NovinkyHobbytec má nového výkonného ředitele

Vedení společnosti jmenovalo Tomáše Jánského výkonným ředitelem, a to s platností od 22.3.2021. Na nové pozici ho čeká hned několik výzev. Letošní rok by měl být pro Hobbytec rekordní co se týče celkového obratu. Navíc se chystá navýšení výrobní kapacity, uvedení nových produktů a výrazná expanze na zahraniční trhy.

Tomáš Jánský naposledy působil jako obchodní ředitel Pet Center CZ, českého největšího prodejce potřeb pro domácí mazlíčky. Zde měl na starosti velkoobchod, retail, marketingovou strategii a provoz více než 130 vlastních prodejen. V minulosti zastával pozici obchodního ředitele ve výrobní společnosti Conteg Cooling a stál u zrodu Kolonial.cz.

Tomáš Jánský na pozici výkonného ředitele převezme řízení celého týmu. Finance, hlavní rozhodování v oblasti marketingu a další strategický růst zůstává v gesci jednatele a zakladatele společnosti Miroslava Zeleného. Ten se navíc bude plně věnovat dalším aktivitám společnosti. Mezi nimi rozvoj realitní kanceláře Hobbytec Reality.   

„Hobbytec má za sebou přelomový rok, kdy se mu podařilo překonat hranici 300 milionů korun v ročním obratu. Letos jsme se rozhodli k dalším zásadním krokům, které mají podpořit naši expanzi. K tomu je potřeba vytvořit silné vedení společnosti. Na pozici výkonného ředitele jsme nemohli nalézt vhodnějšího kandidáta než Tomáše Jánského. Jedná se o zkušeného manažera se silným analytickým myšlením a bohatými znalostmi v oblasti strategického rozvoje na regionální i mezinárodní úrovni,“ doplňuje Miroslav Zelený.

Cíle společnosti pro rok 2021

Roční obrat ve výši 400 milionů korun v České republice a 3 miliony euro na Slovenském území. Společnost Hobbytec navazuje na rekordní loňský rok. K překonání nastavených met má pomoci také výrazné posílení pracovního týmu, vlastní výroba nových produktů a zahájení prodejů v Maďarsku a Rakousku.

S rozšířením portfolia jde ruku v ruce i samotné posílení výrobních kapacit. Letošním cílem se stane přibližně 1 000 zimních zahrad, 2 500 pergol a 500 bioklimatických pergol.

Více o cílech společnosti v roce 2021.