Menu
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
CELOROČNÍ MOBILNÍ DŮM 36 m², výstavní kus
 • CELOROČNÍ MOBILNÍ DŮM 36 m², výstavní kus
 • CELOROČNÍ MOBILNÍ DŮM 36 m², výstavní kus
 • CELOROČNÍ MOBILNÍ DŮM 36 m², výstavní kus

CELOROČNÍ MOBILNÍ DŮM 36 m², výstavní kus

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:Rekers
Dostupnost:průměrně 3-10 dnů
Záruka:prodloužená 10 let
Vynechat z věrnostního programu:ANO
Zobrazit banner Chci zpracovat nabídku:ANO

Vymyslete si a naplánujte si vlastní mobilní dům přesně podle vašich představ. Ctíme vaše požadavky, ať co se týče rozměrů stavby, umístění oken, dveří, barvy nátěrů či pokládky podlah. Kromě betonových prefabrikátů od německé firmy Rekers GmbH, děláme mobilní domy a montované stavby také z panelů SIP, cementovápených cihel a dalších materiálů, viz níže.
 
Mobilní dům lze použít pro obývání i jako kancelář, skladovací prostor, prodejnu, zkrátka cokoli potřebujete. Nespornou výhodou všech mobilních domů je snadné stěhování. S našimi vozy se rychle přestěhujte i s celým domem a to kamkoli po celé ČR.
 
Výstavní mobilní celoroční dům, který vidíte zde, je postavený z vysokopevnostních betonových prefabrikátů. Stavba je utvořená ze dvou modulů o rozměrech 3x6 m, celková užitná plocha je 36 m2.
 
Každý betonový modul je izolovaný samozhášivým polystyrenem o tloušťce 10 cm. Z hlediska nákladů na vytápění jsou všechny naše montované domy nízkoenergetické i díky oknům a dveřím s trojsklem. Mobilní modulové domy lze podle potřeb kdykoli rozšířit o další betonové moduly. Stavbu lze rozšiřovat v podstatě neomezeně, jediným limitem je maximální velkost jednoho modulu a ta je limitována možnostmi přepravy po silnici. Celou stavbu lze kdykoli snadno převést tam, kam potřebujete i díky pevné ocelové konstrukci, na které jsou jednotlivé betonové prefabrikáty instalovány.
 
Stavba mobilního celoročního domu z betonových prefabrikátů se obejde bez mokrých procesů. Pro osázení vám postačí základové pasy v přední a zadní části.

Na přání je možné udělat přípravu pro dveře, okna, elektrické a vodní rozvody a další. Možné je také kompletní vybavení koupelny včetně toalety, sprchového koutu a další.
Rozšíření je možné i kdykoli později. Termín dodání zakázkových modulů je 8 – 12 týdnů od objednání.
 
Pro dodání je nutné, aby bylo místo přístupné pro těžkou techniku v podobě transportního vozidla a stavebního jeřábu. Uvedená cena je bez přepravy. Cena za dopravu se určuje podle ujetých kilometrů.
 
 
Výstavní montované domy si můžete přijít naživo prohlédnout v našem showroomu v Tehovci u Prahy. Více ZDE. Do výstavního mobilního celoročního domu s užitnou plochou 36 m2 dáváme možnost nahlédnout po předchozí domluvě, nachází se totiž nedaleko výstavních prostor Hobbytec. 

Krásný celoročně obyvatelný dům s rozlohou 36 m2 (6x6m) s možností rozšíření o další moduly dle přání, který je možné přemístit v rámci celé ČR. Jde o kvalitní betonový prefabrikát tradičního německého výrobce Rekers GmbH.
 

Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

 
Dům je z vysokopevnostního betonu včetně podlahy a stropu. Dům je velmi světlý, má mnoho izolačních oken a dveří, je dodatečně zateplen 10cm polystyrenem, hotové rozvody elektro a světla, dále valbová střecha a izolační trojskla. Stavba nevyžaduje pro osazení betonovou desku, pouze základové pasy v přední a zadní části. Stavbu je možné v budoucnu rozšířit a stávající dispozici upravit podle potřeby. Vnitřní uspořádání je možné doplnit o WC, koupelnu a další.  Pro shlédnutí ukázky virtuálních prohlídek použití betonových modulů Rekers GmbH, klikněte ZDE . 
 

 

Fotografie domu z betonových modulů Rekers. Dům se skládá ze dvou modulů 3x6m.

