NovinkyVyužijte podzimních slev dřevěných domůDoprava

Montovaný dům Hymer je skladem a je možné ho dodat bez čekání. Dřevěný domek Hymer si můžete smontovat sami svépomocí nebo vám tím rádi pomůžeme. V případě dodávky bez montáže vám váš zahradní domek dodáme paletizovaný prostřednictvím kurýrní služby. V takovém případě je nutné zajistit dostatečný prostor pro vjezd nákladního auta a následné složení palet. V případě nákupu včetně montáže je doprava účtována individuálně.
 

Potřebuji stavební povolení?

Informace o problematice stavebního povolení popisujeme v článku ZDE, ve kterém vás seznámíme s případy, kdy potřebujete stavební povolení.
 

Stavební připravenost

Za účelem dosažení maximálního ukotvení a bezpečnosti je třeba, aby si zákazník připravil vhodný podklad pro stavbu. Nejlépe betonovou desku nebo betonové patky (kostky). Je nutné aby domek stál na rovném, pevném a stabilním podkladu. Více informací o doporučených stavebních přípravách ZDE.

Dům je možné zateplit pro celoroční trvalé využití foukanou minerální izolací.  Domek je dodáván v rozloženém stavu jako stavebnice. Cena dopravy na vyžádání dle typu domku a místa doručení. Kompletní katalog domů ke stažení ZDE.
Návod na montáž mobilního domu HYMER ke stažení ZDE.

 
Jako jedni z mála Vám umožníme prohlídku 7 různých typů rodinných domů a nových mobilních domů na jednom místě. V našem ukázkovém centru v Tehovci u Říčan máte jedinečnou možnost porovnání a to hned několika různých stavebních technologií. Všech 7 domů je vidění po předchozí dohodě v Tehovci u Říčan.
Pro více informací nás kontaktujte nebo si sjednejte schůzku s našimi regionálními obchodními zástupci v obchodních centrech
  1. Mobilní dům pro celoroční bydlení série Superior ve velikosti 40m2. Více informací o mobilním domu ZDE
  2. Montovaný přízemný dům série Hobbytec ve velikosti 60 m2 ze SIP panelů. Více o domu ZDE
  3. Mobilní dům 40m2  z vysokopevnostního betonu německého výrobce Rekers. Více informace ZDE
  4. Mobilní kancelář 36m2 z panelových prefabrikátu. Prohlídka ZDE. Více informace ZDE
  5. Rodinný patrový dům upravené série Lyra o ploše 250m2 postavený standardním způsobem z cementovápenných cihel 40cm KB Beta Sendvix se zateplením 20cm. Více informací ZDE
  6. Přízemní rodinný dům série Axor z cihel ve velikosti 94m2. Více informací ZDE
  7. Luxusní montovaný rodinný dům 350m2 upravené série Largo z montovaných panelů. Prohlídka ZDE

Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz