FotovoltaikaSolární elektrárna Hobbytec výkon 5,60 kWp + baterie 10,2 kWh

Solární elektrárna Hobbytec výkon 5,60 kWp + baterie

Hlavní charakteristiky

 • Moderní design
 • Široce variabilní systém
 • Novinka na trhu
 • Fotovoltaika
 • Vyřídíme vám dotace
 • Financování až do výše 100%
Nezávazná poptávka

Pospěšte si!

Slevy až 50 % a GARANCE nejlepší ceny na trhu!
Tato akce platí pouze u vybraných produktů a platí za speciálních podmínek.

 

SpecifikaceTechnické informace

Staňte se energeticky nezávislým a vyrábějte si elektřinu pomocí výkonných solárních panelů. Ty lze umístit na zastřešení každé hliníkové zahradní stavby

Základní charakteristika

 • Výkon 5,60 kWp
 • Kapacita baterií 10,2 kWh (4 x 2,56 kWh)
 • Počet panelů 16

Dotace a financování

V rámci našeho komplexního servisu pro zákazníky poskytujeme vyřízení dotací na klíč do výše až 205 000 Kč. V tomto směru máme 99% úspěšnost. Výše dotace není odečtená z výše uvedené ceny. Vyplacení dotace probíhá až po dokončení a napojení solární elektrárny do sítě. Cena je za kompletní sestavu solární elektrárny Hobbytec bez hliníkové konstrukce a bez napojení. Cena za montáž bude upřesněna po zaměření.   

Pro naše zákazníky zajištujeme kompletní financování do výše 100 % pořizovací ceny bez nutnosti ručení. Financování je prostřednictvím banky formou hypotéky se splatností až 20 let. Vše je vyřízeno online během několika dnů.

Více informací naleznete na těchto stránkách

Snižte si náklady na energie prostřednictvím fotovoltaické elektrárny Hobbytec®. 

 • Rychlá návratnost
 • Financování do výše 100 % pořizovací ceny
 • Možnost čerpání dotace

Složení solární elektrárny Hobbytec®

 • 16 x fotovoltaický panel Solid Bifacial ze skla s výkonem 350W (1778x1057mmx7mm)Typ B60: 350 wp
 • Třífázový asymetrický hybridní střídač Growatt SPH 10000 BH-UP Třífázový asymetrický hybridní střídač Growatt
 • Baterie Growatt ARK-2.5H-A1 10,24kWh se skládá z 4x Growatt ARK 2.5H – A1 – baterie s kapacitou 2,56 kWh, 1x Growatt ARK 2.5H BMS – battery management system, 1x Growatt ARK 2.5H – A1 Base – základna pro bezpečné usazení na podlahu, 1 x Growatt ARK 2.5H Cable – propojovací kabel střídač – baterie, 1 x Growatt Shine Wifi-X – monitorovací příslušenství – komunikace přes Wifi Baterie Growatt ARK-2.5H-A1 10,24kWh
 • Optimizer Tigo TS4-A-O (700W) - nutný jen v případě členitosti střechy rozdělit na okruhy (není v ceně sestavy)

Dokumenty k FVE ke stažení

Dodavatel si vyhrazuje právo po dohodě se zákazníkem na změnu skladby sestavy dle dostupnosti jednotlivých komponentů. 