 

 

 

Informace ohledně osazení:

 • Předem připravený základ pro osazení mobilních modulů se připravuje vždy pouze v přední a zadní straně modulů. Ukázka betonového dvojmodulu mobilní kanceláře o rozloze 36m2.

 
 • Osazení betonových prefabrikovaných modulů probíhá prostřednictvím stavebního jeřábu na předem připravený základ.
 

 
 • Po osazení betonových modulů Rekers probíhá osazení oken a dveří do předem připravených otvorů. Jednotlivé moduly lze dodatečně zateplit. Po zateplení samozřejmě následuje i natažení finální vrstvy venkovní omítky, barva na přání zákazníka.
 

Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

Napsat dotaz na prodejce
 • CELOROČNÍ MOBILNÍ DŮM 36 m², výstavní kus
 • CELOROČNÍ MOBILNÍ DŮM 36 m², výstavní kus
 • CELOROČNÍ MOBILNÍ DŮM 36 m², výstavní kus
 • CELOROČNÍ MOBILNÍ DŮM 36 m², výstavní kus
 • CELOROČNÍ MOBILNÍ DŮM 36 m², výstavní kus
 • CELOROČNÍ MOBILNÍ DŮM 36 m², výstavní kus
 • CELOROČNÍ MOBILNÍ DŮM 36 m², výstavní kus
 • CELOROČNÍ MOBILNÍ DŮM 36 m², výstavní kus
 • CELOROČNÍ MOBILNÍ DŮM 36 m², výstavní kus
Celkové hodnocení
80 %
4 zákazníci hodnotili
 • 3 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 1 ×
29. 7. 2016

Super, zakoupili jsme jej pro hosty a jsme opravdu spokojeni a nadšeni z toho jak rychle to proběhlo.Děkujeme obchodnímu zástupci za vstřícné a přívětivé chování.Na domek jsme se zajely podívat do ukázkového centra nedaleko Říčan a hned v prvním okamžiku nám padl do oka.

13. 10. 2016

Z mobilního domu jsem nadšená jsem sama a řešila jsem levné a vlastní bydlení za dostupnou cenu pro mě bylo toto ideální řešení.Moc děkuji za ochotné jednání zaměstnance ukázkového centra u Říčan.

9. 1. 2017

Také jsme zakoupili pro hosty a musím říct, že jsme s manželkou nadšení, skvělé jednání, rychlé dodání , prostě supr děkuji

6. 2. 2017

Zamýšlel jsem zakoupení celkově 8 kusů těchto domků za účelem vybudování ubytovacího komplexu v turisticky žádané lokalitě. Pro doplnění informací jsem volal na infolinku zdejších stránek, kde jsem se chtěl o tomto produktu (Montovaný dům celoroční) dozvědět pár doplňujících informací. Byť jsem specifikoval dotaz na produkt MONTOVANÝ DŮM CELOROČNÍ (žádný jiný produkt tohoto názvu jsem na stránkách Hobbytec.cz nenašel),byl jse operátorkou infolinky vyzván k tomu, abych jí pověděl, o jaký domek to mám vlastně zájem. ???? Po té, co jsem zopakoval dotaz se paní na infolince podívala na své internetové stránky, kde domek dohledala a sdělila mi, že vše je na těchto stránkách podrobně popsáno a že případné dotazy mám poslat mailem.Inu ...... kdo se moc ptá, moc se dozví

Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

MOBILE 30 m²MOBILE 30 m²
530 500 Kč 424 523 Kč
MOBILE 20 m²MOBILE 20 m²
394 683 Kč 283 015 Kč
LOUNGE 79 m²NejprodávanějšíLOUNGE 79 m²
972 095 Kč
LOUNGE 66 m²NejprodávanějšíLOUNGE 66 m²
812 130 Kč
LOUNGE 59 m²NejprodávanějšíLOUNGE 59 m²
725 995 Kč
LOUNGE 42 m²LOUNGE 42 m²
516 810 Kč 413 448 Kč
MOBILNÍ DŮM II 36 m², výstavníVýprodejMOBILNÍ DŮM II 36 m², výstavní
770 400 Kč 426 930 Kč
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Hliníkové pergoly

22.6.2018

Využijte akčních slev 37%

Hliníkové zimní zahrady

21.6.2018

Využijte akčních slev 37%

Zobrazit všechny aktuality
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.