Doprava
zdarma
na všechny
produkty
nad 2000 Kč

Zůstává už jen
informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?

Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 14997 Kč  na další nákup

Výstavní mobilní celoroční dům

Výrobce:Rekers
Dostupnost:průměrně 3-10 dnů
Záruka:2 roky
Zobrazit banner Chci zpracovat nabídku:ANO

Nastavit hlídaní

Chci být informován:
! Až bude zboží skladem
! Při snížení ceny pod Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!

Chci zpracovat nabídku

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Váš formulář byl v pořádku odeslán.
Vymyslete si a naplánujte si vlastní mobilní dům přesně podle vašich představ. Ctíme vaše požadavky, ať co se týče rozměrů stavby, umístění oken, dveří, barvy nátěrů či pokládky podlah. Kromě betonových prefabrikátů od německé firmy Rekers GmbH, děláme mobilní domy a montované stavby také z panelů SIP, cementovápených cihel a dalších materiálů, viz níže.
 
Mobilní dům lze použít pro obývání i jako kancelář, skladovací prostor, prodejnu, zkrátka cokoli potřebujete. Nespornou výhodou všech mobilních domů je snadné stěhování. S našimi vozy se rychle přestěhujte i s celým domem a to kamkoli po celé ČR.
 
Výstavní mobilní celoroční dům, který vidíte zde, je postavený z vysokopevnostních betonových prefabrikátů. Stavba je utvořená ze dvou modulů o rozměrech 3x6 m, celková užitná plocha je 36 m2.
 
Každý betonový modul je izolovaný samozhášivým polystyrenem o tloušťce 10 cm. Z hlediska nákladů na vytápění jsou všechny naše montované domy nízkoenergetické i díky oknům a dveřím s trojsklem. Mobilní modulové domy lze podle potřeb kdykoli rozšířit o další betonové moduly. Stavbu lze rozšiřovat v podstatě neomezeně, jediným limitem je maximální velkost jednoho modulu a ta je limitována možnostmi přepravy po silnici. Celou stavbu lze kdykoli snadno převést tam, kam potřebujete i díky pevné ocelové konstrukci, na které jsou jednotlivé betonové prefabrikáty instalovány.
 
Stavba mobilního celoročního domu z betonových prefabrikátů se obejde bez mokrých procesů. Pro osázení vám postačí základové pasy v přední a zadní části.
Na přání je možné udělat přípravu pro dveře, okna, elektrické a vodní rozvody a další. Možné je také kompletní vybavení koupelny včetně toalety, sprchového koutu a další.
Rozšíření je možné i kdykoli později. Termín dodání zakázkových modulů je 8 – 12 týdnů od objednání.
 
Pro dodání je nutné, aby bylo místo přístupné pro těžkou techniku v podobě transportního vozidla a stavebního jeřábu. Uvedená cena je bez přepravy. Cena za dopravu se určuje podle ujetých kilometrů.
 
Výstavní montované domy si můžete přijít naživo prohlédnout v našem showroomu v Tehovci u Prahy. Více ZDE. Do výstavního mobilního celoročního domu s užitnou plochou 36 m2 dáváme možnost nahlédnout po předchozí domluvě, nachází se totiž nedaleko výstavních prostor Hobbytec. 

Krásný celoročně obyvatelný dům s rozlohou 36 m2 (6x6m) s možností rozšíření o další moduly dle přání, který je možné přemístit v rámci celé ČR. Jde o kvalitní betonový prefabrikát tradičního německého výrobce Rekers GmbH.

Jako jedni z mála Vám umožníme prohlídku až 7 různých typů rodinných domů včetně mobilních domů na jednom místě. 
V ukázkovém centru v Tehovci nedaleko Říčan u Prahy máte jedinečnou možnost porovnání a to hned několika různých stavebních technologií. Vybírat můžeme mezi montovaným systémem stavebních izolačních panelů, domy z betonových prefabrikátů, zděných domů ze sendvixu nebo dalších stavebních technologií. Sami si tak uděláte vlastní představu o tom, který ze stavebních systému je pro Vás ten nejvhodnější.
Všech 7 domů je vidění po předchozí dohodě v Tehovci, který je jen 2km Říčan u Prahy. 
Sjednejte si schůzku přímo v ukázkovém centru, kde se společně pokusíme najít to nevhodnější řešení.
Všechny domy stavíme na klíč podle individuálních požadavků. Vybírat můžete z těchto stavebních technologií. Naší specializací je výstavba menších přízemních rodinných domů a tkaé mobilních celoročních domů.
  1. Mobilní dům pro celoroční bydlení série Superior ve velikosti 40m2 ze SIP panelů Více informací o mobilním domu ZDE
  2. Montovaný přízemný dům série Hobbytec ve velikosti 60 m2 ze SIP panelů. Více o domu ZDE
  3. Mobilní dům 40m2  z vysokopevnostního betonu německého výrobce Rekers. Více informace ZDE
  4. Mobilní kancelář 36m2 z panelových prefabrikátu. Více informace ZDE
  5. Rodinný patrový dům série Lyra o ploše 250m2 postavený z cementovápenných cihel. Více informací ZDE
  6. Přízemní rodinný dům série Axor z cihel Sendvix ve velikosti 94m2. Více informací ZDE
  7. Luxusní montovaný rodinný dům 350m2 série Largo z montovaných panelů. Prohlídka ZDE

Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz


Naše společnost je exklusivním zástupcem německého výrobce Rekers GmbH a na přání můžeme dodat další moduly. Na přání je možné udělat přípravu pro okna, dveře a dalšího. Výroba je zakázková, není k dispozici žádný sériový katalog. Termín dodání případných dalších zakázkových modulů 8-12 týdnů od objednání. 

 
Dům je z vysokopevnostního betonu včetně podlahy a stropu. Dům je velmi světlý, má mnoho izolačních oken a dveří, je dodatečně zateplen 10cm polystyrenem, hotové rozvody elektro a světla, dále valbová střecha a izolační trojskla. Stavba nevyžaduje pro osazení betonovou desku, pouze základové pasy v přední a zadní části. Stavbu je možné v budoucnu rozšířit a stávající dispozici upravit podle potřeby. Vnitřní uspořádání je možné doplnit o WC, koupelnu a další.  Pro shlédnutí ukázky virtuálních prohlídek použití betonových modulů Rekers GmbH, klikněte ZDE . 

Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

Dům se nachází v obci Tehovec u Říčan, dodání je možné po celé ČR. Pro dodání je nutné, aby bylo místo přístupné pro těžkou techniku v podobě transportního vozidla a stavebního jeřábu. Uvedená cena je bez přepravy, cena dopravy podle vzdálenosti. Doporučujeme vidět budete příjemně překvapeni.


Fotografie domu z betonových modulů Rekers. Dům se skládá ze dvou modulů 3x6m.
Informace ohledně osazení:

  • Předem připravený základ pro osazení mobilních modulů se připravuje vždy pouze v přední a zadní straně modulů. Ukázka betonového dvojmodulu mobilní kanceláře o rozloze 36m2.

 
  • Osazení betonových prefabrikovaných modulů probíhá prostřednictvím stavebního jeřábu na předem připravený základ.
 

 
  • Po osazení betonových modulů Rekers probíhá osazení oken a dveří do předem připravených otvorů. Jednotlivé moduly lze dodatečně zateplit. Po zateplení samozřejmě následuje i natažení finální vrstvy venkovní omítky, barva na přání zákazníka.
 

Mobilní stavby, mobilní domy

Betonové prefabrikáty Rekers lze využít i pro jiné účely jako jsou například mobilní domyMobilní domy jsou populární zejména pro své výhody. Použití prefabrikovaných betonových modulů pro mobilní domy je vhodným ekonomickým řešením oproti běžné výstavbě. Mobilní domy se skládají z jednotlivých modulů ve nejběžnější velikosti 3*6m libovolným způsobem. V betonových prefabrikátech lze na přání realizovat otvory a další pro vedení rozvodů. Betonové prefabrikáty jsou na rozdíl od většinou používaných skořepinových lehkých staveb stabilní a rozhodně odolnější a trvanlivější. Betonové moduly u mobilních domů lze na přání doplnit o jakékoliv příslušenství. 

Na základě vašich požadavků vyrobíme mobilní dům podle vašich představ a možností. Jednotlivé moduly lze libovolně kombinovat. Díky této variabilitě je možné vyrobit mobildní dům bez omezení velikosti. Maximální velikosti jednoho modulu je limitována možností přepravy po silnici. 

Pro více informací nás kontaktujte na tel: 840 810 810.

Mobilní dům je k vidění po předchozí dohodě nedaleko našeho showroomu v Tehovci u Prahy. Více ZDE . Nenechte si ujít jediněčnou příležitost akční slevy.  Další možnosti využití modulárního systému jsou například: kancelář, skle, sklad nebo archiv, prodejní místo.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Robert Hanuš |
Celkové hodnocení:
29. 7. 2016

Super, zakoupili jsme jej pro hosty a jsme opravdu spokojeni a nadšeni z toho jak rychle to proběhlo.Děkujeme obchodnímu zástupci za vstřícné a přívětivé chování.Na domek jsme se zajely podívat do ukázkového centra nedaleko Říčan a hned v prvním okamžiku nám padl do oka.

Drobná|
Celkové hodnocení:
13. 10. 2016

Z mobilního domu jsem nadšená jsem sama a řešila jsem levné a vlastní bydlení za dostupnou cenu pro mě bylo toto ideální řešení.Moc děkuji za ochotné jednání zaměstnance ukázkového centra u Říčan.

Pavel Pospíšil|
Celkové hodnocení:
9. 1. 2017

Také jsme zakoupili pro hosty a musím říct, že jsme s manželkou nadšení, skvělé jednání, rychlé dodání , prostě supr děkuji

|
Celkové hodnocení:
6. 2. 2017

Zamýšlel jsem zakoupení celkově 8 kusů těchto domků za účelem vybudování ubytovacího komplexu v turisticky žádané lokalitě. Pro doplnění informací jsem volal na infolinku zdejších stránek, kde jsem se chtěl o tomto produktu (Montovaný dům celoroční) dozvědět pár doplňujících informací. Byť jsem specifikoval dotaz na produkt MONTOVANÝ DŮM CELOROČNÍ (žádný jiný produkt tohoto názvu jsem na stránkách Hobbytec.cz nenašel),byl jse operátorkou infolinky vyzván k tomu, abych jí pověděl, o jaký domek to mám vlastně zájem. ???? Po té, co jsem zopakoval dotaz se paní na infolince podívala na své internetové stránky, kde domek dohledala a sdělila mi, že vše je na těchto stránkách podrobně popsáno a že případné dotazy mám poslat mailem.Inu ...... kdo se moc ptá, moc se dozví

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Hliníkové přístřešky se slevou až 35%

21.8.2017

Využijte totálního výprodeje hliníkových přístřešků a pergol s možností získat až 35% slevu.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX