Kategorie pro exportCeloroční mobilní dům SUPERIOR MODERN 40 m²

Pospěšte si!

Montáž zdarma u vybraných produktů, slevy až 50 % a garance nej ceny
Akce platí pouze u vybraných produktů vlastní výroby + Sankyo a platí za speciálních podmínek.

GaranceNejlepší ceny na trhu

 • Montáž ZDARMA = úspora 20% ceny
 

SpecifikaceTechnické informace

V mobilním celoročním domě Hobbytec Mobile série Superior Modern velikosti délka 10m a šíře 4m můžete bydlet už za 8 – 12 týdnů od přivezení stavebního materiálu. Stavba je členěná tak, aby se v ní pohodlně mohla zabydlet mladá rodina. Stavba mobilního domu je možná kdykoli během roku, při výstavbě se používají  výhradně suché procesy. Navíc lze dům snadno převézt na místo, kde ho zrovna potřebujete na přívěsném voze. Mobilní dům můžeme dodat v provedení s pultovou střechou nebo na přání také se sedlovou střechou. 
 
 
Dispozice jednotlivých místností domu Hobbytec Mobile série Superior Modern včetně počtu a umístění oken/dveří a dalšího je možné přizpůsobit požadavku zákazníka. Sjednejte si schůzku v našem ukázkovém centrum v Tehovci u Říčan, kde se společně pokusíme najít pro Vás to nejvhodnější řešení. Navíc zde máte jedinečnou možnost porovnání různých stavebních technologií na jednom místě. 
 

Aktuální cenovou nabídku Vám vypracujeme na vyžádání. Pro více informací nás kontaktujte.

Při vstupu do domu Hobbytec Mobile série Superior Modern vejdete nejprve do chodbičky, z které se dostanete do všech místností v mobilním domě. Na pravé straně se nachází větší pokoj, ideální jako pro obývací pokoj propojený s kuchyní. Přímo naproti vstupním dveřím se nachází dveře do koupelny s toaletou a na levé straně dveře do dalšího, o něco menšího, pokoje.
 
Stavební konstrukcí mobilního domu Hobbytec Mobile série Modern tvoří jednotlivé stavební moduly SIPsCZ, které se skládají ze dvou OSB desek a z vnitřní izolační vrstvy ze samozhášivého polystyrenu. Díky tomu v domě nedochází ke kolísání teplot a vlhkost vzduchu uvnitř budovy nemá vliv na tepelný odpor konstrukce.
 
V těchto panelech nejsou žádné otvory ani dutiny, skrze které by mohla unikat teplota ani směrem vzhůru, nevznikají ani žádné tepelné mosty. Stavební modul SIPsCZ je z materiálů, který je pro většinu škůdců jako jsou hlodavci a hmyz nestravitelný. V závěru je na modulech položena plovoucí podlaha i s rohovými lištami. V koupelně neschází keramická dlažba. 
 
Mobilní dům Hobbytec Mobile série Superior MODERN vám rádi převezeme kdekoli na území ČR. Pro převoz a postavení domu potřebujeme místo s přístupem pro auto s vlekem a stavební jeřáb. Náklady na přepravu počítáme dle vzdálenosti a z toho důvodu nejsou uvedené v ceně. Běžně převoz a osazení vychází přibližně kolem 20 – 40 tis. Kč. 
 
