NovinkyPlné financování fotovoltaického systému zahradních staveb

Spojili jsme se s Raiffeisen Bank a jsme schopni vám zajistit plné financování vaší solární pergoly, zimní zahrady či přístřešku pro auto. Tato možnost se vztahuje na domácnosti i naše B2B partnery.

Nastává ta nejlepší příležitost si pořídit vlastní fotovoltaickou elektrárnu. Pokud si vyberete produkt z nabídky našich solárních staveb, můžete snadno dosáhnout na plné financování prostřednictvím úvěru od Raiffeisen Bank se splatností až 20 let. 

Co je potřeba? 

Celý proces je velmi jednoduchý a peníze na účtu můžete mít ve velmi brzké době. To vše díky úzkému partnerství mezi Hobbytec a uvedenou úvěrovou společnosti. Stačí pouze doložit potřebné doklady. Následně získáte až 100 % z pořizovací ceny fotovoltaického systému. 

Všechny náležitosti a modelaci úvěru naleznete na tomto odkazu 👉 https://bit.ly/3zyUNHZ 

Financování pro podniky

Myslíme také na naše B2B partnery. Těm jsem zajistili financování jejich fotovoltaických elektráren s dotací. Národní plán obnovy podporuje FVE na podnikatelských budovách, a to včetně jeho umístění na přístřešcích. Plné krytí výdajů platí pro malé a střední podniky s obratem od 58 mil. Kč do 291 mil. Kč nebo expozice v RL vyšší jak 8,7 mil. Kč. Financování probíhá v kooperaci se Raiffeisen - Leasing, s.r.o. 

Všechny podmínky a důležité kontakty naleznete na odkazu 👉 https://bit.ly/3zBYflg 

Objevte nabídku našich solárních zahradních staveb