DotazyČasto se ptáte

Jak se liší ostrovní systém od systému napojeného do sítě?Našim klientům nabízíme dva typy realizace. Ostrovní systém (OFF-GRID) není napojený na distribuční síť a slouží pro vaši větší energetickou nezávislost. Ideální je na místech, kde není dostupný přívod energie. Hodí se pro napájení konkrétních spotřebičů. Systém napojený do sítě (OFF-GRID) kombinuje energii vyrobenou pro vlastní spotřebu a případný prodej energie do distribuční soustavy. Tento systém s sebou nese jisté požadavky, a to minimální výkon 3kW. Lze financovat nákup solárního systému skrze úvěr?Ano, 100 % pořizovací ceny bez nutnosti ručení. Díky partnerství se společností Raiffeisenbank a.s. vám zařídíme plné financování solárního systému vaší zahradní stavby.Celý proces je velmi jednoduchý a vy můžete mít brzy peníze na účtu. Podpora se nevztahuje pouze na domácnosti, nýbrž zařídíme financování pro malé a střední podniky. Více se dozvíte na našich stránkách. Co je vše součástí ostrovního systému? Ostrovní systém není připojen distribuční soustavy energetického výrobce. Proto je jeho součástí jednofázový střídač, výkonná baterie, řídicí modul a elektroměr. Jaká je návratnost investice do solárních panelů?Návratnost se liší dle volby typu panelu a života v domácnosti. Obecně se doporučuje spotřebovávat alespoň 70 % vyrobené elektřiny. Návratnost se poté pohybuje v rozmezí 4 - 8 let. Lze na stavbu čerpat dotace? Ano, na fotovoltaický systém připojený do distribuční sítě lze čerpat dotaci. Na co se nejčastěji používá vyrobená elektřina? Elektřina vyrobená fotovoltaickým systémem se primárně využívá pro spotřebu v domě, případně přímo v zahradní stavbě. Pokud nedojde ke spotřebě, může se energie využít k ohřevu vody v bojleru, či se uložit v baterii pro budoucí účely. Na jakou stranu orientovat zahradní stavbu se solárními panely?Jasná odpověď leží na jižní straně, kde získáte největší výkon. Orientace jihovýchod a jihozápad nejsou také špatně, ovšem musíte počítat ze ztrátou cca 8 %. Severní stranu nedoporučujeme.

VýhodyProč tento produkt u nás?

 • Vše na míru - tak, aby přesně seděla k vašemu domu
 • Šíře sortimentu - u nás si vybere každý
 • Kvalitní zpracování - moderní materiály a technologie
 

PrůběhPrůběh zakázky

1. Upřesnění specifikace

Výběr vaši vysněné zimní zahrady je zcela jednoduchý. Stačí si na našich stránkách zvolit preferovanou variantu, rozměry a popsat vaše přání. Na základě těchto specifikací vás kontaktuje náš odborný zástupce a společně si definujete další podrobnosti.

Přijďte k nám do ukázkového centra, kde máte vše po ruce

V Říčanech u Prahy jsme pro vás připravili největší ukázková centra svého druhu. Na 2 000 m² na vás čekají všechny naše produkty, které si můžete vyzkoušet. Po celý čas se vám bude věnovat kvalifikovaný odborník. Ten s vámi probere vaše přání a možnosti.

2. Cenová nabídka

Cenová nabídka je dalším krokem a vyplývá ze specifikací, na kterých jste se domluvili s obchodním zástupcem. Výsledná cena se odvíjí od zvoleného rozměru zahradní stavby a vybrané fotovoltaiky.

Cena je variabilní složkou a závisí na vašich možnostech

Při plánování zahradní stavby se solárními panely je dobré propočítat návratnost celého systému. Nutné si říci, jak budete vyrobenou solární energii využívat a v jakém množství.

 

3. Realizace a dotace

Montáž zahradní stavby je snadná a trvá pouze pár dní. Po osazení hliníkové konstrukce na určené místo, proběhne montáž zastřešení se solárními panely. Následně dojde k připojení jednotlivých částí fotovoltaického systému.

Dotační program

U varianty, kdy je fotovoltaický systém připojen k distribuční síti, může být čerpáno z dotace Nová zelená úsporám.

ShowroomNejvětší ukázkové centrum v ČR

Přesvědčte se na vlastní oči

Navštivte největší ukázkové centrum v České republice - Tehovec, Říčany u Prahy a vyberte si z desítek vystavených produktů ten svůj.

Čeká na vás:

 • Celková plocha ukázkových center 10 500 m2
 • Tým vyškolených prodejců, kteří Vám poradí
 • 58 vystavených produktů

HobbytecRodinná firma

 • Na první místě je pro nás spokojený zákazník a kvalitní produkty, které mu přinesou radost a užitek.
 • Profesionální montáže

  Zajišťujeme montáže našich výrobků po celé Evropě.
 • Design, kvalita, cena

  Naše produkty v sobě kombinují nadčasové zpracování, kvalitní materiály a bezkonkurenční cenu na trhu.
 • Největší showroomy

  Stavíme ukázková centra abyste mohli vidět kvalitu našich hliníkových staveb naživo.
 • Vlastní výroba

  Při naší práci se opíráme o vlastní výrobu. Ta nám umožňuje vytvořit zakázky zcela na míru.
 • Nejširší nabídka v Evropě

  Klientům nabízíme ucelenou nabídku všech dostupných produktů pro dům a zahradu.