Možnosti platby
  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP reference

Archiv článků

Poptávka zimní zahrady

31. 07. 2018
Zimní zahrada je místem nejen pro pěstování zeleně a chov exotického ptactva, ale i místem pro relax a odpočinek. V vhodně zvolené zimní zahradě můžete odpočívat po celý rok. Ve vytápěné místnosti budete chráněni před nepříznivým počasím a přesto budete o krok blíže přírodě.

Zimní zahrada cena

18. 07. 2018
Mít zimní zahradu je sen mnoha lidí. Pokud se rozhodnete si ji pořídit a přemýšlíte nad finančními možnostmi, přinášíme vám přehled, kolik stojí stavba zimní zahrady.

Stavba mobilního domu

12. 07. 2018
Existuje spousta důvodů, proč se dřevostavby stávají mezi lidmi stále vyhledávanějšími. Mezi ty nejdůležitější patří samozřejmě rychlost umístění a tudíž i rychlost nastěhování do domu.Pořiďte si praktický a pohodlný mobilní dům. Do zahrady, zahrádkářské kolonie místo chatky, k rekreaci, jako firemní zázemí, k přechodnému i celoročnímu bydlení. Umístíte ho prakticky kamkoliv a nemusíte nic stavět.

Stavební zákon mobilní dům

12. 07. 2018
Toužíte po mobilním domě, ale netušíte, jak je to se stavebním povolením? My vám poradíme. Mobilní domy jsou kombinací komfortního bydlení, nízkých pořizovacích nákladů. Vybavený příbytek si můžete postavit u řeky, na zahradě či na vesnici. Pořízení mobilního domu však vyvolává řadu otázek.

Jak zastínit terasu?

25. 05. 2018
Terasu nemusíte stínit pouze nudným slunečníkem. Posezení v zahradě či na terase lze zastínit různými moderními prostředky. Výběr stinící techniky závisí na vašich požadavcích, finančních možnostech i prostoru, který potřebujete zastínit.

4 stavby, které nesmí v zahradě chybět

22. 05. 2018
Přestože se jedná o malé stavby na zahradě, prokazují nám často velkou službu. Víte, které stavby by vám neměly v zahradě chybět?

Bioklimatické pergoly mají jedinečný design

21. 05. 2018
Vytvořit si na své zahradě kousek ráje a oázu klidu může každý. Stačí si pořídit bioklimatickou pergolu s otočnými lamelami, které se perfektně hodí na každou zahradu, terasu i k bazénu.

Jak pečovat o dřevěnou terasu

19. 05. 2018
V drtivé většině slouží terasa obytného domu pro relaxaci a odpočinek. Pouze výjimečně používáme terasy k práci. Mohou být řešeny různým způsobem. Vybrat si můžete, zda bude vaše terasa celá zastřešená a oddělená od exteriéru nebo naopak zcela otevřená.

Posezení na terase není výhradně letní záležitostí

17. 05. 2018
Posedět si na zahradě s přáteli, užít si grilování, sluníčko nebo zábavu s rodinou nemusíte už jen v létě. Díky snadnému řešení nemusí být terasa obytná pouze v letním období.

Než začne bazénová sezóna

15. 05. 2018
Ať už máte velký nebo malý bazén, zapuštěný nebo nadzemní, je potřeba jej před sezonou zkontrolovat a vybavit se praktickými pomocníky pro jeho provoz a údržbu.

Altánek nebo pergolu?

12. 05. 2018
Altánek je spíše lehkou zastřešenou stavbou, která přímo vybízí k odpočinku. Pergola naopak představuje určitý druh plotu a hodí se spíše do venkovských zahrad. Obě tyto drobné stavby však mají své příznivce.

Zimní zahrada: oáza zeleně a slunce

09. 05. 2018
Letní pohodu si můžeme na zahradě prodloužit pomocí zimní zahrady. Příjemné prostředí plné slunce a zeleně je ideálním místem pro odpočinek, relax a zábavu.

Jaro je skvělý čas pro zastřešení terasy

06. 05. 2018
Máte postavenou terasu, ale máte pocit, že jí něco chybí? Je nejvyšší čas pro její zastřešení, aby byla obyvatelná bez ohledu na počasí. Vhodně zastřešenou terasou se ochráníte před deštěm, větrem i UV zářením. Zastřešenou terasu mimo letní dny můžete využít prakticky po celý rok. Budete pod střechou a zároveň si dopřejete čerstvý vzduch. Jakým způsobem terasu zastřešit nejlépe?

Relaxovat můžete na terase za jakéhokoliv počasí. Stačí ji zastřešit

29. 04. 2018
Pořádáte na terase rodinnou oslavu, grilování či pánskou sešlost? Už se nemusíte obávat počasí, pokud ji zastřešíte. Vytvoříte si tak alternativní formu zimní zahrady. Zastřešená terasa vám umožní využívat ji po celý rok.

Pomocí zimní zahrady zvětšíte dům

27. 04. 2018
Zimní zahrady byly dříve místem pro pěstování pomerančů, postupem času se z nich stalo místo pro odpočinek. Hledáte-li způsob, jak rozšířit prostory svého domu, pak je zimní zahrada trefou do černého. Prosklené plochy umožní celoroční kontakt s přírodou a nabídnou nový obytný prostor. V létě z něj vykouzlíte otevřenou, v zimě uzavřenou terasu.

Jak zastřešit terasu pro letní posezení? Jedině hliníkovou pergolou!

25. 04. 2018
Trávit volný čas na terase je v létě je to, po čem po únavném dni nebo o dovolené, touží většina z nás. Pobyt na terase může být i tak velmi příjemně stráveným časem při grilování, posezení s přáteli či relaxaci s oblíbenou knížkou. Stačí mít terasu zastřešenou a nemusíte při rozmarném počasí z ní utíkat.

Chcete něco netradičního? Zkuste posuvné zahrady na zakázku

27. 02. 2018
Zimní zahrada se dá pořídit třeba i jako objekt na zakázku. Nemusíte si nutně vybírat řešení z katalogu, pokud se vám žádné z nich nehodí. Klidně si můžete zvolit nějaké nestandardní s individuálními rozměry.

Potřebujete hotové opěrné zdi? Rady pro vykládku

26. 02. 2018
Možná máte zahradu ve svahu, stavíte rodinný dům a dospěli jste k názoru, že provádění terénních úprav svépomocí je pro vás příliš náročné. Proto vezmete zavděk použitím hotových opěrných zdí. Jenže jak s nimi zacházet?

Chcete zimní zahradu? Máte na výběr z pestré škály

22. 02. 2018
​​​​​​​Kdo chce si dnes postavit zimní zahradu, má velice širokou paletu možností. Nemusíte se spoléhat jenom na jeden typ zahrady. K dispozici jich máte spoustu, takže si můžete vybrat podle svých preferencí.

Plachtová garáž už není žádnou popelkou

21. 02. 2018
Znovu se těší velké oblibě, přitom ale nabízí mnohem lepší řešení, než tomu bylo v minulosti. Pokud netušíte, o čem je řeč, pak vězte, že o plachtových garážích. Zkusíme si je proto představit trochu podrobněji.