NovinkyPořiďte si betonovou garáž na klíč se slevou 30 %

Mobilita. Největší výhoda tohoto typu betonové garáže se skrývá právě v možnosti ji kdykoliv přemístit. Zároveň značí, že vám bude přivezena během několika dnů od objednání a již zcela připravena k užití. Nyní si ji můžete pořídit až s 30% slevou, navíc s dopravou zcela zdarma.

V průměru je cena betonové prefabrikované garáže o 70 % nižší než u zděné varianty. Finanční prostředky se navíc snižují i dodatečnými náklady. Mobilní verze nevyžaduje výdaje spojené se stavebním povolením, architektonickým návrhem a v neposlední řadě neplýtvá vašim drahocenným časem. Její realizace je zcela na klíč.

Garáž značky Rekers vyniká širokou škálou rozměrových modulů kompatibilních s moderními stavebními systémy. Její stále rostoucí popularitu jsme se rozhodli podpořit slevou 30 %. K tomu přidáváme dopravu zcela zdarma. Ve výsledku to znamená, že u nejoblíbenějšího rozměru 3x6 metru ušetříte až 40 000 Kč. Stačí si tak vybrat pro vás ideální variantu a my již vše zařídíme, včetně dodávky a konečného usazení.
 

Více z kategorie: Betonové garáže