Informacecopy
Potřebujete poradit?

Zimní zahrady

Pokud Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovují nabízené standardní zimní zahrady, přicházíme s možností zakázkové výrobyZimní zahradu zhotovíme dle Vašich přání a požadavků. Můžete si tak pohrát s rozměry, typy zasklení (polykarbonát/sklo) i jejich barvou, vybrat si typ stěn (pevná/otevíratelná) atd. Kombinujte, vymýšlejte, vytvořte si zimní zahradu svých snů. Pokud se necítíte v jakékoliv oblasti, počínaje vypracováním návrhu, přes zaměření nebo montáž, „plně kvalifikovaní“, rádi Vám s tím pomůžeme. Při kompletní realizaci zimní zahrady na klíč Vám ušetříme čas i starosti.
 

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Plastové zimní zahrady

Kromě hliníkových konstrukcí lze pořídit také plastovou zimní zahradu. Ta se skvěle hodí k domu, který má plastová okna a dveře. Plastové profily je možné vyplnit kvalitním dvojsklem nebo trojsklem. Plastová zimní zahrada může být sezónní nebo celoroční; záleží na tom, jak mnoho ji chcete využívat. Ovšem aby zimní zahrada byla skutečně zimní zahradou v pravém slova smyslu, doporučujeme se zaměřit na celoroční využití.

Ve vytápěné plastové zimní zahradě můžete posedět i v zimě. Také tam mohou přezimovat některé druhy rostlin nebo v ní může mít svůj pelíšek nějaký domácí mazlíček. Více o problematice se dočtete v článku Jak postavit zimní zahradu

Další informace o zimních zahradách naleznte také na www.hotove-zimnizahrady.cz

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Podzimní slevy pokračují

25.10.2017

Využijte akční nabídku slevy až 35% na designové přístřešky. Skladem poslední kusy !

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii