informacecopy
Potřebujete poradit?

Garáže na klíč

Garáž na klíč je poměrně rychlý způsob, jak si pořídit kvalitní zastřešení pro auto. Není nad to, sednout ráno do auta bez nutnosti oškrabávat námrazu na oknech. Naopak v létě zase není během dne vůz vystavován vysokým teplotám na přímém slunci a ani přes den nemusíte sedat do přehřátého auta. Alternativou ke garážím jsou různé přístřešky na auto, které mají také svoje výhody, ovšem některé přednosti garáže nenahradí.

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Betonová garáž na klíč

Garáž na klíč může být z různých materiálů. Dřevěná garáž, plechová i plachtová. Záleží především na Vašich finančních možnostech a na tom, co od garáže očekáváte. Pokud nepatříte právě mezi milovníky dřeva nebo zkrátka toužíte po garáži, která se bude co nejvíce hodit k fasádě Vašeho domu, pořiďte si betonovou garáž s omítkou.

Příslušenství ke garážím na klíč

Novou garáž si můžete sestavit prakticky podle svých představ. Sedlová střecha, otvor pro okno neb boční dveře, dvoukřídlá nebo výklopná vrata – nabízí se mnoho variabilních řešení. Velké množství různých rozměrů dává prostor pro co nejideálnější volbu, aby vyhovovala Vašim prostorovým možnostem i velikosti automobilu. 

V případě, že si objednáte garáž na klíč s dopravou domů, je důležité, aby místo dodání bylo přístupné pro přepravní vozidlo. Garáže jsou dodávány s montáží nebo bez montáže. 

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Nové mobilní domy

13.8.2017

Vlastní bydlení již od 500 tis. Kč. Nové mobilní domy k celoročnímu bydlení. Kompletně na klíč do 60 dnů.Nyní akce. Pro prvních 10 objednávek sleva 20%. Stačí si jen vybrat.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii