Archiv článků

Než začne bazénová sezóna

15. 05. 2018
Ať už máte velký nebo malý bazén, zapuštěný nebo nadzemní, je potřeba jej před sezonou zkontrolovat a vybavit se praktickými pomocníky pro jeho provoz a údržbu.

Altánek nebo pergolu?

12. 05. 2018
Altánek je spíše lehkou zastřešenou stavbou, která přímo vybízí k odpočinku. Pergola naopak představuje určitý druh plotu a hodí se spíše do venkovských zahrad. Obě tyto drobné stavby však mají své příznivce.

Zimní zahrada: oáza zeleně a slunce

09. 05. 2018
Letní pohodu si můžeme na zahradě prodloužit pomocí zimní zahrady. Příjemné prostředí plné slunce a zeleně je ideálním místem pro odpočinek, relax a zábavu.

Jaro je skvělý čas pro zastřešení terasy

06. 05. 2018
Máte postavenou terasu, ale máte pocit, že jí něco chybí? Je nejvyšší čas pro její zastřešení, aby byla obyvatelná bez ohledu na počasí. Vhodně zastřešenou terasou se ochráníte před deštěm, větrem i UV zářením. Zastřešenou terasu mimo letní dny můžete využít prakticky po celý rok. Budete pod střechou a zároveň si dopřejete čerstvý vzduch. Jakým způsobem terasu zastřešit nejlépe?

Relaxovat můžete na terase za jakéhokoliv počasí. Stačí ji zastřešit

29. 04. 2018
Pořádáte na terase rodinnou oslavu, grilování či pánskou sešlost? Už se nemusíte obávat počasí, pokud ji zastřešíte. Vytvoříte si tak alternativní formu zimní zahrady. Zastřešená terasa vám umožní využívat ji po celý rok.

Pomocí zimní zahrady zvětšíte dům

27. 04. 2018
Zimní zahrady byly dříve místem pro pěstování pomerančů, postupem času se z nich stalo místo pro odpočinek. Hledáte-li způsob, jak rozšířit prostory svého domu, pak je zimní zahrada trefou do černého. Prosklené plochy umožní celoroční kontakt s přírodou a nabídnou nový obytný prostor. V létě z něj vykouzlíte otevřenou, v zimě uzavřenou terasu.

Jak zastřešit terasu pro letní posezení? Jedině hliníkovou pergolou!

25. 04. 2018
Trávit volný čas na terase je v létě je to, po čem po únavném dni nebo o dovolené, touží většina z nás. Pobyt na terase může být i tak velmi příjemně stráveným časem při grilování, posezení s přáteli či relaxaci s oblíbenou knížkou. Stačí mít terasu zastřešenou a nemusíte při rozmarném počasí z ní utíkat.

Chcete něco netradičního? Zkuste posuvné zahrady na zakázku

27. 02. 2018
Zimní zahrada se dá pořídit třeba i jako objekt na zakázku. Nemusíte si nutně vybírat řešení z katalogu, pokud se vám žádné z nich nehodí. Klidně si můžete zvolit nějaké nestandardní s individuálními rozměry.

Potřebujete hotové opěrné zdi? Rady pro vykládku

26. 02. 2018
Možná máte zahradu ve svahu, stavíte rodinný dům a dospěli jste k názoru, že provádění terénních úprav svépomocí je pro vás příliš náročné. Proto vezmete zavděk použitím hotových opěrných zdí. Jenže jak s nimi zacházet?

Chcete zimní zahradu? Máte na výběr z pestré škály

22. 02. 2018
​​​​​​​Kdo chce si dnes postavit zimní zahradu, má velice širokou paletu možností. Nemusíte se spoléhat jenom na jeden typ zahrady. K dispozici jich máte spoustu, takže si můžete vybrat podle svých preferencí.

Plachtová garáž už není žádnou popelkou

21. 02. 2018
Znovu se těší velké oblibě, přitom ale nabízí mnohem lepší řešení, než tomu bylo v minulosti. Pokud netušíte, o čem je řeč, pak vězte, že o plachtových garážích. Zkusíme si je proto představit trochu podrobněji.

Proč si na zahradě postavit lehkou hliníkovou pergolu?

20. 02. 2018
​​​​​​​Rádi byste si instalovali na zahradě pergolu, ale chtěli byste nějaký lehký jednoduchý objekt, žádné těžkopádné monstrum? Hliníkové pergoly vám toto přání dozajista splní. Je jenom na vás, jakou si vyberete. 

Plechové garáže nabízejí vysoký komfort parkování

19. 02. 2018
V současnosti jsou v centru zájmu plechové garáže. Proč právě ony? Skýtají velmi dobré možnosti. Jejich poměr cena/výkon je více než příznivý. Můžete si také vybírat z řady variant, z nichž si některé představíme. 

Jak vypadá trendová zimní zahrada?

16. 02. 2018
Možná se chystáte stavět nový moderní dům a plánujete i zimní zahradu. Rádi byste, aby byla „in“ a měla co nejméně rušivých prvků. Představíme vám, jak to udělat.

Proč dát přednost dřevěným pergolám?

14. 02. 2018
Útočí to na vás ze všech stran: hliník je praktičtější, má delší životnost… Řada lidí ale dává při výběru pergol raději přednost dřevu. Ukážeme vám, že má proč.

Hliníkové altány nabízejí řadu předností

13. 02. 2018
Spousta lidí si pod pojmem altán představí nákladný domek někde ve šlechtické zahradě. Proto altán mnoha lidem přijde staromódní a nešikovná záležitost. My vám ale dokážeme, že altán je moderní a praktický objekt.

Stříška nad vchod: praktické řešení i designová perla

12. 02. 2018
Nemáte zastřešený vchod? To je velká chyba. Vidíte to jistě sami, a to právě teď, když často sněží, nebo prší. Pokud jste tak již neučinili, je nejvyšší čas pořídit si vchodovou stříšku. Pomůže vám.

5 důvodů, proč si pořídit pergolu

09. 02. 2018
Dějiny pergol sahají hluboko do minulosti, o tom není pochyb. My si ale povíme něco o tom, proč si postavit pergolu dnes. Dobrých důvodů, proč to udělat je totiž spousta.

Montované haly jako ideální řešení pro podnikatele

07. 02. 2018
Každý dnes ví, že nájmy výrobních, ale i skladovacích a kancelářských prostor jsou drahé. Mnohdy je proto jednodušší nespoléhat na nájem, ale stavět na vlastním. Třeba montovanou halu.

Dřevěné pergoly nabízejí estetické i funkční posezení

06. 02. 2018
Možná přemýšlíte o tom, pořídit si na zahradu pergolu. Je právě ideální čas na to, nějakou pergolu zkusit, respektive si porovnat nabídky a rozhodnout se, která je nejlepší. Pomůžeme vám v rozhodování.