Novinky100 m² a originální vzhled. To je rodinný dům Renne

Dřevostavba, co rozumí vašim přáním. Největší výhodou rodinného domu Renne je jeho modularita. Dá se stavět na etapy, přičemž konečné dispozice nabídnou až 100 m², dvě patra, prostorný obývací pokoj s přímým vstupem na verandu a 2 samostatné místnosti. Pojďte na prohlídku.

Renne nabízí možnost přizpůsobit dispozice vašim přáním
 

Budoucnost pro rodinu

Díky svému rozvržení a velkým prostorám je dům ideální pro rozrůstající se rodinu. Velký obývací pokoj nabídne klidné chvíle s výhledem do okolí. Přímý vstup na verandu vám zajistí dokonalý kontakt s okolní přírodou. V místnosti se nachází také moderní kuchyňský kout. Předsíň ústí do dvou oddělených místnost, které mohou vést do druhého patra a nabídnou jejich obyvatelům dokonalé soukromí. 

Spojení venkovní omítky s obložením dřeva působí velmi elegantně a zároveň dokonale zapadne do okolí domu. Stejně jako u ostatních dřevostaveb v naší nabídce je konstrukce sestavena z recyklovatelných SID panelů. Ty se sestávají ze dvou desek OSB, včetně vrstvy z expandovaného polystyrenu. Ten slouží jako perfektní izolace proti teplu a zvuku.

Prohlédnout více z kategorie Dřevostavby