Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Zemní vrut série doma A4, A4
 • Zemní vrut série doma A4, A4
 • Zemní vrut série doma A4, A4
 • Zemní vrut série doma A4, A4

Zemní vrut série doma A4, A4

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:One Trade
Dostupnost:30 dní
Záruka:2 roky

Zemní vruty série doma A1 jsou vhodné třeba pro stavbu zahradního plotu. 

Zemní vruty série doma A4, A4 jsou vhodné třeba pro stavbu zahradního plotu.
Rychlé a levné ukotvení hranolového dřevěného plotu. Zemní vrut se zavrtá do země pomocí montážního klíče ISO - T, a hranol se osadí do koncovky ve tvaru U s rozměry 10 x 10 cm. Postavit dřevěný plot, zahradní pergolu či domek na nářadí ve Vaší zahradě ještě nebylo jednodušší - podíváte si návod na svépomocnou montáž zemních vrutů.

 
 • Specifikace:
 •     hmotnost 2.2 kg
 •     koncovka U - 10 x 15 cm
 •     celková délka 65 cm
 •     délka závitu 25 cm
 •     průměr 6 cm
 •     tloušťka stěny 2 mm
 •     půda tvrdá půda
 •     zatížení nízké zatížení
 •     technický název Ø60 ↕650 ↨250 U100

Zboží dodáváme na paletě, cena palety je již kalkulována v ceně dopravy.

 • Jaké jsou hlavní výhody zemních vrutů?
 
Výhoda základů na zemních vrutů je výrazná úspora času ve srovnání s betonováním: až 40-80%. Základy rodinného dřevo domu mohou být hotové již za jeden den, což mimořádně oceňují naši zákazníci, protože už v ten samý den mohou pokračovat s dalšími stavebními pracemi. Naše společnost poskytuje i montáž zemních vrutů. Jejich životnost v našich klimatických podmínkách dosahuje minimálně 50 let.

 
 • Pro jaké stavby jsou vhodné zemní vruty?
 
Kvalita základů stavby je často jedním z nejdůležitějších faktorů funkčnosti a životnosti stavby. Současným trendem ve stavebnictví jsou základy staveb na zemních vrutů. Ty po zatočení do země rozmačkají půdu do strany, čímž se dosáhne její výrazné zpevnění. Zemní vruty se tak považují za bezpečný a spolehlivý způsob základů pro stavby.
 

Při základech stavby na zemních vrutů je třeba uvažovat nad následujícími faktory:
· Únosnost a typ půdy,
· Průměr zemních ...

 
 • Zemní vruty - ALTERNATIVA betonování
 
Zemní vruty jsou ekologické základy staveb, s minimálním zásahem do krajiny a citlivým osazením stavby do prostředí. Jde o stavební výrobek z běžné oceli, povrchově upraven žárovým zinkováním, který slouží zároveň i jako hydroizolace.
Výhodou použití zemních vrutů je nízké ekologické zatížení životního prostředí a nízká CO2 stopa. Při stavbě základů na zemních vrutů nevzniká stavební odpad.

 

Jaký typ půdy je vhodný pro aplikaci zemních vrutů?
 

Zemní vruty jsou díky svým vlastnostem vhodné pro každou půdu. Zemní vruty s průměrem 6 cm jsou vhodné pro tvrdou a pevnou půdu, průměr 7 cm je vhodný pro měkčí půdu. Při průměru 7.6 cm, 9 cm a 10.8 cm vlastnosti půdy již nehrají rozhodující roli. Zvýšené nároky na zatížení a stabilitu jsou zastřešené kombinací celkové délky zemního vrutu, délkou závitové části a průměrem zemního vrutu.


Jaká je životnost zemních vrutů?
 

Zemní vrut je výrobek z běžné oceli, povrchově upraven žárovým zinkováním, díky kterému má výhodu vysoké životnosti. Naše společnost poskytuje prodlouženou záruku 5 let s garancí vrácení peněz při oprávněné reklamaci.
Průmyslové zinkovny uvádějí životnost žárově pozinkovaných výrobků na 50 let.
 
 

Jaké zatížení je vhodné pro zemní vruty?
 

Dovolené zatížení závisí na druhu a hutnosti půdy. Obecně platí, že čím je půda tvrdší, tím je dovoleno zatížení vyšší.
Při základech každé stavby je třeba lokální posouzení únosnosti půdy a rozdělení zátěže stavby na přiměřený počet vrutů. Orientační hodnota pro jílovitou půdu je 50.000 N (5.000 Kg) v tlaku a 25 000 N (2.500 Kg) v tahu.

 

S jakou přesností je možné aplikovat zemní vruty?
 

Čím je půda homogennější, tím je možné aplikovat zemní vrut s větší přesností. Na základě zkušeností z montáži u našich klientů se zemní vruty odkloní průměrně o 0 - 4 cm v horizontální rovině a o 0 - 4 ° ve vertikální rovině. Díky konstrukčnímu řešení zemního vrutu je však v případě potřeby možné vyklonit nadzemní části konstrukce o 4 °, čímž se zajistí absolutní svislá poloha konstrukce stavby.
Napsat dotaz na prodejce
 • Zemní vrut série doma A4, A4
 • Zemní vrut série doma A4, A4
 • Zemní vrut série doma A4, A4
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Hobbytec.cz - Vybavení pro Váš dům a zahradu

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

For Garden 2019

21.3.2019

Navštivte nás na právě probíhající výstavě For Garden 2019 v PVA Praze - Letňanech a využijte akční slev.

Hliníkové pergoly se sklem sleva 50%

19.3.2019

Využijte jarních slev

Zobrazit všechny aktuality
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.