Jako jedni z mála Vám umožníme prohlídku až 7 různých typů rodinných domů včetně mobilních domů na jednom místě. 
V ukázkovém centru v Tehovci nedaleko Říčan u Prahy máte jedinečnou možnost porovnání a to hned několika různých stavebních technologií. Vybírat můžeme mezi montovaným systémem stavebních izolačních panelů, domy z betonových prefabrikátů, zděných domů ze sendvixu nebo dalších stavebních technologií. Sami si tak uděláte vlastní představu o tom, který ze stavebních systému je pro Vás ten nejvhodnější.
Všech 7 domů je vidění po předchozí dohodě v Tehovci, který je jen 2km Říčan u Prahy. 
Sjednejte si schůzku přímo v ukázkovém centru, kde se společně pokusíme najít to nevhodnější řešení.
Všechny domy stavíme na klíč podle individuálních požadavků. Vybírat můžete z těchto stavebních technologií. Naší specializací je výstavba menších přízemních rodinných domů a tkaé mobilních celoročních domů.
 1. Mobilní dům pro celoroční bydlení série Superior ve velikosti 40m2 ze SIP panelů Více informací o mobilním domu ZDE
 2. Montovaný přízemný dům série Hobbytec ve velikosti 60 m2 ze SIP panelů. Více o domu ZDE
 3. Mobilní dům 40m2  z vysokopevnostního betonu německého výrobce Rekers. Více informace ZDE
 4. Mobilní kancelář 36m2 z panelových prefabrikátu. Více informace ZDE
 5. Rodinný patrový dům série Lyra o ploše 250m2 postavený z cementovápenných cihel. Více informací ZDE
 6. Přízemní rodinný dům série Axor z cihel Sendvix ve velikosti 94m2. Více informací ZDE
 7. Luxusní montovaný rodinný dům 350m2 série Largo z montovaných panelů. Prohlídka ZDE

 

Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

Montované a mobildní domy dodáváme hned v několika různých modelových řadách. Projekty jednotlivých mobidlních domů (zejména umístění oken, stěn a dalšího) je možné po dohodě s projektantem upravit.  Mobilní domy dodáváme v základním provedení včetně montáže. 

Navštivně naše ukázková centra, kde máte jedinečnou možnost vidět mobidlní a montované domy na vlastní oči. Naši obchodníci Vám poradí s vhodným výběrem domu. 
Vystavené vzorky se průběžně mění, dostupnost na showroomu doporučujeme před návštěvou ověřit . 
 
 
Další oblíbenou možností je dodání mobildních domů na klíč včetně zařízovacích a dalších předmětů. Kromě dodávky domů na klíč zajišťujeme také přípravné stavební práce v podobě zemních prácí včetně přípojek, tak i dokončovací stavební činnosti v podobě třeba úprav terénu nebo pokladky zámkové dlažby
 
 
 

 

Stavební systém SIP (Structural Insulated Panel systems) je univerzální systém pro řešení konstrukcí stěn, stropů i střech různých typů staveb, nejen na stavbu montovaných rodinných domků, ale je také hojně využíván pro celou řadu lehkých průmyslových i polyfunkčních budov. Své uplatnění najde nejen u kompletních novostaveb, ale také při řešení střešních nástaveb a rekonstrukcí. SIPsCZ používá jako základní konstrukční prvek samonosný sendvičový panel. Panel se skládá ze dvou OSB desek a izolační výplně ze stabilizovaného samozhášivého polystyrenu EPS. Informace o stavebním systému ke stažení PDF ZDE

Plášť – zajišťuje statiku panelu, je vyroben z OSB desek vyráběných z orientovaných velkoplošných třísek, desky EGGER OSB 4 TOP jsou lepeny pomocí PU pryskyřice 100% bez formaldehydu.Výhodou je nízká hmotnost a vysoká pevnost. Jádro – je především jako izolační prvek, vyrobeno ze stabilizovaného samozhášivého polystyrenu EPS; slouží také jako opora OSB deskám, aby se při zatížení neprohly.

Díky celoplošnému lepenému spoji vzniká kompaktní staticky a izolační stavební prvek který odolává nejpřísnějším stavebním normám. Systém je odzkoušen a testován akreditovanými ústavy – TZÚS, PAVÚS, CSI, FIRES a certifikován VVUD Praha. Výroba a výstavba ze systému probíhá v systému řízení výroby a je pod pravidelnou kontrolou. Při výrobě, prochází každý panel přísnou kontrolou a v daném intervalu jsou prováděny trhací zkoušky. Jen tak si můžeme být jisti kvalitou našeho výrobku a s klidným svědomím poskytnout zákazníkovi záruku na konstrukci po dobu 30let.Pro navrhování staveb slouží příručka Katalog stavebního systému. Obecně platí veškerá pravidla pro navrhování dřevostaveb. Systém lze využít k montování různých částí domu – nemusíte se tak omezovat na výběr pouze určitých technologií.


