Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Betonová garáž s podlahou
 • Betonová garáž s podlahou
 • Betonová garáž s podlahou
 • Betonová garáž s podlahou

Betonová garáž s podlahou

Výrobce:Rekers
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:prodloužená 10 let

 K tomuto produktu získáte dárek zdarma

Garáž vyrobená z vysoce jakostního betonu b45 je ta pravá ochrana pro vašeho plechového miláčka. Betonová garáž má oproti garážím z jiných materiálů celou řadu výhod, navíc na betonové garáže poskytujeme prodlouženou záruku 10 let.

Masivní konstrukce z železobetonu odolává nejen vlivům počasí i pokusům o vloupání. Betonové stěny jsou tenčí, než u garáží zděných, takže vám při stejných venkovních rozměrech poskytne více místa uvnitř.

Garáž je dodávána s podlahou, pro její instalaci nepotřebujete základní desku.
Garáž je možné kdykoliv pomocí jeřábu přemístit na jiné místo a nově vzniklou plochu využít podle potřeb.

Garáže je možné propojovat ve vetší celky, pokud si pořídíte další auto, můžete ji jednoduše rozšířit o další stání. Pokud například spojíme dva moduly o rozměrech 300 x 600cm získáme betonovou dvougaráž o rozměru 600 x 600cm. Alternativním řešením pro parkování dalšího vozu je instalace carportu, získáte tak nejen další stání ale zároveň zahradní pergolu do letních měsíců.

Aby garáž nenarušovala architektonický ráz vašeho domu, můžete si vybrat kromě bílé omítky z dalších 8 barev. Vaši novou betonovou garáž můžeme dovybavit širokým příslušenstvím, od elektroinstalace přes elektricky ovládané garážové vrata.

Betonové garáže dodáváme vybavené o okna a dveře v různých rozměrech a provedeních. Máte tak jistotu, že nová garáž splní všechny vaše potřeby.

Další informace:


Více informací na hotove-betonovegaraze.cz, alternativou můžou být garáže s omítkou
Napsat dotaz na prodejce
 • Betonová garáž s podlahou
 • Betonová garáž s podlahou
 • Betonová garáž s podlahou
 • Betonová garáž s podlahou
 • Betonová garáž s podlahou
 • Betonová garáž s podlahou
Celkové hodnocení
92 %
5 zákazníků hodnotilo
 • 4 ×
 • 0 ×
 • 1 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
29. 7. 2016

Montážníci odvedly skvělou práci se svým výběrem jsem nad míru spokojený.

20. 9. 2016

Kvalitní betonová garáž. Děkuji Vám.

26. 10. 2016

Jedním slovem perfektní. Děkuj

14. 1. 2017

Betonová garáž je opravdu kvalitní, jsem nad míru spokojený děkuji

Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.Alternativní zboží

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

O společnosti Hobbytec

Stanovili jsme si skromný cíl. Poskytnout klientům plnou škálu všech dostupných produktů pro dům a zahradu. Za více než 5 let působení se nám podařilo vytvořit ucelenou nabídku, která zahrnuje zahradní stavby a vybavení napříč celým segmentem. I přes expanzi na zahraniční trhy si stále udržujeme status ryze české a rodinné společnosti.

Dnes vytváříme obrat více než 500 milionů ročně a kromě tuzemského trhu působíme také na území celého Slovenska. Náš úspěch jsme postavili na vlastní výrobě hliníkových zimních zahrad a hliníkových pergol.

Kontakt se zákazníkem je pro nás důležitý. Proto jsme se rozhodli vybudovat největší ukázková centra svého druhu v České republice, a to konkrétně v Říčanech u Prahy a Brně. Společně s našimi odborníky zde vždy naleznete to nejvhodnější řešení. Zároveň získáváte možnost si všechny produkty prohlédnout na vlastní oči a vyzkoušet si jejich funkčnost.
Navštivte také náš e-shop, kde naleznete vše potřebné pro váš dům a zahradu.

450 realizací ročně specializujeme se na zakázkovou výrobu
3000 m2 montážních prostor máme vše pod jednou střechou
50+ zaměstnanců týmový duch je pro nás základ

Aktuality

Lednové akce v Hobbytecu

17.1.2020

Zimní zahrady, přístřešky pro auto a pergoly v mnoha provedeních. V novém roce 2020 jsme si pro vás připravili speciální akce na tyto zahradní stavby. Pořiďte si nové posezení nebo chraňte svůj vůz před nástrahami počasí. Dnes se slevou až 50 %.

Novinky pro rok 2020

14.1.2020

Nový rok bude ve znamení rozšíření výroby a posílení pozice na slovenském trhu. Našim cílem je vytvořit prostředí, ve kterém nebudou přání našich zákazníků svázány žádnými omezeními. Zakázková výroba se stane ústředním tématem u většiny produktů společnosti. Můžete se tak těšit na větší variabilitu naší nabídky.

Zobrazit všechny aktuality
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.