Menu

Zemní vrut série doma A2,A2

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:One Trade
Dostupnost:30 dní
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Zemne vruty

Zemní vruty série doma A2,A2 jsou vhodné třeba pro stavbu zahradního plotu. 

Zemní vruty jsou stabilní řešení pro ukotvení tkáňových zahradních plotů.Díky zvýšenému průměru zemního vrutu postavíte základy pro ploty a brány i na měkké půdě.Viz návod na montáž zemního vrutu - je jednoduchá i pro jednu osobu.Zemní šroub zakruťte do země pomocí klíče, a na vrchní část upevníte Váš plot pomocí tří matic.
 • Specifikace:
 • Hmotnost 2.2 kg
 • Koncovka L - 10 x 15 cm
 • Celková délka 65 cm
 • Délka závitu 25 cm
 • Průměr 6 cm
 • Tloušťka stěny 2 mm
 • Půda tvrdá půda
 • Zatížení nízké zatížení
 • Technický název Ø60 ↕650 ↨250 L100
 

Jaké jsou hlavní výhody zemních vrutů?
 
Výhoda základů na zemních vrutů je výrazná úspora času ve srovnání s betonováním: až 40-80%. Základy rodinného dřevo domu mohou být hotové již za jeden den, což mimořádně oceňují naši zákazníci, protože už v ten samý den mohou pokračovat s dalšími stavebními pracemi. Naše společnost poskytuje i montáž zemních vrutů. Jejich životnost v našich klimatických podmínkách dosahuje minimálně 50 let.

 
Pro jaké stavby jsou vhodné zemní vruty?

 
Kvalita základů stavby je často jedním z nejdůležitějších faktorů funkčnosti a životnosti stavby. Současným trendem ve stavebnictví jsou základy staveb na zemních vrutů. Ty po zatočení do země rozmačkají půdu do strany, čímž se dosáhne její výrazné zpevnění. Zemní vruty se tak považují za bezpečný a spolehlivý způsob základů pro stavby.
 
Při základech stavby na zemních vrutů je třeba uvažovat nad následujícími faktory:
·        únosnost a typ půdy,
·        průměr zemních ...

 
ZEMNÍ VRUTY - ALTERNATIVA betonování
 
Zemní vruty jsou ekologické základy staveb, s minimálním zásahem do krajiny a citlivým osazením stavby do prostředí. Jde o stavební výrobek z běžné oceli, povrchově upraven žárovým zinkováním, který slouží zároveň i jako hydroizolace.
Výhodou použití zemních vrutů je nízké ekologické zatížení životního prostředí a nízká CO2 stopa. Při stavbě základů na zemních vrutů nevzniká stavební odpad. 

 
Jaký typ půdy je vhodný pro aplikaci zemních vrutů?
 
Zemní vruty jsou díky svým vlastnostem vhodné pro každou půdu. Zemní vruty s průměrem 6 cm jsou vhodné pro tvrdou a pevnou půdu, průměr 7 cm je vhodný pro měkčí půdu. Při průměru 7.6 cm, 9 cm a 10.8 cm vlastnosti půdy již nehrají rozhodující roli. Zvýšené nároky na zatížení a stabilitu jsou zastřešené kombinací celkové délky zemního vrutu, délkou závitové části a průměrem zemního vrutu.


Jaká je životnost zemních vrutů?
 
Zemní vrut je výrobek z běžné oceli, povrchově upraven žárovým zinkováním, díky kterému má výhodu vysoké životnosti. Naše společnost poskytuje prodlouženou záruku 5 let s garancí vrácení peněz při oprávněné reklamaci.
Průmyslové zinkovny uvádějí životnost žárově zinkovaných výrobků na 50 let.
 
 
Jaké zatížení je vhodné pro zemní vruty?

 
Dovolené zatížení závisí na druhu a hutnosti půdy. Obecně platí, že čím je půda tvrdší, tím je dovoleno zatížení vyšší.
Při základech každé stavby je třeba lokální posouzení únosnosti půdy a rozdělení zátěže stavby na přiměřený počet vrutů. Orientační hodnota pro jílovitou půdu je 50.000 N (5.000 Kg) v tlaku a 25 000 N (2.500 Kg) v tahu.

 
S jakou přesností je možné aplikovat zemní vruty?
 
Čím je půda homogennější, tím je možné aplikovat zemní vrut s větší přesností. Na základě zkušeností z montáži u našich klientů se zemní vruty odkloní průměrně o 0 - 4 cm v horizontální rovině a o 0 - 4 ° ve vertikální rovině. Díky konstrukčnímu řešení zemního vrutu je však v případě potřeby možné vyklonit nadzemní části konstrukce o 4 °, čímž se zajistí absolutní svislá poloha konstrukce stavby. 
Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Prohlédněte si dům Nicole

12.2.2018

Nabízíme vám jedinečnou možnost si prohlédnout dům jak zvenku, tak i zevnitř ještě před započetím stavby.

Zobrazit všechny aktuality