Hlavní výhody stavebního systému

 • Energetický vysoce účinný
 • Nízká prostupnost vzduchu konstrukcí panelu SIPs. Díky tomu je omezeno kolísání teplot v konstrukci, kdy je velice stálý tepelný odpor konstrukce „R”
 • Vlhkost vzduchu uvnitř budov nemá vliv na tepelný odpor konstrukce v obvodových panelech
 • V panelech SIPsCZ nejsou žádné otvory ani dutiny díky čemuž nedochází k úniku tepla, popř. klimatizovaného vzduchu. V porovnání s izolací ze sypkých hmot, skelné či minerální vaty, nedochází u SIPsCZ panelů k vertikální cirkulaci vzduchu
 • Na rozdíl od dřevěných či ocelových konstrukcí, stavbám z cihelných či betonových tvárnic, u SIPsCZ panelů díky vysokému poměru plochy konstrukce a počtu spojů, nevznikají zbytečné ztrátové tepelné mosty.
 • Stavební modul SIPsCZ je odolný vůči napadení hlodavci a hmyzem (pro zvířata je pěnová hmota nestravitelná).
 

Důvody pro výběr systému

 • Levnější bydlení – v průměru o 20 % oproti zděným domům
 • Rychlost výstavby – bydlení již za 8-12 týdnů
 • Zdravé bydlení bez alergenů, plísní a formaldehydů
 • Úspora za energii – ušetříte až 70%
 • Ekologická stavba – dřevo je recyklovatelný a obnovitelný zdroj
 • Celoroční stavební sezóna – počasí omezuje výstavbu minimálně
 • Suchý proces výstavby – stavba nemusí vymrznout (neobsahuje vodu)
 • Větší plocha – o 10% více užitné plochy (díky tloušťce stěn)

Díky rychlé montáži a rychlému stěhování do nového domu ušetříte několikaměsíční, někdy až několikaleté nájemné za své dosavadní bydlení. Malá tloušťka obvodové stěny na jednopodlažním domě o zastavěné ploše 100 m2 ušetří oproti cihlám 10 m2, tedy jednu místnost, a to je cca 170.000 – 210.000 Kč. Rychlá výstavba zlevňuje o desítky tisíc náklady na hypotéku. Je rozdíl platit úroky z celé částky po dobu výstavby tří měsíce nebo dva roky. Stavby z technologie SIPsCZ jsou velmi přesné, nevyžadují více náklady na opravy a dodělávky. Provozní náklady SIPsCZ domů jsou díky vynikajícím tepelně technickým vlastnostem minimální – od 1.200 do 3.000 Kč/měsíc.
 

Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

ShowroomNejvětší ukázkové centrum v ČR

Přesvědčte se na vlastní oči

Navštivte největší ukázkové centrum v České republice - Tehovec, Říčany u Prahy a vyberte si z desítek vystavených produktů ten svůj.

Čeká na vás:

 • Celková plocha ukázkových center 10 500 m2
 • Tým vyškolených prodejců, kteří Vám poradí
 • 58 vystavených produktů

HobbytecRodinná firma

 • Na první místě je pro nás spokojený zákazník a kvalitní produkty, které mu přinesou radost a užitek.
 • Profesionální montáže

  Zajišťujeme montáže našich výrobků po celé Evropě.
 • Design, kvalita, cena

  Naše produkty v sobě kombinují nadčasové zpracování, kvalitní materiály a bezkonkurenční cenu na trhu.
 • Největší showroomy

  Stavíme ukázková centra abyste mohli vidět kvalitu našich hliníkových staveb naživo.
 • Vlastní výroba

  Při naší práci se opíráme o vlastní výrobu. Ta nám umožňuje vytvořit zakázky zcela na míru.
 • Nejširší nabídka v Evropě

  Klientům nabízíme ucelenou nabídku všech dostupných produktů pro dům a zahradu.