Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Betonová garáž s podlahou
 • Betonová garáž s podlahou
 • Betonová garáž s podlahou
 • Betonová garáž s podlahou

Betonová garáž s podlahou

Výrobce:Rekers
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:prodloužená 10 let

 K tomuto produktu získáte dárek zdarma

Garáž vyrobená z vysoce jakostního betonu b45 je ta pravá ochrana pro vašeho plechového miláčka. Betonová garáž má oproti garážím z jiných materiálů celou řadu výhod, navíc na betonové garáže poskytujeme prodlouženou záruku 10 let.

Masivní konstrukce z železobetonu odolává nejen vlivům počasí i pokusům o vloupání. Betonové stěny jsou tenčí, než u garáží zděných, takže vám při stejných venkovních rozměrech poskytne více místa uvnitř.

Garáž je dodávána s podlahou, pro její instalaci nepotřebujete základní desku.
Garáž je možné kdykoliv pomocí jeřábu přemístit na jiné místo a nově vzniklou plochu využít podle potřeb.

Garáže je možné propojovat ve vetší celky, pokud si pořídíte další auto, můžete ji jednoduše rozšířit o další stání. Pokud například spojíme dva moduly o rozměrech 300 x 600cm získáme betonovou dvougaráž o rozměru 600 x 600cm. Alternativním řešením pro parkování dalšího vozu je instalace carportu, získáte tak nejen další stání ale zároveň zahradní pergolu do letních měsíců.

Aby garáž nenarušovala architektonický ráz vašeho domu, můžete si vybrat kromě bílé omítky z dalších 8 barev. Vaši novou betonovou garáž můžeme dovybavit širokým příslušenstvím, od elektroinstalace přes elektricky ovládané garážové vrata.

Betonové garáže dodáváme vybavené o okna a dveře v různých rozměrech a provedeních. Máte tak jistotu, že nová garáž splní všechny vaše potřeby.

Další informace:


Více informací na hotove-betonovegaraze.cz, alternativou můžou být garáže s omítkou
Napsat dotaz na prodejce
 • Betonová garáž s podlahou
 • Betonová garáž s podlahou
 • Betonová garáž s podlahou
 • Betonová garáž s podlahou
 • Betonová garáž s podlahou
 • Betonová garáž s podlahou
Celkové hodnocení
92 %
5 zákazníků hodnotilo
 • 4 ×
 • 0 ×
 • 1 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
29. 7. 2016

Montážníci odvedly skvělou práci se svým výběrem jsem nad míru spokojený.

20. 9. 2016

Kvalitní betonová garáž. Děkuji Vám.

26. 10. 2016

Jedním slovem perfektní. Děkuj

14. 1. 2017

Betonová garáž je opravdu kvalitní, jsem nad míru spokojený děkuji

Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.Alternativní zboží

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Hobbytec.cz - Vybavení pro Váš dům a zahradu

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

100 m² a originální vzhled. To je rodinný dům Renne

21.6.2019

Dřevostavba, co rozumí vašim přáním. Největší výhodou rodinného domu Renne je jeho modularita. Dá se stavět na etapy, přičemž konečné dispozice nabídnou až 100 m², dvě patra, prostorný obývací pokoj s přímým vstupem na verandu a 2 samostatné místnosti. Pojďte na prohlídku.

Komerční mobilní dům za akční cenu

21.6.2019

Mobilní domek složený ze dvou zateplených modulů se stane ideálním prostředím pro vaši kancelář. Neutrácejte za drahé pronájmy prostor, kterým se navíc budete muset přizpůsobit vy. Výhodou této stavby je možnost ji kdykoliv přemístit na jiné místo, případně změnit dispozice dle vašich přání. My ji nabízíme za bezkonkurenční cenu.

Zobrazit všechny aktuality
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.