informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?

Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 5551 Kč  na další nákup

Hliníková zimní zahrada se sklem Happina

Výrobce:SankyoAlumi
Materiál:hliník
Dostupnost:90 dní
Záruka:2 roky
Zobrazit banner Chci zpracovat nabídku:ANO

Nastavit hlídaní

Chci být informován:
! Až bude zboží skladem
! Při snížení ceny pod Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!

Chci zpracovat nabídku

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Váš formulář byl v pořádku odeslán.
Japonská zimní zahrada s hliníkovou konstrukcí je ideální, pro rozšíření vaší terasy či si domu o celoročně rozkvetlý prostor. Ten můžete využít jako místo pro relaxaci nebo jako skrýš pro citlivější rostliny během zimního období. V zimní zahradě Happina můžete také celoročně pěstovat druhy rostlin, které by v našich podmínkách jinak nepřežily. Její jednoduchý a funkční vzhled skvěle doplní váš dům. Nespornou výhodou japonské zahrady Happina je jednoduchá a rychlá montáž, kterou zvládnete i vy.

Hliníková konstrukce zimní zahrady je odolává vůči všem vnějším vlivům. Její stěny jsou celé prosklené a všechny lze posouvat a otvírat. To jistě oceníte zvláště v létě, kdy se ze zahrady může stát přístřeší s otevřeným vstupem . Díky jednoduchému otvírání do své zahrádky snadno přesunete milované rostliny či nábytek, aniž by vám musel někdo přidržovat dveře. Péče o hliníkovou zahradu Happina je velmi snadná a nevyžaduje žádné speciální prostředky.
 
 
Uvedená cena platí pro rozměr 2,7x0,9m. Níže najdete na výběr nejméně z 30 typizovaných velikostí zimní zahrady. Můžete si vybrat barvu střešních panelů . V nabídce je čiré sklo, matné sklo či se můžete rozhodnout pro samozatmavovací skla. Zastřešení z čirého skla propouští nejvíce světla, zatím co matné sklo ho mírně utlumuje.
 
  • Barevné varianty hliníkové konstrukce: hnědá, bílá, urban grey (hnědošedá).
  • Barevné varianty lamino konstrukce: světlá hnědá, tmavě hnědá, šedá a bílá.
  • Uvedená cena platí za rozměr 2,7x0,9m. Ceny ostatních rozměrů jsou uvedeny níže.Více informací na 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Petrušek|
Celkové hodnocení:
27. 10. 2016

Dobrý den, s firmou mám ty nejlepší zkušenosti, nechávali jsme si dovézt hliníkovou zimní zahradu. Odborná montáž i poradenství, vřele doporučuji.

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy s pozemkem

17.9.2017

Hobbytec Home exklusivně nabízí rodinné domy s pozemkem v okolí Říčan u Prahy. Přesvědčte se sami.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX