rodinu. Dům je možné zvětšit, upravit umístění oken, dveří i vnitřních příček. Díky tomu vznikne pokaždé jedinečný originální dům přizpůsobený požadavkům a přání zákazníka. Dům Hobbytec Home DANIELLE je možné postavit po úpravách i jako mobilní dům a v některých případech se vyhnout nutnosti vyřízení stavebního povolení. 

Dodáváme jak hrubou stavbu v provedení mini až po kompletní dodávku v provedení na klíč.  Ceny a rozsah dodávky jsou uvedeny níže. Domy jsou členěné tak, aby se v ní pohodlně mohli bydlet jak mladé rodiny, tak i senioři. Stavba domu je možná kdykoli během roku, při výstavbě se používají  výhradně suché procesy. 
 
 
Konstrukce domů Hobbytec Home a Hobbytec Mobile je sestavena ze systému SIP panelů, který je recyklovatelný. Jednotlivé panely sestávají ze dvou desek OSB, včetně vrstvy z expandovaného polystyrenu, který slouží jako nosič desek a zejména jako izolace. Je to materiál, který výrazně izoluje teplo, zvuk a odolává ohni a vlhkosti. Mobilní domy jsou určeny svou konstrukcí k celoroční použití. Přesto je možné využití i sezónní. 
 

Konstrukce je sestavena ze systému SIP panelů, který je recyklovatelný. Jednotlivé panely sestávají ze dvou desek OSB, včetně vrstvy z expandovaného polystyrenu, který slouží jako nosič desek a zejména jako izolace. Je to materiál, který výrazně izoluje teplo, zvuk a odolává ohni a vlhkosti.
 
Na požádání jsme schopni zajistit realizaci jednotlivých projektů, které zákazník dodá sám. Poskytujeme kompletní servis od projektu až po realizaci výstavby rodinných domů na klíč.  Prostor pro stavbu vašeho domu rádi připravíme, zajistíme zemní práce včetně přípojek. Případně provedeme i dokončovací stavební činnosti i potřebné úpravy terénu, případně i pokládku zámkové dlažby. 

Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

Napsat dotaz na prodejce
 • Rodinný dům DANIELLE 75 m2
 • Rodinný dům DANIELLE 75 m2
 • Rodinný dům DANIELLE 75 m2
 • Rodinný dům DANIELLE 75 m2
 • Rodinný dům DANIELLE 75 m2
 • Rodinný dům DANIELLE 75 m2
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

NICOLE 88/102 m²NejprodávanějšíNICOLE 88/102 m²
1 429 349 Kč 909 788 Kč
TALON 101 m²TALON 101 m²
1 640 503 Kč 1 044 189 Kč
UNO 112 m²UNO 112 m²
1 819 171 Kč 1 157 912 Kč
AXOR 94 m²AXOR 94 m²
1 526 804 Kč 971 819 Kč
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Hobbytec.cz - Vybavení pro Váš dům a zahradu

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Hobbytec na veletrhu Země živitelka 2019

19.8.2019

Od 22. do 27. srpna proběhne na Výstavišti v Českých Budějovicích největší agrosalon svého typu u nás a my budeme jeho součástí. Na 46. ročníku Země živitelky vám mimo jiné představíme elegantní zimní zahradu Zania, výhody mobilního domu Corinne nebo moderní přístřešek na auto PJR. Přijďte se podrobně seznámit s naší nabídkou.

Přehled aktuálně nabízených pozic

15.8.2019

Staňte se součástí naší rodinné atmosféry a připojte se k příjemnému kolektivu ryze české společnosti. Čeká na vás zajímavé platové ohodnocení, a k tomu flexibilní a zajímavá práce v příjemné dojezdové vzdálenosti od hlavního města. Pojďte se podívat na aktuální přehled volných pozic.

Zobrazit všechny aktuality
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.