Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Montovaná garáž s omítkou a sedlovou střechou
 • Montovaná garáž s omítkou a sedlovou střechou
 • Montovaná garáž s omítkou a sedlovou střechou
 • Montovaná garáž s omítkou a sedlovou střechou

Montovaná garáž s omítkou a sedlovou střechou

Výrobce:One Trade
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:2 roky

 K tomuto produktu získáte dárek zdarma

Montovaná garáž se sedlovou střechou perfektně zapadne i na místa, kde by rovná střecha působila rušivě. Díky omítce je k nerozeznání od okolní zástavby. Pro pořízení montované plechové garáže není většinou potřeba stavební povolení a základová deska. Garáž nemusí sloužit pouze k parkování vašeho vozu, můžete ji využít jako sklad nebo dílnu.

Výstavba je velmi rychlá, svou novou garáž můžete začít využívat hned druhý den. Montovanou garáž, na rozdíl od zděných garáží, můžete po výstavbě kdykoli přesunout na jiné místo. Zapomeňte na dlouhé čekání na dokončení stavebních prací a namáhavou komunikaci s více dodavateli. Garáž vám postavíme na klíč, stačí připravit stavební místo, nebo nechat stavební připravenost na nás.

Váš automobil bude v plechové garáži skvěle ochráněn před povětrnostními vlivy a nenechavýma očima zlodějů.

Sedlová střecha s nosností 125 Kg/m² zvládne prakticky jakýkoliv nápor sněhu. Perfektní konstrukční a statické vlastnosti jsou doloženy odbornými certifikáty. Všechny ocelové komponenty byly kvalitně pozinkovány, odolávají tak korozi a podílejí se na dlouhé životnosti garáže. Montovaná garáž obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách.

 

Další informace:

 Více informací na montovana-garaz.cz
Napsat dotaz na prodejce
 • Montovaná garáž s omítkou a sedlovou střechou
 • Montovaná garáž s omítkou a sedlovou střechou
 • Montovaná garáž s omítkou a sedlovou střechou
 • Montovaná garáž s omítkou a sedlovou střechou
Celkové hodnocení
100 %
1 zákazník hodnotil
 • 1 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
14. 1. 2017

Montovaná garáž s omítkou mě uchvátila, chování zaměstanců taky super díky

Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.Alternativní zboží

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Hobbytec.cz - Vybavení pro Váš dům a zahradu

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Lednové akce v Hobbytecu

17.1.2020

Zimní zahrady, přístřešky pro auto a pergoly v mnoha provedeních. V novém roce 2020 jsme si pro vás připravili speciální akce na tyto zahradní stavby. Pořiďte si nové posezení nebo chraňte svůj vůz před nástrahami počasí. Dnes se slevou až 50 %.

Novinky pro rok 2020

14.1.2020

Nový rok bude ve znamení rozšíření výroby a posílení pozice na slovenském trhu. Našim cílem je vytvořit prostředí, ve kterém nebudou přání našich zákazníků svázány žádnými omezeními. Zakázková výroba se stane ústředním tématem u většiny produktů společnosti. Můžete se tak těšit na větší variabilitu naší nabídky.

Zobrazit všechny aktuality
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.