Možnosti platby
  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP reference

Archiv článků

Výroba autobusových zastávek

09. 12. 2018
Autobusové zastávky jsou velmi důležitou součástí městského mobiliáře. Označují místa určená pro nastupování a vystupování z dopravních prostředků veřejné dopravy. Aby měli cestující při čekání komfort, je vhodné pořídit nejen samotné autobusové zastávky, ale také přístřešky, kam se lze uchýlit před deštěm, sněhem a dalšími povětrnostními vlivy.

Hliníkové ploty cena/ceník

08. 10. 2018
Pořídit si okolo domu nebo zahrady hliníkový plot rozhodně není žádné vyhazování peněz. Nejen, že se jedná o investici do kvalitního zabezpečení vašeho pozemku, ale také o zabezpečení cenově velmi výhodné.

Stavební povolení na přístřešek pro auto

07. 09. 2018
Přístřešky na auto začínají být více populární než tradiční garáže. Nejenže také dokáží ochránit vůz před nepříjemnostmi počasí, ale také vypadají dobře a nejsou vůbec drahé. Je ale možné si takový přístřešek postavit kdekoliv, kdykoliv a bez stavebního povolení?

Pergoly inspirace

28. 08. 2018
Inspirace na zahraduZahrada je místem, které by mělo sloužit nejen k úmorné práci na záhonech nebo zastřihávání travnatého porostu, ale také k relaxaci. K tomu bohatě postačí si vybudovat pár metrů před domem stinný plácek tvořený například pergolou.

Výroba pergoly

28. 08. 2018
Pergoly do každé zahradyKaždá zahrada by měla mít, krom dobře střiženého trávníku, také venkovní posezení. Nemusí se rovnou jednat o žádné složité altány, bohatě postačí, když si zvolíte jednodušší pergolu.

Pergola cena

28. 08. 2018
Pergoly na dvorek i zahraduUžít si slunného dne na své zahrádce může být mnohem příjemnější, kdy si pořídíte kvalitní zastřešení. To může mít podobu nejen klasického altánu, ale také například pergoly.

Poptávka zimní zahrady

31. 07. 2018
Zimní zahrada je místem nejen pro pěstování zeleně a chov exotického ptactva, ale i místem pro relax a odpočinek. V vhodně zvolené zimní zahradě můžete odpočívat po celý rok. Ve vytápěné místnosti budete chráněni před nepříznivým počasím a přesto budete o krok blíže přírodě.

Zimní zahrada cena

18. 07. 2018
Mít zimní zahradu je sen mnoha lidí. Pokud se rozhodnete si ji pořídit a přemýšlíte nad finančními možnostmi, přinášíme vám přehled, kolik stojí stavba zimní zahrady.

Stavba mobilního domu

12. 07. 2018
Existuje spousta důvodů, proč se dřevostavby stávají mezi lidmi stále vyhledávanějšími. Mezi ty nejdůležitější patří samozřejmě rychlost umístění a tudíž i rychlost nastěhování do domu.Pořiďte si praktický a pohodlný mobilní dům. Do zahrady, zahrádkářské kolonie místo chatky, k rekreaci, jako firemní zázemí, k přechodnému i celoročnímu bydlení. Umístíte ho prakticky kamkoliv a nemusíte nic stavět.

Stavební zákon mobilní dům

12. 07. 2018
Toužíte po mobilním domě, ale netušíte, jak je to se stavebním povolením? My vám poradíme. Mobilní domy jsou kombinací komfortního bydlení, nízkých pořizovacích nákladů. Vybavený příbytek si můžete postavit u řeky, na zahradě či na vesnici. Pořízení mobilního domu však vyvolává řadu otázek.

Jak zastínit terasu?

25. 05. 2018
Terasu nemusíte stínit pouze nudným slunečníkem. Posezení v zahradě či na terase lze zastínit různými moderními prostředky. Výběr stinící techniky závisí na vašich požadavcích, finančních možnostech i prostoru, který potřebujete zastínit.

4 stavby, které nesmí v zahradě chybět

22. 05. 2018
Přestože se jedná o malé stavby na zahradě, prokazují nám často velkou službu. Víte, které stavby by vám neměly v zahradě chybět?

Bioklimatické pergoly mají jedinečný design

21. 05. 2018
Vytvořit si na své zahradě kousek ráje a oázu klidu může každý. Stačí si pořídit bioklimatickou pergolu s otočnými lamelami, které se perfektně hodí na každou zahradu, terasu i k bazénu.

Jak pečovat o dřevěnou terasu

19. 05. 2018
V drtivé většině slouží terasa obytného domu pro relaxaci a odpočinek. Pouze výjimečně používáme terasy k práci. Mohou být řešeny různým způsobem. Vybrat si můžete, zda bude vaše terasa celá zastřešená a oddělená od exteriéru nebo naopak zcela otevřená.

Posezení na terase není výhradně letní záležitostí

17. 05. 2018
Posedět si na zahradě s přáteli, užít si grilování, sluníčko nebo zábavu s rodinou nemusíte už jen v létě. Díky snadnému řešení nemusí být terasa obytná pouze v letním období.

Než začne bazénová sezóna

15. 05. 2018
Ať už máte velký nebo malý bazén, zapuštěný nebo nadzemní, je potřeba jej před sezonou zkontrolovat a vybavit se praktickými pomocníky pro jeho provoz a údržbu.

Altánek nebo pergolu?

12. 05. 2018
Altánek je spíše lehkou zastřešenou stavbou, která přímo vybízí k odpočinku. Pergola naopak představuje určitý druh plotu a hodí se spíše do venkovských zahrad. Obě tyto drobné stavby však mají své příznivce.

Zimní zahrada: oáza zeleně a slunce

09. 05. 2018
Letní pohodu si můžeme na zahradě prodloužit pomocí zimní zahrady. Příjemné prostředí plné slunce a zeleně je ideálním místem pro odpočinek, relax a zábavu.

Jaro je skvělý čas pro zastřešení terasy

06. 05. 2018
Máte postavenou terasu, ale máte pocit, že jí něco chybí? Je nejvyšší čas pro její zastřešení, aby byla obyvatelná bez ohledu na počasí. Vhodně zastřešenou terasou se ochráníte před deštěm, větrem i UV zářením. Zastřešenou terasu mimo letní dny můžete využít prakticky po celý rok. Budete pod střechou a zároveň si dopřejete čerstvý vzduch. Jakým způsobem terasu zastřešit nejlépe?

Relaxovat můžete na terase za jakéhokoliv počasí. Stačí ji zastřešit

29. 04. 2018
Pořádáte na terase rodinnou oslavu, grilování či pánskou sešlost? Už se nemusíte obávat počasí, pokud ji zastřešíte. Vytvoříte si tak alternativní formu zimní zahrady. Zastřešená terasa vám umožní využívat ji po celý rok.